Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
Tesco dla CIEBIE-- wiem, ze dziewczyny wczesniej pisaly, ze jak ja przyjde to Ci poddam ksiazki i filmy... ale nie wiem, czy kojarzysz, ja mialam kiedys nika Ania...* i mamy kontakt na gg:) no i o ksiazkach juz Ci pisalam wcale ich tak duzo nie przeczytalam, bo 3 wczesniej wiecej niemalze nie bylo była jeszcze taka jedna a teraz pewnie cos jeszcze kupie, jak bedzie fajne jesli chodzi o filmy to mam wydany przez niego the legend continuous, ale to do okresu Bad czyli nawet nie ma tam o BAD sa tam fragmenty wystepow i cytaty o nim, min Sophia Loren, Liz Taylor... byl swietny film, w naszej tv, dawno temu, zapowiadała resich- modlinska... dookola swiata z Michaelem Jacksonem świetny, o trasie Bad ale wiesz..... teraz jest wszystko na youtube wątpię, aby było cos ponad to jest masa takich materiałów, ktorych ja nie ogladalam a te, ktore obejrzalam jeszcze musze 100 razy obejrzec mam nadzieje,ze youtube bedzie caly czas no i oczywiscie wiemy, ze Michael wystepował w trzech the Wiz, MOONWALKER I Ghosts a wiecej nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T nawiązała do Elvisa Presleya...a dużo dużo postów wcześniej ktos napisał,że nie rozumie dlaczego miejsce pochówku Michaela ( bo chyba zadna z Was nie wierzy w bzdury,że tyle czasu go trzymają?) jest utrzymywane w tajemnicy... Otóż dzisiaj rano ogladałam film o śmierci Elvisa i dowiedziałam sie, że poczatkowo pochowali go na cmentarzu, ale policja dostała przeciek z informacja że jacys nawiedzeni Fani zamierzają Elvisa wykopac i wykraść ciało... Debili aresztowano a ciało Elvisa wykopali i przeniesli do Gracelandu... Nie dziwie sie rodzinie Michaela,że nie chca tego dla swojego syna... On naprawdę chcą ,żeby miał spokojny ten swój Święty Spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny, ja lubię takich ciemnoskórych chłopców, zawsze mi się podoblai, a teraz gdy zwariowałam na punkcie Michaela to jeszcze bardziej mnie kreca. Niestety do tej pory oprócz polskich chłopaków to podrywał mnie tylko Chińczyk w takt piosenki Black or white, która akurat leciała. Cos Wam wczesniej o tym wspominałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
aaa i oczywiscie kupiałm tine, bo tak fajnie napisałas a czy juz obejrzalas? bo ja dopiero jutro bede mogla obejrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spirit, ale ja sama chciałam, sama się zgłosiłam a ciężko było się dostać :( ale mi się udało :classic_cool: no zrobicie tą listę? taką pełną, tych książek i filmów... Pretty Young Thing, Ty jesteś bardzo w temacie, może spróbuj napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ok no popatrz, nie poznałam Cię :D hehe, dzięki, myślałam, że coś więcej jeszcze może się uzbiera... a macie jakieś linki, skąd można pobrać książki albo filmy? jak ja coś znajdę, to dam znać, tak samo wy dajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę jak dużo fanów ma Michael a niektórzy są totalnie nawiedzeni,całe ich życie to TYLKO Michalel to nie zdziwiłabym sie że będą chcieli go z grobu wykopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh, moze rzeczywiscie lepiej żeby Michael lezał w Nibylandii, ale on chyba tego nie chciał. Ostatnio na Entertainment mówili o tym. Dzisij jak zwykle o 23:00 - może bedą jakieś sprawdzone newsy o Michaelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Smooth, a ja wierze...choc moze byc roznie... nawet dzis jeszcze JERMAINE MOWIL, ZE NIE JEST POCHOWANY JOE jACKSON TEZ, ALE ON NIC NIE WIE, jest od wszystkiego trzymany na odległosc... w kazdym razie Jermaine bardzo chce, aby Michael byl pochowany w neverlandzie a siosrty i matka nie chca tam ja na przykład tez chyba bym wolala godniejsze miejsce nawet jego przyjaciel mówil, ze Michael nienawidzil potem neverlandu naprawde powiedzial, ze jego noga tam nie postanie, ze tam go zniszczono i jesli tak go pochowaja i zrobia to muzeum to bedzie dopier cyrk dla kasy co- znów zainstaluja karuzele i obok grób Michaela i kolejki turystów??? grób Elvisa nie był pilnowany, moze ten bylby lepiej chroniony nie, ja go jakos tam w neverlandzie nie widze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem Klamka... Pisałaś, że nieźle tam z nim wymiatałaś na parkiecie :D To musiało być urocze... To straszne, co piszecie z tym wykopywaniem ciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesco...jeśli chodzi o filmy i koncerty i wywiady to chyba wszystko jest tu: http://mjwideokolekcja.blogspot.com/ Ten link pochodzi z naszego tematu...Wkleił go 126... ale przeszedł jakiś niezauważony .Dziękujemy Ci 126... mam nadzieje ,że jeszcze czasem tu zagladasz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesco...jeśli chodzi o filmy i koncerty i wywiady to chyba wszystko jest tu: http://mjwideokolekcja.blogspot.com/ Ten link pochodzi z naszego tematu...Wkleił go 126... ale przeszedł jakiś niezauważony .Dziękujemy Ci 126... mam nadzieje ,że jeszcze czasem tu zagladasz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! a mnie się znowu cos tu chrzani...Chyba dzisiaj spać nie pójdę ze strachu że jutro znowu NET mi padnie i nie bede miała z Wami kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mnie to zawsze rozwalają komentarze tych niby "przyjaciół" sławnych osób. No bo jaki przyjaciel będzie opowiadał mediom o prywatnym życiu bliskiej (rzekomo) osoby? No chyba, że te komentarze są zawsze zmyślone. Ja już się gubię w tym naszym świecie. Czy Michael mówił, gdzie dokładnie chciałby zostać pochowany? Bo mi się wydawało, że własnie w Neverlandzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym go spaliła i postawiła urnę na kominku...albo rozsypała prochy... Nie wiem... Chyba nie powinno byc takiego miejsca gdzie jest pochowany... On żył dla nas...dla swiata i światu powinien być oddany. całemu światu...nie jednemu miejscu... chyba właśnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie że nie chcą powiedzieć gdzie jest ciało Michaela fani warowaliby dzień i noc co by to było -całodobowa ochrona grobowca z monitoringiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan wilder.
A ja wciąż uważam, że On żyje... :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community...prawdziwy przyjaciel nigdy nie zdradza...nie ma takich okoliczności...nawet po śmierci... Sekrety przyjaciół zabiera się ze soba do grobu,a nie leci do gazet i ... opowiada bez skrupułów, bo co? Bo jak przjaciel nie żyje to już można? to jest zwykłe świństwo! a nie przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kolporter.pl/888,0,wszedzie-Michael-Jackson-view-cat.html?gclid=CPThhc7N55sCFQ8TzAod6ROoAQ Znalazłam taką stronkę z filmami, płytami i książkami. Wszystko pod hasłem Michael Jackson. Część z tych filmów widziałm w kioskach jako dodatki do gazet. Duzo tego jest. Teraz najbardziej chcialabym kupić sobie Moonwalker. Jejciu ja chyba zaraz zbankrutuje przez moja obsesję, ale czego się nie robi z miłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan wilder.
Witam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×