Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

DALIA...możesz sprawdzić pocztę czy Moonwalk doszedł? Bo dostałam jakies dwie dziwne wiadomosci po angielsku... Widzę,że DIRTY wrzuciła na serwer więc nikt już nie powinien mieć problemu:-D DZIĘKUJEMY DIRTY DIANO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Nie mogę uwierzyć, że tyle osób zachwyca się zwykłym zbokiem i wariatem. Czy on był piękny? Nie wiem. Coś strasznego. To jakaś paranoja. Ale to sie zdarza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
PRAWDA o Majkelu dżeksonie jest taka był PŁYTKI, ZAKŁAMANY, NAWET NIE ROZUMIAŁ, ŻE MA IŚĆ SIĘ LECZYĆ PSYCHICZNIE, ROBIŁ SIE NA BOGA A BYŁ NIKIM TAK NAPRAWDĘ, WYOBRAŻAŁ SOBIE NIE WIEM CO, A TO CO SOBIE WYOBRAZAŁ NIGDY NIE ISTNIAŁO. Nie zapisał ojcu ANI CENTA. To już skandal też patrząc na całość. Niespraweidliwy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaa
obserwatorkaparanoji pozwól że będę zachwycac sie kim chce,MJ JEST DLA MNIE IDOLEM I TAK JUZ ZOSTANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Naprawdę nie uważacie, że jego testament to dowód KOLEJNY na to, że dla niego liczyła się TAK NAPRAWDĘ TYLKO KASA? I to było najważniejsze. Kasa i on jako bóg. Bo by mu z 10% przepisał i do piekła by nie trafił. W sensie - a zeżryj se to. Nie umiał. Tak go nienawidził. Czy słusznie? Czy on go słusznie nienawidził? On go na pewno nie rozumiał i NIGDY nie zadał sobie trudu żeby go zrozumieć. Bo by go wyśmiał. A tak go nienawidził. A czemu go nie wyśmiał? Bo od dziecka był smutny? A czemu był smutny? Bo go bili. A czy miał depresję i kiedy się zaczęła? Ha. I to jest dowód na to, że był kryminalistą. I tyle. Przemyślcie to sobie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
No wiesz - w wolnym kraju kazdy ma prawo do SZATAŃSKICH WERSETÓW. Możesz tak traktować mój wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
No zobaczcie - mam rację. Teraz jego matka nie umie spać po nocach. Czemu? Czemu on dostał tej bezsenności? Wiecie? Ja wiem. Bo się CHEMICZNIE WYBIELAŁ. A czemu? Bo chciał być piękniejszy - to i owszem, a dwa nienawiść do ojca. Teraz jego matka dostała bezsenności i nienawidzi swojego męża. A po co ona z nim siedziała? W sumie 80 lat i wygląda OK, nie? Może czasem warto się rozwieść? W sumie nikt za nim nie przepada w tej rodzinie. Czemu ona za niego wyszła? Ale ten wasz Majkel był głupi :( No ale wszystko byłoby Ok gdyby nie był taki pazerny na kasę albo przynajmniej został - jak matka - świadkiem Jehowy. A tu nic. :( http://www.pudelek.pl/artykul/18835/moglam_zrobic_wiecej_zeby_go_uratowac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linki, ten ostatni jest najlepszy bo jest w nim wszystko! Hurraaa !!!! Zabieram Jacksona do pracy i tam będę wgrywać dalsze części, nie zdąże przed wyjściem wgrać 2 części, ale w pracy znajdę chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Oni mieli pozwać, ale LEKARZY po pierwsze i dietetyków jego. Co to - cały odwodniony. A ona gdzie była? Organizatora trasy koncertowej chce posłać. No wiecie... też tylko byle zarobić. A gdzie była jakaś dietetyczka czy ktoś? Ło co za głupota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
No bo na zdrowy rozum co to obchodzi organizatora trasy koncertowej w jakim stanie jest gwiazda. Boże - ten kardiolog był od nich. Oni tych służących powinni wyrzucić czy nie wiem - sami go tak załatwili, a najbardziej on siebie. Co to wszystko ma być? Takie tragedie się zdarzają. Kto jest winny. No na pewno kardiolog i wszyscy ci, którzy go 40 minut w domu reanimowali. A wcześniej? Jak można tyle się szprycować i nic nikomu nikt nie powiedział. Coś strasznego. Jak to wygrają to tylko dlatego, że wszyscy się z niego śmiali i mają kasę. Tak jak kiedyś Majkel -zboczek wygrał swój proces. :( MOJE ZDANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
No ale mają jakieś przepisy, nie? Jest jakiś kontrakt itp. może taki piosenkarz przed taką trasą powinien mieć takie a takie badania zrobione czy próbę sprawnościową i jakieś odczyty po tej próbie stosowne do wysiłku fizycznego w czase trasy i w czasie prób. Czy podoła. A on kurde? Musiał tańczyć w wieku 50 lat aż tyle? Musiał? Bez sensu wszystko przecież. Choby rozumu nie miał. Przez leki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Ale wy macie fioła tu wszyscy w tym wątku. Czy wy też byliście bici w dzieciństwie? I tak dalej i tak dalej... wywiad z Majkelem Dżeksonem UWAGA!!! Majkel - powiedz nam co miałeś na myśli rysując swój sławny szkic pt THRILLER. Majkel ................... no właśnie - co by powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
pytanie drugie - Majkel patrząc ciebie - patrząc na ciebie w tym momencie no muszę zadać ci to pytanie - czy ty przypadkiem nie zajadasz się jakimiś hormonami ażeby zmienić swoją płeć, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwaorkaparanoji
PYtanie3. Być może ksywka ŁAKO DŻAKO nie jest poważna (jak każda ksywka), ale Majkel ludzie OBSERWUJĄ Ciebie, Twoją rodzinę, może widzą coś więcej niż widzisz ty? Jak uważasz? Widzą w Tobie Twojego ojca, a ty kogo w sobie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Ten wywiad jest daremny - dziennikarka powinna GÓROWAĆ nad rozmówcą i zadawać mu pytania , które wprawiają jego w ...no powinny zbijać go z tropu. A tu nic. Gwiazdor góruje nad dziennikarką, która uważa bo ma kasę. FURĘ KASY. I to wszystko. No że dzieci będą przezywać - a czemu? On w ogóle nic nie myślał nad sobą, nie analizował siebie. Wyłączny zachwyt. Boże - coś strasznego jak dla mnie. I innymi ludźmi też się nie przejmował. Tylko sobą. Przez to jest tak oczywisty i klarowny bo całe jego życie - megagwiazda - to on , jego rodzina i chałupa. Boże jaki murzyn chciałoby się zakończyć, ale cóz... był biały :( I bez to miał tę chałupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
A co sądzicie o tym, że ciągle przebiera się za Charlie Chaplina, maluje Charlie Chaplina. Co o tym sądzicie? PYTANIE 4. Majkel co najbardziej fascynuje Cię w postaci Charlie Chaplina ? Macie coś takiego? http://www.youtube.com/watch?v=435uzLbdmNA&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×