Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Narami tak to jest ta fotka z 0:36...ale nie moge tego znaleźć w większym formacie... Little_Miss_Trouble TAK!!! własnie, ale...większą potrzebuję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Cześć...przyszłam wam powiedzieć, że już zaczynam rozumieć, gdzie Majkel popełnił błąd. Nie wiem kto pisał piosenki Jackson 5. Do końca życia nie wybaczono mu że wykupił Beatlesów. Czy słusznie? No to nie był do końca jego wizerunek sceniczny. Widzicie - jednak z rodziną przyszedł do tych nagrań. Jego najlepsza płyta i JEGO wizerunek sceniczny to jest BAD. Wcale nie thriller. I na tym przepadł. W sumie z Maccartneyem mógł śpiewać do końca życia, nie? A co on zrobił? Szczyt chamstwa. Ciekawe ile ma tych piosenek. Wiecie coś o tym katalogu? To po prostu było ustawianie czarnego z białym. Ale czy on miał swój wizerunek? Widzicie to trzeba być BAD i walczyć o swoje, nie? Też by był czytelny i z 20-30- milionów by sprzedał. A tak? Chłopak z patologii. I tyle. No bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej widze, ze przegladacie fajne fotki a ja szperam w brukowcach jest zdjecie loza śmeirci Michaela i rzeczy, ktore tam były, Michael mial na sobie rózaneic (oczywiscie zdjecie jest zrobione bez Michaela) znów dowiedziałam sie paru rzeczy a nie wiem, czy widzialyscie taka fote... byc moze tak, bo mówiłyscie cos kiedys o Michaelu w trumnie, jakims czarnym... tu Michael w wieku 21 lat w Londynie wskoczyl do trumny, obok figury woskowe, a jedna trumna akurat była wolna ponizej Michael zafascynowany charlie chaplinem, kupił ciuchy i przebral sie, po czym zrobił sobie sesje http://www.newsoftheworld.co.uk/showbiz/michael_jackson/391996/Jack-in-the-box-Michael-Jackson-in-Charlie-Chaplin-photos.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman...wiem, ale wtedy traci na jakości...bo sie zmienia rozdzielczość:-( Narami... O w mordę!:-D To z napisem jest super...Chyba się da na ploterze troche rozjaśnić i...:-D:-D Dziękuję!!!! Podaj maila...odwdzięcze się🌼 A tak wogóle to co to jest za stronka z tymi fotami? Jeśli jeszcze gdzieś natkniecie się na Michaela w japońskim stylu -w kapeluszu, albo w kimonie...to ja bardzo poproszę o linka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Przecież on mógł być całe życie czarny i całe życie BAD i wszystko by grało. Albo BAD mniej i bardziej. A jak już się zrobił HISTORY i biały to już było po nim... w sumie. No ale smutno, że tak sie z nienawiści do rodziny WYBIELIŁ. Ktoś POZIELENIAŁ z nienawiści - mówi się. A on sie WYBIELIŁ. Czemu? Zastanówcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
No nie słuchajcie - na off the wall 2/10 piosenek jego + jedna Paul Mccartney. To samo na THRILLER. Dopiero BAD to jego dzieło. Nie mogło być tak od razu? A już mi go nie żal. Nie moje piosenki - biorę to pod uwagę. I po co mu ci Beatelsi? Lubił ich? Nie? Tym bardziej. I do trumien wskakiwał. Musżą być cicho teraz - jego rodzina. Dla niego liczyło sie WYŁĄCZNIE że był bogaty. A w sumie złodziej. No jakby nie patrzeć. Z drogi przyeszedł i wziął miliard. I go wykończyli. Po latach ale... widzicie. Miesiąc i cicho sza. A pogrzebu nie było WCALE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Mnie sie on wcale nie podoba jak tańczy niczym jakiś Joseph Baker. Powinien śpiewać. No ale niech już sobie był takim tańczącym rzezimieszkiem czarnym. To nawet pasowało. Niemniej już zaczął się wybielać. Mógł lepiej zmienić repertuar. A później był potworem. A na teledysku z Naomi - teo jest obrzydliwe. Ja to uważam za obrzydlistwo. Jedynie smooth criminal może być jak dla mnie. Ta Naomi też rozumu nie miała. A po teledysku szpryca i tyle :( Co to warte? Tam widzicie coś się musiało stać , że się tak do końca wybielił. Wszystko go swędziało jak znam życie. :( Tak pisze, że itchy może być wybielanie. Pewnie go piekło nawet i przez to nie spał w nocy. Przyzwyczaił sie. Później z bólu dostał depresji. Powinni choć te piosenki odsprzedać - pójdą za ile pójdą. Tak to jest jak się z nich wszyscy śmiali. Teraz mają widzicie. Ale to jest taka głupota ŚMIECH - ludzi tak to opanowywuje. I to przez czarnych właśnie ci biali się śmiali i teraz mają :( Kto zaśpiewa Bitelsów? Może ASZER? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
o kurde:O a mój nic nie wykrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
No patrzcie jak cicho o katalogu. Musiał ich nieźle wykupić bo kurde cisza jak makiem zasiał a gdzieś tam ta jego siostra któraś mówiła (La Toya), że go zabiją za tych Bitelsów. Sam sie wykończył. Oni by chcieli żeby go ktoś zabił. W końcu nie lubił Bitelsów, a ktoś ich kocha i chce se wykupić Pola Truskawkowe, ugościć Mccartneya np. jakiś Arab. A on to trzymał i tyle. I dziadział i dziadział... nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Na off the wall ma jeszcze plaskaty nos i jest czarny jak smoła. Póżniej nos zmienił, zjaśniał. Szkoda, że się do końca wybielił. Póżniej był już jak baba. Kto wie? Może jadał hormony? :( Ale czarny gangsterek tańczący - to było nowe, NAJLEPSZE chyba. I to nawet na I miejscu w USA nie było. Ciekawe czemu? Już go nie lubili i tyle. I nie pasował do tej swojej chałupy z tym ...do tego kiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
W 1987-8 roku miał 28-29 lat - za stary na nowości. To BAD miał wykreślić. Zbyt bad. SMOOTH miał być moim zdaniem nie HARD i mieć po 20stce i tak wyglądać. No choć taki układ by mu przeszedł bez chirurgii. Kapelusz miał i tak go nie było widać. Miał strzelać, latać po burdelach. To było dobre. Jakaś ballada też w tym stylu CIEMNYM. I takie tam... ale cóz... albo mógł dać SWOJĄ odpowiedź na kasę jaką zgarnął za THRILLER np. NIGHTMARE. I też 11 minut jak kogoś straszy w nocy. Nikt mu nie powiedział prawdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwaorkaparanoji
Szkoda, że nikt mu nie umiał pomóc z kasą. oderwał się od ojca i NIC DOBREGO z tego nie wynikło. Miał w sumie pomysły, nie? Ale też miał skrzywiony pogląd na świat przez tego ojca. Gangster nie był zły. Mogły być i ckliwe kawałki - gangster i kochanek gangstera. Ale cóz... :( To już było za późno. Może to wiedział, a może nie? Boże jaki bogaty, nie? :( A że ze sztucznym nosem - a komu to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obseratorkaparanoji
No zobaczcie : http://www.nuta.pl/news.html?nid=15714 co mu szkodziło oddać te piosenki? Wariat. Miał masę długów przeciez. Ha - i tu pies pogrzebany. I w sumie przez ten katalog faktycznie przepadł. Wolał się zakatować na koncertach W LONDYNIE ??? niż oddać Beatlesów. Nie wiem co mam napisać. 50 koncertów w Londynie. Dziwne, nie? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Narami, ale zapodałas te stronke ze steady laughing tyle zdjec ale czy wy tez macie takie malutkie te fotki, czy mozna je jakos sobie powiekszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×