Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

🖐️ oj biednas Ty Dirty Diana w pracy.... dlugo jeszcze nim wrocisz do domu? Skoro tam tyle zdjec na tej stronie co podajecie, to chyba tez zaloguje sie; jeszcze tam mnie nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Narami... Michael byl wybuchowa mieszanka..... ;) Ja nie wiem.... musial sobie zdawac sprawe z tego w jaki sposob dziala na otoczenie (kobiet :P glownie;) ), a mimo to jakby byl wycofany w kontaktach miedzyludzkich... to naprawde dziwne.... ogladam te zdjecia.... niektore sa obledne:D dzieki Narami za te www🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalamarnica im wiecej sie Go oglada tym czesciej powstaje wrazenie, ze On zyje... bo zyje.... tak dlugo jak bedziemy pamietac o Nim.... zyje w swojej muzyce... mam nadzieje, ze rownie dlugo jak Beethoven....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...Wieczór bez Was to wieczór stracony:-D Kochane ogromna prośba...Szukam w necie foty Michaela w wietnamskim kapeluszu... Fajnie by było gdyby fota była dobrej jakości i dość duża:-D Pomożecie? Ktoś tu wcześniej pisał, o wpływie Michaela na nasze postepowanie... Coś w tym jest...wiecie? Też zaczęłam się bardziej zastanawiać nad tym jakim jestem człowiekiem, jak traktuję innych, czy niezbyt pochopnie ich oceniam, czy wogóle mam prawo ich oceniać...Czy jestem postrzegana przez nich jako dobra osoba, czy wrecz przeciwnie... Czy mnie lubia i akceptują, czy raczej kamień spada im serca kiedy opuszczam towarzystwo... Chciałabym byc lepszym człowiekiem, chciałabym aby w każdym z nas pozostała po Michaelu cząstka jego dobroci, pokory, chojności, miłości...Chciałabym... Przeczytałam dziś na Youtubie komentarz do piosenki Michaela: Michael ...dziękuję Ci za to ,że pogłogosławiłeś nas Twoja muzyką" Pieknie powiedziane... Gdyby miał sie na mnie podnieść atak, że piszę o Michaelu jak o Papierzu...Odpowiadam-nie takie są moje intencje...Ale powiedzieć,że Michael po prostu dobrym człowiekiem był...To za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Diana🖐️ zgadzam sie z tym, co napisalas... kurcze ja chyba dzis takie zdjecie widzialam, o ktorym mowisz.... ono na pewno znajduje sie na tej stronie, ktora tutaj byla podawana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze napisze
Też nie wiem co jest ze mną. Wczesniej lubiłam piosenki Jacksona, ale nie słuchałam ich codziennie. A teraz to jakaś obsesja, codziennie słucham, często płacze. Niewiem czemu, moze dlatego, ze z Jego piosenkami łączą mnie różne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się rejestruję na tej stronce...będę tu jeszcze szukała... Znalazłam przedtem parę, ale bardzo kiepskiej jakości nie nadaje sie do druku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ściągnęłam mp3knife i sobie jutro poszaleję :P Smooth, widziałam MJ w tym kapeluszu ale to był filmik, jak zobaczę zdjęcie, to dam znać :) Woman, widzisz, ja tego nie odbieram tak, jakby on żył w swojej muzyce itp. Po prostu kilkanaście lat mojego życia było podyktowane marzeniami o nim, sentymentem, jego muzyką. To tak, jakby ktoś chciał mi teraz to zabrać, jakąś część mnie, jakby ktoś mi powiedział: ale jego już nie ma i te Twoje mrzonki to już nic nie warte. Dlatego chyba nie potrafię przyjąć do wiadomości jego śmierci. A z drugiej strony, dla niego chyba lepiej, że teraz odszedł, gdy ludzie go kochają i wciąż był chodzącą legendą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...Mam pokój w stylu japońskim...i by mi taki pasował...:-D Wiem,że były takie foty z Japonii...Michael w różnych kimonach... . Ale wszystko ma kiepska rozdzielczość... A ta fotka w wietnamskim kapeluszu...SUPER!!! On tam jest taki szczęśliwy!!! Mam jeszcze taki w ołówku...Już tu o nim pisałam... był zwiniety w rulon, i teraz się prostuje...niestety Mike na razie lezy pod dywanem, ups...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babypath
Moja córcia usypia tylko przy jego muzyce:) Ja mam takie wrazenie, ze patrzymy jak tworzy się historia, legenda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalamarnico, ja tez z muzyka MJ jestem zwiazana od 10 roku zycia, teraz mam nieco:D wiecej... kiedy uslyszalam, jak pisalam juz, w tvn24 o Jego smierci, nie wierzylam... myslalam, ze mam jakis koszmar senny.... to glupie, ale mnie sie jakos wydawalo, ze On nie umrze nigdy... po prostu nie On.... kiedy to sie stalo, poczulam, ze jakas czesc mnie umarla... ze cos odchodzi bezpowrotnie... ze wszyscy jestemy smiertelni JEDNAK!! o naiwnosci... tez uwazam, ze dla Niego bylo to wybawieniem... boli mnie wyobrazanie sobie jak On musial cierpiec, fizycznie i psychicznie... mysle, ze mial duze poczucie winy wzgledem swoich dzieci, co wcale nie ulatwialo mu niczego... Niech spoczywa w koncu w spokoju..... :( :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narami...dzieki ale to juz mam... Mnie chodzi o takie jak on stoi jakby w polu i tak patrzy w dal... to pole chyba żółte jest...jak pole rzepaku:-D A drugie to tak jakby inny kadr tego zdjęcia które wkleiłas...taki usmiech...z bardzo bliska kadrowana twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w pracy, do 23. A w domu będę po północy. Ale zajrzę do was zrobić check out. Musze sie zalogowac tam bo tyle fotek wklejasz koleżanko, a tu żadnej oko me nie może podziwiać. Ja bez pudelka już ponad tydzień, i lepiej mi się żyje :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×