Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość werters podrobiony
buaahahaah P Y T dopiero to odsłuchałam, myślałam,że to jest to " jeeeee jeeeee, no no nonononono" a tymczasem to inne nagranie:D fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam. Bede dopiero po weekendzie , i juz widze ile bede musiala nadrobić :). Życze wszystkim milego majkelowego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirguta82
wiecie co, zastanawiam się nad taką przykrą sprawą. chodzi mi o jego nos. na początku lat 2000 widać było, że jest że tak powiem bardzo "zadarty"... podczas procesu, może jeszcze wcześniej, miał już normalny, dłuższy, nie było tak bardzo widać dziurek. zastanawiam się co on zrobił.jak można za pomocą operacji "dodać" fragment tkanki? w sumie sam czubek czasem się wydawał w trochę innym kolorze. znów na konferencji z marca, on ma jakby jeszcze inny kształt nosa - bardziej szeroki. na zdjęciu z karetki czy skąd tam... hmm...po odwróceniu go o 90stopni widać jakby ten nos był za krótki, wgłębiony... i coraz częśściej myślę o tym,że może to prawda,że nosił jakąś protezę. nie mam pojęcia jakby to miało się trzymać. przyglądałam się zdjęciom i kurczę nie widzę żadnych miejsc łączenia czy czegoś dziwnego... nie wiem tylko jest dla mnie jeszcze jedna opcja... najbardziej smutna. gdzieś przeczytałam,że na tydzień przed śmiercią podał się on zabiegowi usunięcia tkanki nowotworowej z nosa, że fragment musieli mu usunąć... ja już nie wiem.. SMUTNE TO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popłuczynaaa
In 2005 a collection of phone recordings of Michael speaking to a woman named Glenda surfaced. Glenda was the mother of a kid that Michael used to hang out with. Glenda's husband was recording the calls because obviously, he wasnt an honest person. Anyway, in those tapes, Michael states that he had never had sex, and had never really been in love, the tapes were recorded in the middle of 1992. He started dating Lisa Marie in 1993. In fact, at one point, Glenda says to Michael "Your turning 34, you've never had sex" and Michael agrees, and goes on to say that he wont do it till he's married, and that he's never really been in love before. So unless he changed his mind between Mid 1992 and when he started dating Lisa in 1993, then he was probably a virgin when he started dating Lisa. http://en.allexperts.com/q/Jackson-M...lisa-marie.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
TŁUMACZENIE WYWIADU DLA EBONY/JET 10.04.1988 (znalezione na mjpolishteam) http://www.youtube.com/watch?v=X07Fr1nYFHs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=XM_3_kIysPM&feature=related ...................................................................... "To już prawie 4 lata odkąd wydałeś nowy album. (mam nadzieję, że dobrze przetłumaczyłam, choć lata się nie zgadzają - Thriller wyszedł w 82 ...) Co czujesz teraz, gdy album został wydany? Czuję się młodszy (lub: czuję, że odżyłem), coś w tym rodzaju. Ponieważ po tak długiej pracy nad albumem, było tyle pracy. Wielu ludzi, oni zwykle … zobaczyli wynik pracy, nigdy nie widzieli tego, jak pracujesz nad płytą, by ją wydać Czuję się młodszy (lub: czuję, że odżyłem) i szczęśliwy. To jak świętowanie czegoś, na zasadzie "zrobiliśmy to! Skończyliśmy pracę!" Jak długo nad nią pracowałeś? Napisałeś chyba prawie 8 lub 7 piosenek na ten album? Jak dużo czasu zajął ci proces tworzenia? Nie pamiętam. Nawet nie liczę godzin. Każda piosenka jest inna. Czasem (pisanie, tworzenie piosenki) przychodzi szybko, czasem wolniej. Nie da się wyjaśnić, czym jest proces tworzenia. Prawie nie mam z tym do czynienia, ponieważ to się tworzy w kosmosie, to jest robota Boga Smile (zapewne miał na myśli „dar od Boga”), nie moja. Mówisz o tym, że Bóg dał nam wiele razy wiele darów, a Ciebie obdarzył nim w olbrzymiej ilości. A jeszcze wygląda na to, że od Ciebie wiele się wymaga. Czy czasem ubolewasz nad tym, że jesteś tak bardzo popularny? Nie....czasem. Czasem tylko chciałbym przemknąć niezauważony, a nie ma takiej możliwości. Wszędzie jest pełno ludzi, co jest urocze. Nie powinienem narzekać, ale … Ależ masz prawo do tego, ponieważ każdy ma prawo do tego, by wyjść (na zewnątrz/na miasto) i by być po prostu sam. Ale wygląda na to, że nie jest Ci to dane. Powiedziałbym, że to część (mojej) pracy. Co myslisz o piosence “Bad”? Rozmawialiśmy wcześniej i powiedziałem Ci, że lubie ten kawałek, bo jestm w nim cała prawda o Tobie. You are the baddest when it comes to the record industry. Cóż, jest całkiem inny od wszystkiego, co kiedykolwiek nagrałem lub napisałem. To jest śmiałe stwierdzenie. Ale to wszystko w dobrej wierze, więc nie odbieraj tego zbyt poważnie. To tak jakby mówić: Jesteś colo, jesteś porządku, jesteś twardy. Nie mówię, że jestem zły jak przestępca. Oczywiście, ludzie mogliby to w taki sposób odebrać. To jest śmiałe stwierdzenie. Na tym albumie wiele piosenek niesie ze sobą społeczne przesłania (w sensie: wiele utworów mówi o problemach socjalnych), także teledysk „Bad”. Wiem, że pewnie nie doświadczyłeś niczego takiego, ale ja mam na imię Darryl … Tak, wiem … I dorastałem w Harlemie, w południowym Bronxie i miałem daleko do szkoły (Larsi: daleko w tym sensie, że zapewne szkoła była na tyle daleko, że w domu był tylko w weekendy) i odczuwałem presję rówieśników. Jak wpadłeś na pomysł, żeby ten teledysk zrobić w taki sposób? Cóż, to naprawdę nie był mój pomysł. W rzeczywistości to jest część prawdziwej historii. W pewnym sensie to opowieść o mnie Dalej Mike chce powiedzieć coś o dzieciaku z klipu ale nie może się wysłowić Smile, ponieważ prawdopodobnie Frank (Dileo) robi głupie miny, stąd "don't make faces" Ok, już wiem, że nie ty napisałeś tą historie (opowiedzianą w klipie), ale ta historia jest prawie taka jak historia mojego życia, ale oparta na życiu innej osoby Tak, to prawda, Ten dzieciak, który uczy się w szkole z dala od domu (Larsi: być może w całkiem innym stanie, bardzo daleko), jest z getta, i chce coś zrobić ze swoim życiem, zostawić starych znajomych, a kiedy wraca, np podczas wiosennej przerwy czy z okazji Święta Dziękczynienia, jego przyjaciele są tak bardzo zazdrośni, że go zabijają. Oczywiście, ja w filmie nie umieram. Tą historię wzięliśmy z The Time albo Newsweek Magazine. A chłopak jest czarny, tak jak ja, i historia jest smutna. Jak się czujesz, kiedy widzisz takie smutne historie? Oh, to bardzo smutne, bo bardzo negatywne i złe. Myślę, że takie jest życie – chce śię dorosnąć i osiągnąc coś więcej. Na przykład – siejesz ziarno, z którego wyrasta coś pięknego. I nigdy nie umiera. Myślę, że ludzie tacy być powinni. Wiesz, moim ulubionym utworem na tym albumie jest “Man in the mirror” Oh yeah, bardzo go lubie To mój ulubiony kawałek (dalsza część wypowiedzi do wyłapania z wywiadu) Taka jest też moja filozofia. Jeśli chcesz, żeby świat stał się lepszy, spójrz na siebie, i dokonaj zmiany. To takie łatwe … Ciężko to zrobić? Cóż, ludzie tak na prawdę nie przyglądają się sobie i nie widzą winy w sobie. Zawsze oskarżają kogoś innego. Powinniśmy (lub: powinieneś) zmienić siebie, spojrzeć na siebie i sprawić, że będziemy lepsi. Kiedy patrzysz w lustro, jesteś szczęśliwy, gdy widzisz, to co widzisz? W jakim sensie? W sensie filozoficzno-społecznym Nigdy nie jestem całkowicie zadowolony. Chciałbym, by świat był lepszym miejscem. Na szczęście, czynie to za pomocą mojej muzyki, przynoszę szczęście i radość ludziom, trochę spokoju w ich życie. Modlisz się często? Oh yeah, często się modlę. Widzę piękny zachód słońca i mówię: „Boże, to takie piękne, dziękuję”, albo uśmiech dziecka czy skrzydła motyla, coś z tych rzeczy. Na albumie w "I Just Can't Stop Loving You" jest bardzo zmysłowy fragment, w którym mówisz do kobiety, która leży obok … Leżałem wtedy w łóżku, przykryty, w ciemnościach …. Tam są słowa: “Ludzie na prawdę mnie nie rozumieją” Yeah, wiele ludzi zle mnie rozumie, ponieważ mnie nie znają. Myślę, że to prawda. Ludzie wierzą w wiele szalonych historii, które przeczytają. Niektóre są prawdziwie, niektóre nie i … Boli Cię to (te plotki)? Czasem, ale wiesz, to część (mojej) pracy You ever wanted a {last shot...} and say: hey, that's not true? (fragment do wyłapania z wywiadu) Tak, wiele razy. Ale po co poświęcać temu tyle uwagi? Kolejną moją ulubioną piosenką, wprawdzie nie tak jak “Man in the mirror”, jest „Liberia Girl”. Czy jest jakaś „Liberia Girl” w Twoim życiu? Nie, napisałem ją w moim domu, w pokoju gier. Zdaje się, że grałem w pinballs (automomat do gry z kulkami). A piosenka po prosty wskoczyła mi do głowy. Pobiegłem na górę, nagrałem to na taśmę, i wyszło „Liberia Girl”. Podobnie było z "We are the world, We are the children.". Ja na prawdę, to znaczy, nie wiem dlaczego te słowa przychodzą, po prostu przychodzą w taki sposób. "We are the ones who make a brighter day, so let's start giving." Nie myśle o tym, to po prostu przychodzi. Zajęło Ci sporo czasu napisanie tych wszystkich różnych piosenek na album. Widać motywy muzyki afrykańskiej, reggae (…), heavy metal w „Dirty Diana” Kocham “Dirty Dianę”. Jest jedną z moich ulubionych Dlaczego? Ponieważ jest to historia o groupie wzięta z życia. Nienawidzę wymawiać słowo ”groupie”, ale tak właśnie jest. To jest coś, czego doświadczyłem ja i wielu ludzi, którzy dorastali w trasie, jak ja. I don't remember not performing, and... Czujesz, że przegapiłeś coś prowadząc taki tryb życia (w sensie: będąc całe życie na scenie) Oczywiście, ale także wiele zyskałem. Wielu ludzi nie wyjeżdża poza swoje rodzinne miasto, nie widzą innych pięknych miejsc. Wiele dzieciaków czyta o rzeczach, które ja widziałem podróżując po świecie w różne miejsca. Zatem, z tego powodu jestem szczęśliwy. Nigdy nie możesz mieć wszystkiego. Jakie to uczucie, kiedy jedziesz gdzieś dać koncert, i dosłownie setki albo tysiące ludzi przybywa, żeby chociaż zerknąć na Ciebie? To wspaniałe uczucie. Zwłaszcza, jeśli widzisz, że sie uśmiechają i ... Kocham fanów. Myślę, że to urocze. Czuję wdzieczność, naprawdę. Nigdy nie przyjmuję tego, za rzecz oczywistą Co w życiu interesuje Cię najbardziej? Najbardziej? Poznawanie, dowiadywanie się czegoś nowego, podróżowanie do innych światów/miejsc (lub: badanie innych światów). Obecnie interesuję się anatomią człowieka – mózgiem, kośćmi i takie tam. To jest bardzo wrażliwy/czuły/delikatny temat – bardzo interesujesz się kośćmi Człowieka Słonia, John’a Merrick’a. To z powodu Twojego zainteresowania anatomią? Tak, byłem dwa razy w Londyńskiej szkole dla lekarzy (?), i zwiedziłem pozostałości/szczątki po John’ie Merrick’u, z którym czuje bliskość.. Kocham historie o Człowieku Słoniu. Bardzo smutna historia. Chciałbyś kiedyś zrobić remake (tej historii) w postaci filmu lub sztuki? Może....może... Ale czuje, że David Lynch zrobił to już lepiej, i chyba John Hurt zagrał John’a Merrick’a. Nie sądzę, żebym zrobił to lepiej niż oni. Darryl mówi o swoim ulubionym fragmencie z filmu (do wyłapania z wywiadu) The part that I like best is when... after he gains confidence, and then he's back on his way after having gone to the {...} of the hospital, and then he's inside the subway station, and then finally he has to yell and sigh of.. Yeah, zostawcie mnie w spokoju. Zostawcie mnie w spokoju, nie jestem zwierzęciem. Jestem czlowiekiem Czy my, jako istoty ludzkie, zbyt często traktujemy ludzi jak zwierzęta? Myśle, że tak. Człowiek jest okrytny dla człowieka. Dlatego istnieją wojny Tak wiele problemów w przeszłości … Boisz się wojny? Myślę, że nikt nie lubi wojny, tak naprawdę. Nie lubię wojny, lubię spokój. Jestem spokojną osobą Czy kiedykolwiek myślałeś o byciu ambasadorem czegokolwiek? The fact that you're accepted around this whole world. Myślę, że już jestem ambasadorem poprzez moją muzykę i poprzez to, czego nią dokonałem. Ona łamie wszelkie bariery. Nie musze wygłaszać politycznych oświadczeń. Robię to przy pomocy muzyki. Ona łamie bariery językowe, wszystkich ras na całym świecie. Jest na całym świecie. T przyjemność wiedzieć dzieciaki z Indii, lub jakiegokolwiek innego kraju, które znają muzykę (?) Dlaczego wybrałeś Japonię jako początek swojej światowej trasy i nie dałeś szansy swoim fanom w Ameryce zobaczyć Cie na koncertach przed końcem roku? Cóż, jak pamiętasz, cała trasa Victory odbyła się w Ameryce, a reszta świata nic nie dostała, wiec jest to sprawiedliwe. Myślę, że jest to bardziej w porządku, ponieważ show będzie lepszy zanim tu przyjedziemy. Osobiście, najgorszą rzeczą dla mnie jest widzieć pierwszy koncert, ponieważ nie jest taki jaki byćpowinien. I to było coś, co zrobił mój menadżer i ludzie, którzy dla mnie pracują. Gdziekolwiek zarezerwują miejsce na koncert, które lubie, to tam pojadę. Lubię Japonię. Byłem tam wcześniej. The worst thing to me, personally, to see is an opening show, because... you know... It's not as tight as it can be, and it was something that my manager had done, and the people who work for me. Wherever they book it, if I like it, I'll go. I like Japan, I've been there before. Czy masz jakieś obawy (boisz się czegoś) odnośnie pierwszej samodzielnej trasy? Any apprehension about touring by yourself for the first time? Tyle zrobiłem, to jest praca. Nawet, gdy byłem mały, miałem 13 lat, gdy nagrałem swój solowy album, solowe (w sensie bez braci) występy w programach telewizyjnych i … To po prostu inny kierunek. Oczywiście, zawsze myślę: „Nie ma obok mnie Marlona, nie czuje obecności Jermaine’a” … - I've done so much, it's all the work. Even when I was little, 13 - solo albums, solo appeariances on TV shows and... It is just another road. Of course, you always think: I don't see Marlon next to me, I don't feel Jermaine, I don't... you know... (smile) ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fankaMajka.... ktos tu chyba lubi zmieniac nicki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/michael+jackson+studio/video/x3mc53_michael-jackson-en-studio_music czy ktoś wie kiedy to zostało nagrane? co do tej rozmowy telefonicznej w 4 częściach, to był Michael na pewno. smutne to. tak bardzo chciał kogoś mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym chodzić na takie koncerty co tydzień. Myślę że go powtórzą, bo u mnie było 8 sal i wszystkie pełne... Jak wyskoczył na scene i tak stał to nie pamiętam czy wpierw miałam ciarki a potem mi łzy pociekły czy na odwrót. Na pewno popłakałam się na początku, oszołomił mnie jego wygląd, energia, bliskość i wszystko inne, super jakość tego nagrania. A potem z gębą otwartą i oczami w pięć złoty kręciłam tylko głową powtarzając na głos "ja pier***" bo nie wierzyłam, że jest taki cudowny na żywo, tak ślicznie tańczy, wygląda, śpiewa etc.. Przy thilerze tez płakałam, a na pokazach teledysków man in the mirror z tymi dzecmi lzy mi ciekły non stop strumieniem, az dekolt sobie zmoczyłam, nie moglam tego powstrzymac, i tak samo przy earth song. Ludziska u mnie spoko sie bawili, klaskali, krzyczeli, śpiewali, kilku zaczęło tańczyć przed ekranem a przy heal the world włączyli zapalniczki i telefony i w gorze machali jak ci na koncercie ;) Kocham M.J. Chcę być taka jak on. Ps. Chcę zrobić sobie nowe koszulki, jedna z nadrukiem takim jak mial M.J. na kurte, o bashirze, a drugą jak mial w teldedysku beat it, taka klawiaura i nutki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chociaż nie było mnie na pokazie, to jednak cieszę się razem Wami :D Ciekawe czy zrobią coś podobnego na urodziny Michaela... hmm... Jeśli jest to faktycznie Michael (chodzi mi o Jego prywatną rozmowę telefoniczą), to ja uważam, że upublicznianie jej jest co najmniej niestosowne :O :( Ostra, daj znać jak żyjesz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T., szkoda, że jednak nie odważyłas się podejsc do tego samochodu! To była duża szansa na bezpośredni kontakt z Michaelem, tym bardziej, że byłaś sama (zupełnie nieszkodliwa, kulturalna i nieśmiała) - co innego, gdy pojawia się napierający, dziki tłum fanów... To mogło być wydarzenie Twojego życia! :) Chociaż ja pewnie też bym tego nie zrobiła :P Wstydziłabym się :O Tak sobie myślę, że fani w dużej grupie to są naprawde bardzo niebezpieczni... Pojawia się histeria, agresja a znika zdrowy rozsądek. I w sumie każdy w takiej sytuacji myśli o sobie - "chcę zobaczyć Michaela, chce Jego autograf, chcę mu podac rękę"... Nie miałybyście dość na miejscu Michaela?? Tak dzień w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiee od mj
(anty)fankaMajka ależ ty dziewczyno jesteś niezmordowana ... ale niedługo dotknie nas tzw. ślepota banerowa więc twój trud pisania będzie daremny Dirty Diana Ty chcesz zrobić takie naprasowanki, ja właśnie też chcę sobie zrobić tylko nie mam pojęcia za bardzo pojęcia jak to zrobić, masz może zdjęcie tych nutek? Community Spirit masz rację z tymi fanami, było to widać, kiedy Michael poszedł do zoo z dziećmi w Berlinie, a pomyłkowo nie zamknięto dla zwiedzających, fani nawet na dzieci nie patrzyli tylko pchali się do niego, każdy chce go dotnąć, zdobyć autograf, pewnie często bywało nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiee od mj
Dalia.O masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aggiee łatwo zrobić coś takiego...kupuje się specjalny papier na naprasowanki, drukujesz na nim co chcesz naprasować, kupujesz koszulkę i naprasowujesz... jak nie masz drukarki, papieru to są takie sklepy gdzie robią coś takiego, można wydrukować co się chce, jaką czcionką się chce... Community🖐️👄 jakoś żyję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggiee od mj
no właśnie mam problem z drukarką-bo mam tylko laserówkę czaro-białą, a myślicie, że jak pójdę do takiego punktu ksero to mi drukną? czy trzeba do firm które się robią np. plakaty czy reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggiee no właśnie nie wiem....musiałabym spytać brata, bo robił z kumplami koszulkę dla koleżanki na urodziny właśnie w takim punkcie, ale nie wiem czy to była jakaś specjalna firma, czy zwykłe ksero... ale myślę, że jeśli chciałabyś jedynie wydrukować coś na takim papierze to wydrukują...jakby nie mieli papieru takiego, to możesz swoj przynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaToya nn
hę???? słyszał ktoś coś o tym? naprawdę mówili z cnn? "CNN !!!! O ja . Przed chwilą na CNN podali wiadomość, że Michael ma jeszcze dwójkę dzieci- Charlize i Nancy! Zrobiono już badania DNA i się zgadzają więc to są w 100% jego dzieci. O jaaaa oO" http://muzyka.onet.pl/1,202,8,59179061,158131041,7016720,0,forum.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"The third day I was there, when I came back, he had told me, 'You know, they're killing me. They're killing me because I'm working too much. I'm rehearsing too much.' " straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
no straszne:( ja się zastanawiam kto był wtedy w tym pokoju. kto dzwonił na pogotowie. była tam jeszcze jedna osoba, która mówiłą coś z oddali. mówią,że ten lekarz co reanimował, ale jak się przysłuchać to ja tam słyszę głos kobiety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie słyszałam tego nagrania, ale myślę, że na bank coś ukrywają, a prawdy nigdy nie poznamy...zawsze tak jest:( ale w sumie co to zmieni? MJ nie żyje i kaplica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!!!:-D OSTRA... niestety jeszcze nie mam od tej Pani odpowiedzi...ale pamietam o Tobie:-) Ojej, dziewczyny, ale popedziłyscie te stronki... Czeka mnie nadrabianie zaległości:-) Tego trolla co sie tu do nas podczepił zdażyłam już jednak zauważyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth🖐️ zastanawiam się, czy zgłaszanie do usunięcia jej postów coś da:o bo mam serdecznie dosyć!! nie czytam jej, ale zaśmieca topik😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
wkurza mnie to wszystko:( nagranie jest dostępne na youtube. nawet nie wiadomo kto tam był. wszystko poplątane. jedni mówią to, drudzy co innego. ale do diabła skąd to zdjęcie Jacksona przy próbie reanimacji? mówili że niby z karetki. taaaa na pewno:O przeciez on nie żył już wtedy. potwierdzili to ostatnio jacyś ludzie (sanitariusze czy ktoś). i to logiczne, skoro karetka wyjeżdżała pół godziny spod domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×