Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

hehehe Woman mi też bardzo milo :):) Widziałaś jaką niespodzianke Ci zostawiłam na swoje tymczasowe odejście ? Smooth - jak czytam womaninthemirror, widzę, że nasze przypadkowe prawie indentyczne wybranie nicka nie było przypadkowe - ona ma myśli kosmate jak moje ;) Ok już naprawdę lecę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman_ :D no chyba cos w tym musi byc faktycznie:P Kobietki, ja juz znikam teraz naprawde. Jutro sie pojawie, ciesze sie, ze trafilam tutaj- milutko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Zobaczcie co znalazłam w plotku - czy ta matka Dżeksona nie mogła podać jego ojca do sądu rodzinnego za znęcanie się nad dziećmi? Dzieckiem? Chyba tak powinna zrobić, nie? :( A tak sobie wyobrażam jak go nienawidzi. A on ja bo ją wszyscy lubią a jego nie. A na ddoatek nic nie dostał. To największa porażka Joe. I co z tego, że jest sławny jak nic nie ma? :( To jedna wielka lekcja życia. http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,6839396,Michael_byl_bezplodny_przez_ojca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman_ osobiście jestem na etapie "In the closet", więc głosuję na tę piosenkę :D Nie jest może romantyczna, ale chyba prowadzi do sfery... gorącej :P Te gacie złote to on specjalnie założył, wiedział że wzrok się tam skieruje :D Tę fankę, która teraz jest obserwatorką ktoś już zgłaszał na śmietnik? Bo jesli nie, to ja to zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Powiem wam ta historia jest PRZERAŻAJĄCA. Na tych Dżeksonów naprawdę tylko dzieci zarabiały. Jego matka ma tylko coś tam z opieki społecznej. Nie mogła się to gdzieś zgłosić czy zgłosić tego, że stary dzieci leje jak wariat? :( No to musi wziąć pieniądze syna i też po niej. Dzieci muszą utrzymywać rodziców - istna patologia całe życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaa
ja wytrwale zgłaszam ją do usunięcia :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Jedynie, że się w końcu za nie wziął i do czegoś doszły. Faktycznie nie był sławny, a teraz jest. Ło co za wariaty :(. I to była dla nich pomoc. Śpiewy w telewizji. Ale zawsze tak jest. Tam sąd powinien wkroczyć raczej. I takie tam sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalamarnica🖐️ mialam juz sobie isc, ale wpadlam jeszcze na chwile:P dobry pomysl ze smietnikiem:) a co do piosenek to moze: speechless fall again butterflies I just can`t stop loving you whatever happens? hmm.... Kalamarnica-> tez uwazam, ze MJ byl dokladnie swiadom swego zlotego posuniecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nieodparte wrażenie,że...marzenaaaaa i ta obserwatorka to jest ta sama osoba... Dziwnym trafem zawsze pojawiają sie w tym samym czasie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki nareszcie komp pelnsprawny hura obserwatorkaparanoji jeszcze ci sie nie znudziło jak widze...proponuje nie zwracac na nia uwagi bo ma swój świat dziewczyna i przez nia juz kilka topików padło wiec niech sie wypcha reszte szanowna pozdrawiam i przepraszam za 2 ygodniowa prawie nieobecnosc ale miałam problemy techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
Smooth Diana. całkiem możliwe. ona na 100% pisze pod jednym nikiem,że kocha Michaela a pod innym te swoje głupoty:D jakoś niedawno zapomniała się przelogować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję się ,ze teraz mnie czekaja problemy techniczne... Coś sie dzi,ś zaczęło pierniczyć w tym komputerze... Czy to możliwe,że z powodu całej długiej listy ulubionych z youtuba? No...szczerze mówiac sporo mam tych stronek zapisanych...i np: komp nie chce mi pozwolić zapisać ściąganych plików w dowolnym miejscu tylko automatycznie ściaga do tymczasowego pliku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle przez ten czas c mne nie było miałam straszna załamke...szczerze przestalam czytac o NIM i oglądac tv wogle wszystko bobym chyba oszalała...słuchałam tylko muzyki na mp3 bo nie moglam ogarnac wszystkieg....mój ogieniek promyczek nagle zamgotał i zgasł....to straszne stracic nadzeje....jestem na tabletkach nadal nie sypam...mam załamke...stwór ze środka znowu wyje a w sercu ktoś nożem wierci.....czemu po jaka cholere idbieraja nam to co najcenniejsze? nie wiem wiecie jeszcze d mnie nie dociera...obsesyjnie kazdy temat sprowadzam d niego jakbym krzyczała ludzie powiedzcie ze to nie prawda ze t ja sie myle ze on zyje.....łapie sie wszystkeg...jakiejkolwiek deski ratunku zaczynam chyba wariowac osuwac se w nicośc otchłan piekielna dusze sie tym swiatem wkurzam ze ktos sie cieszy na ulicy ze usmiecha d mnie po kiego wafla sie usmiecha? wszystko do chrzanu nigdy juz nie bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T
pisze to bo chce ci pkazac ze czas juz sie zaczernic b naczej kazdy sie podszyje he he pewnie se zdziwiłas ze piszesz jak nie piszesz co? pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smooth wiesz ja nie wie co sie dzieje....noralnie ne wiem gdzie sie schowac....ukryc mam nadzieje ze to przejsciowe jest bo nawet jak dpalam jakas piosenke t łzy mi grochem leca....czy ja mam jakis spózniony zapłon/ przeciez juz mi prawie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak smooth to piekne słyszałam wogóle wszystko jest piekne i zaraz bede znowu ryczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś jeszcze kiedykolwiek bedzie pisał taka muzyke? I czy bedzie potrafił z takim przejeciem i uczuciem ja wykonać? On był pod tym względem niesamowity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×