Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość obserwatorkaparanoji
zwłaszcza do P.Y.T. - ja nie jestem WYŁĄCZNIE krytykantką Majkela, ale - i to jego rodzina zrobiła mądrze nie należy przesadzać, w ogóle nie należy zajmować się artystami, którzy skończyli tak marnie. Przeżyli go 80 letni rodzice. Czy to jest normalne? Całe rodzeństwo go przeżyło. Nie - to nie jest normalne. To była gwiazda na tzw. CHAMA. Nie zrozumiał swojego sukcesu i tak się tragicznie skończyło. Skoro ten człowiek (MJ) porównywał siedo Presleya to może mógł wyciągnąć wnioski z jego pobytu w Niemczech, nie wiem. On niczego nie analizował - chyba tylko strój sceniczny z niego zgapił w latach 90tych i tyle. To co widział na ekranie. On był gwiazdą, którą skrzywdził jej światowy format - sława światowa, a wrzeczywistości był deklem i w ogóle... Ja bym go wrzuciła najpierw na nie wiem...żeby trochę przy tej bawełnie ten tego, a później na wózek inwalidzki. Nie umiem wam tego wytłumaczyć. Przynajmniej wtedy dostałby ten wózek w tej Ameryce, a tak się zagłodził - jak w Afryce to bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
To wszystko jest straszne, ale trzeba być SMIERTELNIE POWAŻNYM białym człowiekiem , żeby TROCHĘ zrozumieć Majkela. I hmmm... nie wiem. Kimś mądrym. Czy on był mądry? Nie wiem. No a mnie zajmuje jako TRAGICZNY NA SKALĘ ŚWIATOWĄ przypadek chirurgii plastycznej i czy ci lekarze nie powinni mieć teraz stosów pieczątek, ze ONI GO OSTRZEGALI? No jedyny morał z całości jak dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Przecież kardiochirurg dał mu zastrzyk nie na serce tylko na skórę. To nie był jego osobisty lekarz - on był przysłany przez orgainizatorów koncertów. On właśnie nie miał kardiochirurga. Pozostaje żałować, że Murray robił to co wszyscy przed nim i... tylko po prostu miał pecha, że po jego zastrzyku się Dżekson przekręcił. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
dla mnei jak go nie lubili to mieli tym bardziej w kić walnąć po tym molestowaniu. Ale to chyba było 1 dziecko, nie? I widzieli, że jak go wsadzą to się zabije. No to się nie zabił. Ale i tak go zabili. Widzicie - no tak jest. Po co mu tyle pieniędzy? - rodzina miała rację. Wszystko bo ojca nienawidził no to wreszcie miał spokój. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie nie wiedzialam, ze juz jedna woman jest;) witam tym serdeczniej:) ja ten filmik z urodzin Paris i Prince`a widzialam juz znacznie wczesniej; i ten, gdzie graja w szachy;) Michael byl cudownym ojcem na pewno pod tym wzgledem, ze chwalil dzieci, mogly duzo pozytywnych slow uslyszec od niego, a to bardzo wazne w ksztaltowaniu poczucia wlasnej wartosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Widzicie - czemu oni mu wcześniej nie pozwolili tych filmów kręcić? Czemu on sam nie był mądrzejszy? Potrzebował tych koncertów by być bogiem. By widzieć, że jest lepszy od ojca. W sumie jeździł z anestezjologiem. Jak ten kardiochirurg mógł mu dać tę szprycę? Miał odmówić. Co to - skąd masz te leki? Nic. Szkoda słów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Nic nie szkodzi będzie nas dwie ;) Ja zresztą nie często się udzielam, wolę czytać co piszą dziewczyny. Kobietki a ja chciałabym zadać Wam takie pytanie: jakbyście miały zadedykować swojemu ukochanemu którąś z piosenek Michaela, co by to było? Ja myślę o tym: http://www.youtube.com/watch?v=Co9xLZqXqQw&feature=related Podpowiedzcie ! Oczywiście ukochany jest ukochany i nie ma mowy o nieszczęśliwościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Zdrowie trzeba sobie szanować - lekarz jest lekrzem - taki morał. Trzeba lekarzy słuchać lub ich zmieniać po prostu. A on robił sobie CO CHCIAŁ najwidoczniej. Kleinowi powiedział, że nie ma dzieci i mu je zrobi. No i go olał bo go upokorzył. No ale ten Klein powinien do kicia też trafić bo miał go przekonsultoać i gdzie indziej wysłać. A do psychiatry przy okazji. Tak się robi w USA. Np. w dr House mamy, że do psychiatry sie wysyła czy psychoterapeuty jak coś tam. Jak masz z powodów psychicznych objawy somatyczne (np. jak on wymiotywał na widok ojca) to co zostaje - psychiatra, nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Ja jeszcze gdzieś przeczytałam, że on dostawał napadów paniki w latach 90tych. Czemu? Czemu do psychiatry nie poszedł? Napad paniki z powodu procesu - gdyby był niewinny to siedziałby u psychiatry. Gdyby wszyscy nie lecieli na jego kasę to do więzienia i tam do psychiatry, a gdyby on nie był taki chciwy to by całej kasy nie wziął... coś strasznego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe woman dobrze, że przynajmniej toleruje ;) :) mój podobnie, uważa, że jestem niegroźna w swojej fascynacji. Swoją drogą wczoraj się uśmiałam, jak przeglądałam co dziewczyny pisały o wypukłościach tu i ówdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Z tego co widzę też to trzeba ZDROWO sie odżywiać biorąc tyle leków. WYŁYSIAŁ nawet. On był ŁYSY, żył nie miał. Szalony człowiek ZUPEŁNIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo dobrze pamiętam te gatki ;) Ok dziewczyny ja narazie uciekam, ale napewno zajrzę. Jeszcze raz ponawiam swoje pytanie - gdybyście miały zadedykowac swojemu ukochanemu piosenkę Michaela, co by to było? Będę wdzieczna za każdą sugestię :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła balanga tu sie odbywa:-D Dwie kobity do lusta gadają:-D;-) Pozdrawiam was serdecznie... Ach te złote gacie... swoją drogą...słucham jacksona od 84 roku i...nigdy do głowy mi nie przyszło żeby właśnie na TO!:-D zwrócic uwagę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×