Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Chcę sobie jakąś fajna płytkę na jutro do pracy wypalic i tak sobie tutaj szperam:-D Będę zaraz robic porządek w ulubionych to może coś ciekawego jeszcze podeślę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam hehe, widze ktos napisal pod moim nikiem, zeby sie zaczernic...ciekawe kto? a tam narazie mi sie nie chce, bo do czarnego nika trzeba zawsze podawac hasło jesli by ktos pisał źle o Michaelu to na pewno nie ja Abraja, mam to samo, choc nie biore tabletek cały dzien przed kompem, kolejny... wyjchałam na chwile na miasto...ale znów ta mysl przychodzi- Michael nie zyje, nie ma go... tak mi z tym ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc uciekam sie integrowac z moim chłopem ktrego znaiedbuje całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyt wybacz ale to ja sie podszyłam dla twego bezpieczenstwa nie musisz podawac za kazdym raze hasla wystarczy raz ja tylko raz podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
czy go ktos zastapi??? ja mysle, ze nie nie sadze, ze za naszego zycia... nawet jego bracia, to zupełnie cos innego on miał w sobie tyle talentów a i to nie wsyzstko mial jeszcze te niezwykla osobowosc a do tego ten wyglad... ............................. ktos z was kiedys podał linka do takiej fajnej strony, gdzie były śmieszne rzeczy z jego zycia ale ja zapamietałam cos, co swiadczy o jego inteligencji, chociaz rozbawilo mnie to tez strasznie ................................... w latach 90-tych marcel avaram, organizator koncertów pozwał go o niedopelnienie umowy (Michael nie dał kilku koncertów po oskarzeniach z 93 roku) i w sadzie mówia do Michaela: pan avaram twierdzi, ze nie przygotowywał sie pan do koncertów na to Michael mniej wiecej cos takiego, ze jka to nie, zawsze kiedy jest w łazience cwiczy przed lustrem ----czy zatem twierdzi pan, ze w panskiej łazience byli obecni równiez tancerze, chor, muzycy i ekipa? Michael: nie jestem pewnien. nie chcę zgadywać. hahahahahaaha, zabawny i madry Mike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Abraja, wybaczam chachacha- tez mnie rozbawiłas powaznie mówiac dzięki:) a z tym hasłem to musisz mi nastepnym razem wytłumaczyc, bo ja ciemna jestem ja pisze jeszcze na innym forum i tam mam czarny nik i za kazdym razem, kiedy cos pisze, wpisuje równiez hasło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T Tutaj wystarczy przy logowaniu do topiku wpisać hasło i potem juz tylko piszesz posty...oczywiscie jesli jestes aktywna...bo jeśli dłuzszą chwilke nie bierzesz udziału w dyskusji to hasło przy kolejnym poście trzeba ponownie wpisać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Smooth, dziekuję dzis ide soac wczesniej, wczoraj siedziałam az do 4 :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane! Nasze nowe Kobietki również 🌻 Siedzę już tutaj pół godziny, ale piszę dopiero teraz, bo zagapiłam się na Michaela w złotych spodniach :O :P Widok Michaela siedzącego na małym, dziecięcym krzesełku jest rozbrajający! :D Zastanawiam się tylko, ile teraz te dzieci mają lat i czy pamiętają to spotkanie z MJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja - Nie miałam pojęcia, że jesteś w takim stanie... Trzymaj się kochana 🌻 Pomyśl, że Michael jest teraz w lepszym świecie :) I uśmiecha się do Ciebie najpiękniej jak tylko potrafi :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zanim znalazłam wasz topic to płakałam dużo i taka otępiała byłam. Teraz juz powracam do życia. Jak się wczuję i wkręce to potrafie zanosić się jak dziecko ale nie chcę marnować życia na łzy. Chcę zrobić coś z tym moim bólem, żalem, z tą stratą, spożytkować ją w dobry sposób. Starając się być jak on. Jest dla mnie inspiracją. Łapie się na tym, że w ciągu dnia myślę sobie, kurde, M.J. by się nie poddał, uparcie dążył do celu. I ta myśl daje mi siłe. Albo z tymi dobrymi uczynkami. Albo z tym by się rozwijać, w różnych dziedzinach. Gdybym miała faceta zadedykowałabym mu speechless http://www.youtube.com/watch?v=RC8aIC8lKr0 no i prosze, jak mówiłam, popłakałam się :( apropo tego utworu, zakochałam się w chłopaku (do tej pory coś czuje) który powodował u mnie własnie motylki w brzuchu i tak mnie onieśmielał, ze nie potrafiłam wydusić słowa i każda minuta z nim była magiczna, pewnie dlatego tak mi sie podoba ten utwór "Nothing's real but all is possible if God is on my side" Koleżanka nazwała go srebrnomajty (nawiazujac do gold pants video) bo miał srebrne kąpielówki jak ze star treka :O Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie chce płakać to niech nie ogląda tego video co wkleiłam wcześniej. Bo będzie sobie wciaż zadawał pytanie "DLACZEGO?" Dllaczego .... :(:(:(:(:(:(:(:( 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty 🌻 Ja się łapię na tym, że gdy robię coś niezbyt miłego względem kogoś, to pojawia się w mojej głowie myśl, że Michaelowi by się to nie spodobało :O :( Dziwne, co?? :O Dirty, podziwiam Cię za chęć czynienia dobra :) Bo jak ja patrzę na ten świat, to mi się szczerze odechciewa... :( Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obseratorkaparanoji
Dlaczego ach dlaczego Majkel Dżekson smaży się w w piekle można zapytać zaś jego chciwa rodzina do niego niebawem dołączy. No ale tak bywa. Ja jak dla siebie mogę sobie wyobrazić siebie uczącą gdzieś w jakiejś najgorszej podstawówce w Gary małego Majkela, który znowu ma filozoficzny wyraz twarzy i mówi, że nie umie wytrzymać w domu. W Polsce też jest taka patologia, że ojciec lata po podwórku z siekierą - sąsiadki wywyzwa od kurew (może ma rację) i tak dalej i tak dalej... i jak takie dziecko ma być normalne później jak się na łeb nie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
A w wieku 15 lat miał iśc bawełnę oporządzać to może by więcej zrozumiał. A tak? Telewizja... król popu.... król ćpunów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zaczernione forumowiczki:) 🖐️ Ja juz nie placze... staram sie sluchajac Jego muzyki skupiac na tym, ze On jest zywy wlasnie poprzez to, co zostawil po sobie.... A moze juz wszystko wyplakalam co bylo mozliwe... Pierwszy tydzien po, byl po prostu makabryczny:o Michaela podziwiam nie tylko za geniusz muzyczny, taneczny, ale tez za charakter, mocny charakter, ktory mimo slawy i bogactwa, pozwolil Mu zachowac tyle skromnosci i pokory... To niesamowite! Mysle, ze w tym wzgledzie wiele osob powinno brac z niego przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozejedyny
ile wy macie lat?po 13, ze tak sracie zarem?gdyby nie zszedł to pewnie nawet byscie o nim nie wpsmniały-smieszne jestescie z ta swoja nagła miłoscia do Mikiego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mientka jezdem
Jak wam idzie czytanie moonwalka? to na pewno on sam napisal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju nol ajm bad ciambo
Jak myslicie- pochowali go juz? to jest nienormalne przeciez. juz grubo ponad miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzekuje za pcieszanke mam do was prosbe ignorujmy ttalnie te zwariowana babe co tu znowu bzdury wypsuje chociaz chcialabym ja na swej drodze spotkac udusic golymi rekoma rekami czy jak to tam poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
heeeeeJ sprawdzam co i jak wpadam na chwile Witaj Abraja pomoaranczowa nienawsc- ja słucham Michaela i patrze w niego jak w obrazek od pierwszego wejrzenia, czyli od lat 80-tych wiecz wybacz, ale pleciesz bzdury zreszta nie ja jedna słucham go od dawna a ci ktorzy odkryli Go dopiero po smierci, kiedy juz nie wyjdzie i nie usmiechnie sie nigdy, kiedy juz nie wyglosi przemówienia, kiedy juz nie bedzie mozna Go zobaczyc na koncercie, kiedy nie napisze juz nowej piosenki, mysle, ze ci ludzie duzo stracili, trudno, ale mogli jeszcze nawet teraz sie nie obudzic i nie dostrzec, ze cała dziesiejsza muzyka czerpie z niego, ale wszyscy sa daleko od źródła, nikt nigdy sie nie zblizy, On był prawdziwym Talentem a nie produktem techniki - i gdyby tego nie dostrzegli nawet teraz, straciliby jeszcze wiecej tak, jak wy, kotrzy piszecie te bzdury, zamiast dac sobie szanse, aby poznac prawdziwa Sztukę no cóż Perły zostaly rzucone przed wieprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,nie było mnie jeden dzień i 4 nowe strony,nie nadążam za wami!!! 1-Dziewczyny a z ktorej plyty jest ta piosenka We've Had Enough? Pierwszy raz ją słyszę . 2- jak mam ściągnąć tego moonwalka z rapidsharea? Czy tam trzeba sie zalogować? W co mam kliknąć jeśli juz jestem na tej stronce? http://rapidshare.de/files/48014125/2_cz___.7z.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the love you save.stop
Musisz wybrac FREE i odczekac iles tam sekund a potem pobierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the love you save.stop
nie trzeba sie rejestrowac. tylko rapidshare ma jakies ograniczenia. dopiero po jakims czasie mozna pobrac kolejny plik.no chyba ze masz neostrade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×