Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość obserwaorkaparanoji
PYTANIE 5 Majkel - długo zastanawiałam sie czy mogę - czy wypada mi zadac Ci to pytanie ale Majkel czy ty przypadkiem nie ukrywasz przed światem jakiegoś swojego... chłopaka ( I TU ZGASŁY ŚWIATŁA I NASTĄPIŁ ...THRILLER!!!) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womaninthemirror
Witam Wszystkich Fanow MJ:) Przypadkiem trafilam na Wasz topki i chetnie dolacze sie do Was:) Michaela uwielbiam od kilkunastu juz lat. Jego smierc byla dla mnie totalnym szokiem. Pamietam, ze wlaczylam rano tvn24 i Jarek Kuzniar wlasnie mowil, ze odszedl Michael Jackson..... :( Mysle, ze smierc wyzwolila Go z calego tego cierpienia ktorego doswiadczal w ostatniej dekadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
No wyzwolił się z jednego cierpienia by popaść w inne. On ciągle głosił jakieś złote myśli - jak mnie to wkurza. I co najwyżej jak coś to albo mówił o tancu albo pisał słowa piosenki - coś nucił, nie? Nie mógłby zagrać sobie tego co napisał? Coś to takie wszystko mało mnie przekonywujące. A o cierpieniu nic nie mówił. Choć całe życie cierpiał. Że go przezywają - biedne dziecko. W sumie był właśnie NIEPOWAŻNY. Bo był z Afryki. Biali ludzie są o wiele poważniejsi. Czy on w ogóle wiedział co to znaczy powaga? Nie wiem z czego wynika powaga z jakiejś mądrości, nie? A jej w Afryce nie ma zbyt wiele. Był to więc bardzo poważny murzyn, który w sumie był ...żałosny. I taki jest do dziś. A jego ojciec miał swojego ojca i to tak się ciągnie. PYTANIE 6 Porozmawiajmy o twoim ojcu Majkel - oprócz tego, że bił cię kablem za mocno i coś tam jeszcze - masz mu coś do zarzucenia? W końcu dzięki niemu znalazłeś się w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Moim zdaniem trochę tez wybielił się przez to, że chciał być powżniejszy. Bo murzyni się śmieją i są weseli a on był taki smutny, nie? taki smutasek. W końcu całość była niedorzeczna. Ale cały proces wybielenia się jego uważam za zaplanowany tak jak się morderstwo planuje. Naprawdę. I to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Może też TEŻ wybielił się bo biali są MĄDRZEJSI. Może tak myślał , nie? Wybielę się i lepiej mi wszystko pójdzie. Będę mądrzejszy od ojca. A tu akurat mu nie wyszło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj womaninthemirror :-D Miło mi, że dołączyłaś... mam nadzieję ,że na dłużej... Masz sporo zaległości do pzreczytania w naszym topiku...życzę miłej lektury:-D DIRTY...wielkie dzięki za MOOnwalka:-D🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaa
Dirty chwała Ci za MOOnwalka :D dobra duszyczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam znów kolejny dzien siedze nad Michaelem musze skonczyc wreszcie przejrzałam ostatnia strone i widze znów ciebie tak tak do ciebie mówie nic o nim nie wiesz o jakim chłopaku ty mówisz tak naprawde to nie wiem, kto o nim cokolowiek wie? wlasnie doczytałam informacje o calej masie dziewczyn ktore byc moze miał jedna z nich, podam tylko ja za przykład- romenica harris, twierdzi, ze to z nia sie umawial w 80tych latach a brooke była dla publicity inna to shana magnatal, a melissa? zreszta one twierdza to, ktos mówi co innego my sie tego nie doweimy, jaka była prawda, chyba ze za 20 lat albo i nie o presley do dzis sa sprzeczne informacje i masa domysłów a Charlie Caplin był jego idolem i inspirował go nie wiem, czy zauwazyłyscie to, co zauwazył (to znaczy na pewno tak) pan Kwiatkowski, ktory był na jego koncercie i widział go po raz pierwszy nagle zrozumiałem kim on jest- on jest mimem i wlasnie to wział od Charliego Chaplina on był niesamowity a ty juz przestan medzic o jakiej afryce ty mowisz???? ty brdzisz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a jeszcze wariatko piszesz, ze był płytki... a poczytałas, poogladałas troche z nim wywiadów w tych rozmowach telefonicznych min powiedział cos takiego przezywali mnie, ojciec mowil nochalu, jestes za czarny, pewnie nie ejstes moj a ja zamiast odreagowac na nich, msciłem sie na samym sobie ................. juz brak mi slów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o Michaelu chyba przeczytalam, zobaczylam wszystko, co mozna bylo za wyjatkiem Jego autobiograficznej ksiazki "Moonwalk". Faktycznie musze nadrobic spore zaleglosci i przeczytac 140stron, ktore wyprodukowaliscie (bo chyba nie same fanki tutaj przesiaduja;) ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wogóle komputer mi zwariował...Nie wiem co się dzieje ... Właśnie go skanuję:-( A z komorką sobie nie poradziłam niestety , tzn. nie potrafie wgrać fotek z komputera na komórkę, żeby mieć w telefonie tapety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka może Wy cos poradzicie? W edytorze tekstu wyłączyła mi sie opcja ramki tekstowej...Mam AbiWorda... Jak to przywrócić? Bez tego nie moge dzisiaj nic zrobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womaninthemirror, mówisz, że wszystko obczytałaś, mogłabyś mi polecić jakąś książkę o Michaelu Jacksonie? Wiadomo, że kilka ich było, ale taką najbarziej wiarygodną, albo taką nowszą która obejmowała by fakty z tych procesów itd? Chce kupic ale nei wiem jak mam oddzielić prawdziwe fakty od szmiry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dokladnie z czym nie radzisz, nie wiesz jak wrzucic fote na komorke, czy jak zapisac wrzucona jako tapete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wrzucic fotę na komórkę... Kiedy próbowałam to zrobić poprzez kopiowanie plików za pomoca "przesunięcia" pojawiała się informacja ,że skopiowane pliki bedą w komórce tylko jko pliki w urządzeniu przenośnym,ale nie będę mogła ich tam uzywać... tak mniej wiecej...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIRTY...ja myśle,że jeśli chodzi o wpływ spraw sadowych o molestowanie na Michaela i na opinie ludzi o nim... To chyba ta ksiazka bedzie najlepsza odpowiedzią: http://www.empik.com/michael-jackson-jako-bohater-mityczny-perspektywa-antropologiczna-ksiazka,prod14280001,p W kazdym bądź razie napewno chciałabym taka analizę sytuacji przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ dzięki za Moonwalka Dirty Diana:D 🌼 ja jeszcze wrzucę co znalazłam w necie;) skany DANCING THE DREAM zawierające też fajne zdjęcia kiedyś wrzucałam tu same przepisane wiersze. http://www.mediafire.com/?mzmnmnylgd3 trzeba się zarejestrować by ściągnąć. poza tym jeszcze coś takiego jak "Maclean's - Michael Jackson His Live and Art" http://www.mediafire.com/?ztnyt4ozlyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie w tej chwili nie pamietam tytulow tych ksiazek, ktore czytalam- trzeba by poszperac w necie, ale powiem Ci tak: wiekszosc z tych ksiazek to takie wydania albumowe, albo zawierajace pewne fakty; albo jakis zlepek tego co w brukowcach bylo... :o nic odkrywczego... mysle, ze najwiecej o Michaelu mozna dowiedziec sie od Niego samego, z wywiadow czy home movies.... Ja to nie mam zaufania do tych autorow ksiazek.... wiadomo, ze wszystko obliczone jest na kase... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Diana, tytul ktory podalas to jakas nowosc chyba... czytalam jakis wstep do tej pozycji w necie.... Sadzisz, ze tam beda tez sprawy sadowe poruszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe właśnie zauważyłam, że już nie jestem jedyną lusterkową panią w tym gronie ;) Pewnie nowa woman... gdzies przeoczyła, że już kiedyś się tutaj wpisywałam pod tym nickiem. Ale ja w innej sprawie - dziewczyny - a widziałyście ten filmik ktory dzis pokazywali na tvn 24? Michael z dzieciakami - urodziny Paris- taki prywatny filmik :) Bardzo sympatyczny i wzruszający - a jak im pięknie śpiewał tatuś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×