Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Community te dwa dni to ...Masakra!!!! Dzisiaj juz byłam bojowo nastawiona- myslałam ,ze zrobię awanturę w tej TP, ale...wracam z pracy i.. JEST NET!!!! A swoja droga miło mi,że o mnie myslałaś:-D Dopiero teraz przeczytałam zaległe posty i widzę,że grono nam sie powieksza...i grono Dian również... Witam DIRY DIANA i wszystkie inne nowe uczestniczki tematu MJ:-D Fajnie,że jesteście! Odnośnie poruszonych pod moją nieobecność tematów... 1. Syn Diany Ross synem Michaela, bo taaaaki podobny... A nie przyszło nikomu do głowy,że mieli tego samego chirurga plastycznego? Przecież porównują go do Michaela po operacji... 2. Przemówienie w Oxford... P.Y.T - JESTEŚ WIELKA!!!! Dzięki za tego linka! Na razie brak mi słów żeby mądrze skomentować mądrość słów Michaela! 3. Hologram na koncercie w lipcu w hali o2... Dla mnie nie tyle sam hologram,ale same koncerty sa poronionym pomysłem... Moim zdaniem powinny byc zupełnie odwołane i to w moim odczuciu było by oddanie szacunku zmarłemu Michaelowi... 4. Blaket... W mojej ocenie jego uroda jest polinezyjska...dla mnie to Hawajczyk:-D Śliczny chłopczyk! Zreszta wszystkie jego dzieci sa piękne i niesamowicie dobrze wychowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Twoją być posłuchałam tej piosenki Michael Jackson is dead w sumie częśc prawdy tam przedstawia ze jak zyl to na niego kubły z pomujami szły pomyjami a jak umarł to stal sie legenda to prawda jednak prawda jest tez, ze miał swoich fanów przed smiercia wchodzilam na rózne wzmianki o nim, niepochlebne w złym swietle stawiajace- zawsze z jakims dopiskiem- swir, lub cos i fani go bronili od momentu, gdy ogłosił koncerty- anprawde ludzie sie uaktywnili czekali.. on tak, czy inaczej wydostałby sie an powierzchnie teraz mamy słodko-gorzkie odczucia, bo nie zyje ale gdyby własnie dawał koncerty- swiat i tak bylby u jego stop moze nie Ci wszyscy, ktorzy go teraz zauwazyli, ale duza ich czesc równiez ci ktorzy go teraz zauwazyli dopiero- to mysle ludzie mlodzi a on przez ostanie kilkanascie lat milczał i był w niesławie gdyby wypuscil fajna muzyke- na pewno odzyskał by chcwale faferynka-(czy dobrze zapamietałam?) tak z tym panem wlasnie rozmawial o eminemie to znaczy tak kojarze to znawisko, choc juz nie pamietam, ale bede szukac to taki fajny pan z wasami... jest kilka czesci tego wywiadu na youtube, bardzo fajny wywiad, jeden z lepszych, bo dziennikarz fajny- Mike do neigo powiedzial- ty jestes krolem dziennikarzy podobało mi sie, jak pan go zapytał- jaki jestes? a Mike na to- ty mi powiedz jaki jestem hehe, slodkie piszecie, ze Liz taylor nie wymieniła josepha...- chyba wymieniła jednak, zaraz wracam a przypadkowo wczoraj natrafiłam na ciekawostke ale traktuje ja jak mega scieme no ale zamieszcze, lecz to nic waznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh, dzieki dziewczyny, miłe jesteście 👄 Ja teraz ciagle rysuje Michaela, ale moja reka nawet w najmniejszym stopniu nie oddaje jego rzeczywistego piekna. Szczególnie tego z okresu Bad, jaki on był wtedy boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie brakuje talentów... Mam jednak nadzieje,że nikt nie bedzie miał mi za złe małej modyfikacji tekstu piosenki... To mi tak pasuje do całej tej sytuacji związanej ze smiercia Michaela...Wybaczcie... Dedykuję Michaelowi: Mijasz jak deszcz Jak niechciana szarość chmur... Wiem coraz mniej Coraz więcej słyszę bzdur. Twój ogień już śpi Ledwie się tli... Jak... (Porwał go wiatr) Jakim cudem cofnąć czas Jak odnaleźć w sobie Ciebie Tego nie wiem... Mijasz jak deszcz Już nie boli prawie nic... Nie chciałeś już biec Bo naprawdę nie miałeś sił. W drodze na szczyt Twój Anioł Stróż znikł Gdzieś (Porwał go wiatr) Zagubiony w gestej mgle Szuka wiary i nadziei Ciebie... Mijasz jak deszcz Teraz tęczę zrzucasz z chmur Jaki jest sens Niespełnionej wiary w cud? Ślepej wiary w cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedykuje wszystkim fanomMichaela biorącym udział w tym temacie...wszystkim którzy MJ płakali i...płaczą: Gdyby zgasły wszystkie gwiazdy Gdyby ksieżyc nagle zgasł Czy chciałbys jeszcze żyć? Czy odważyłbyś się śnić Bo Ja... nie bardzo.. Gdy nadzieja jest już wszystkim Bo odchodzi ktoś z kim chciałeś być Zostaje tylko ból Nieproszony, ale swój Więc masz go w sercu... I tylko czas - Nasz Król Może zesłać cud Za rok czy dwa - kto wie Może wiele zmienić się Poczekam więc... Byle było lżej Gdybym kochał tylko trochę Może łatwiej bym zniósł co daje los Nie było by mi żal Gdybym twardy był jak stal Ale ... nie jestem... I tylko czas - Nasz Król Może zesłać cud Za rok czy dwa - kto wie Może wiele zmienić się Poczekam więc... Byle było lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, znalazłam w końcu minutę, zeby coś wpisać. Jutro mam test na prawo jazdy, a nic prawie nie umiem dlatego cały dzien dzisiaj, wczoraj i jutro bede zakuwać, a tak mnie ciągnie tu na topic, że nie mogę wytrzymać. W każdej wolnej chwili puszczam MJ. Ale wiem że już jutro przestudiuje wszystko tu. Tak się ciesze ze jest to forum, dzieki niemu dowiedzialam sie o koncercie w multikinie ! Kupilam wczoraj bilet i jestem przeszczesliwa że znalazłam taką info. Jakby mnie ominęło nie darowałabym sobie. Poza tym macie mnóstwo informacji o nim, a ciężko przebrnąc przez cały internet by znaleźć coś sensownego. Wspomnę tylko, że fanką jestem jego odkąd skończyłam 10 lat więc jakies 15ście, a teraz zabolała mnie jego śmierć, tak bardzo że wpadłam w obsesję o ktorej tu piszecie. I kupuje hurtowo na allegro wszystko, jutro daje do druku koszulki ;), czytam biografie, słucham utworów z epoki J5, mam go na tapecie w kompie, na telefonie, grani e na czekanie - jego piosenka, wszystkie mp3 w telefonie - MJ, wszystkie w winampie - MJ, sterta gazet o nim leży obok, biografia przeczytana dwa razy, codzien kilka godzin ogladania jego wywiadow i czytania piosenek, a wciaz czuje ze wiem tak mało, i chce wiecej i wiecej i częściej .... jejku typowy nałóg :D Ale jedno jest pewne - zmienia mnie to na lepsze :) I o to mu chyba chodziło. Wpadam pojutrze i czytam od deski do deski. Pozdrawiam was dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Diana - Dziekuje :-) Te teksty idealnie pasują do Michaela, jego pożegnania, są piękne. Aco do tych hollogramów na koncercie to jak dla mnie beznadziejny pomysł. Organizatorzy liczą na ograomna kase, chca zarobić na śmierci Króla. To podłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA... Do której Diany Ty teraz piszesz???? :-D Jesli o mnie chodzi- widziałam... Filmik piękny i straszny ...jak całe jego życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pasuje Diana, pasuje :( "LEGENDS DON'T DIE.....THEY JUST CHANGE FORMS" Do Ciebie :D no faktycznie mamy teraz dwie Diany :D A co dwie Diany, to nie jedna :P Mnie ten filmik zmiażdżył... :( Słucham teraz "Stranger In Moscow", a co tam u Was? Ja teraz staram się juz nie czytać żadnych "newsów" (no chyba, że zerkne tutaj). Oczywiście nie jest to łatwe, bo jak tylko gdzies zobacze zdjęcie Michaela albo nagłówek z Jego nazwiskiem, to wzrok sam skupia się na tym miejscu :( Trzeba z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...jeszcze gdzies tam wczesniej przewineła się Diana Ross:-D Jest NAS tu parę:-D Jeśli młode pokolenie nie zna tych tekstów , które wkleiłam to...polecam posłuchać... Napisał je Mirek Breguła...z zespołu Universe... Był kiedys taki zespół na Śląsku... Bardzo ich lubiłam...Chodziłam na ich koncerty... Dziś Mirka juz nie ma... Zabił go showbiznes... A ja jego autograf w moim pamiętniku przechowuje jak relikwię... http://anna679.wrzuta.pl/audio/76HHMSwO7UE/universe_-_mijam_jak_deszcz http://daria24.wrzuta.pl/audio/8K7rlbU8scb/04-_byle_bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że te... śpiewane wersje przypadną Wam młodym do gustu... Przy Mijam jak deszcz...zamykam oczy i wyobrazam sobie Michaela w teledysku Stranger in Moskow...takiego moknącego na deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Klamkaa- przepieknie Michael jak prawdziwy o matko masz talent ja tez mialam kiedys rysowanego Michaela..trzymalam wiele lat, az w koncu wyrzucialm wszystkie stare zbiory, ze wzgledu na to, ze jest wszystko w kompie pewnie zle zrobilam, tym bardziej ze zbieralam o róznych wykonawcach- od roku 87 a wywalilam w zeszlym roku pomietam taki tekst z zielonego sztandaru, czy czegos tam z roku 84 bardzo wiele osób prosi o plakat Michaela Jacksona i o informacje o nim. Michael jest nieśmialaym mlodziencem, ktory kariere zaczynalw zespole....itd- ale ten fragment mi sie podobal Dirty- to naprawde Cie wzięlo...i bardzo dobrze powodzenia na tescie Smooth, ciesze sie, ze jeszcze jenda osoba przeczytała tresc wykładu, ja do tego bede wracac sobie, wiele zdan utkwilo mi w pamieci a teraz jeszcze ta plotka i bzdura w ramach zapchaj dziury czy słyszałyscie juz o omaer albo omer bhatti? to chłopak, ktory utrzymuje, ze jest synem Michaela i podobno chce testów dna mieszkał z Michaelem iilka lat, jest wiele wspolnych fotek a ludzie mówia w komentarzach, ze Michael mówil, zeby omer nazywał go tata, ale to nie znaczy przeciez, ze jest jego synem w kazdym razie ponoc on siedziel na memoriale obok josepha i katharine.....????? tu jest onhttp://www.theinsider.com/news/2567882_Omar_Bhatti_Claims_Micheal_Jackson_Is_His_Biological_Father a z LIZ tAYLOR, MIA lyscie racje, ze wsparła morlanie Katherine i dzieci, Josepha nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Diana - jeju, wiesz jak ja lubię piosenki Universe, a głos Mirka Breguły jest nieziemski, taki delikatny, szczególnie jedna piosenk utkwiła mi w pamieci, ale ni epamiętam tera ztytułu, bo juz dawno go nie słuchałam. Wydaje mi się, ze on tez był bardzo wrazliwym facetem, jak Michael i tak smutno skonczył swoje zycie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Dziewczyny, w jakim jestescie wieku? Wiem, ze kobiet nie pyta sie o to ;) ale to czysta ciekawosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiedziałam ;) W takim razie mamy trzy Diany, kto da więcej? :classic_cool: Mam nadzieję, że Michael mi się dzisiaj przyśni... Czy Wy też zawsze teraz przed snem i od razu po przebudzeniu myślicie o Nim? :P "Just beat it, beat it, beat it, beat it No one wants to be defeated" heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Klamka o tym wydawnictwie pisza na mjj polish team to jest chyba raczej bardziej fotoalbum i troche wspomnien ale ja to chce, bo to jest z Polski ja jeszcze mam gazete wyborcza, bo Michael byl na okladce z naszymi policjantami to jedna z cenniejszych rzeczy- i ta pozycja chyba wyszła wczoraj... nie mam tego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rademeness :-D A mamy Cię!:-D Nie chciało sie przeczytać topiku od poczatku... Ha! Już się kazda tutaj do swojego wieku przyznawała:-D I wyszło żem...najstarsza! Tak że szacuneczek proszę:-D =35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. - Dzieki :-) Szkoda, że Ty swoje rysunki wyrzuciłaś, teraz mogłybyśmy sobie poogladać. A o tym chłopaku cos słyszałam, nie wiem co o tym mysleć, wg mnie jest trochę podobny do Michaela, taki ma ładny uśmiech. Jesli to prawda to się cieszę, bo to oznacza, że geny Michaela sa jeszcze wsród nas, jeśli nie to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cztery Diany :D Ja nie znam tych tekstów, dzięki Diana 🌻 Diana, ile Ty masz lat, bo nie pamiętam? Że tak piszesz "Wam młodym", hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobią badania, udowodnia ojcostwo Michaela=bedę wierzyć... Na razie to jest dla mnie jeden wielki chłam! Nic wiecej... Do fotomontażu Michaela w trumnie na youtubie tez nie chciałm się odnosić, bo to poniżej jakiejkolwiek godności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba sobie kupię tą ksiązkę, jeśli to fotoalbum to nawet lepiej, bo uwelbiam ogladać zdjęcia Michaela. No i jeszcze z jego pobytuw Polsce, a ma 80 stron, więc chyba będzie co ogladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a ja pamietam jeszcze jak speiwał na festiwalach Johnyyy, wołam Cie ja... o Lennonie po wileu latach i on odszedl przypomnialyscie mi.... lubilam bardzo tez jego piosenke z Beata Kozidrak- tyle chcialem Ci dac ja codziennie jak sie budze od razu mysle o Michaelu i w drugiej sekundzie pojawia sie mysl, ze juz go nie ma i jakos to musze od siebie odpychac, na sile czesto piszecie o leave me alone, albo stranger in moscow- ja tez uwilebiam te piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×