Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość The love you save.
A ta piosenke wydano chyba dopiero na ULTIMATE COLLECTION W 2004. jest tam tez kilka dem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the love you save.stop
słyszałam o tym, ale pierwszy raz widzę. podziwiam Michaela za jego profesjonalizm, cierpliwość. kurczę, jeszcze go trzymał mocno żeby nie spadł. dobrze, że ten chłopak nie zaczął tam zbytnio wariować na górze, bo mogłoby być naprawdę niebezpiecznie też dla Michaela. chłopak miał coś nie tak z głową chyba niesamowity ten Michael. dużo materiałów obejrzałam. zawsze tak bardzo cierpliwy i wyrozumiały dla fanów a co do zdjęcia, to się nie wyświetla. pokazuje się tylko żabka. z imageshack tak jest przeważnie. może wrzuć zdjęcie na iny serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie jest najważniejsze!!!!! -mnie z linku wchodzi. To może to wejdzie "Michael Jackson i Jego klejnoty";) http://img89.imageshack.us/i/mayprzyjacielmj.jpg/ No w każdym razie jeśli Wam nie wejdzie to żalujcie-zdjęcie zrobione w czasie kręcenia teledysku z LM Presley i spod ręcznika którym był przepasany wychodzi mu PRAWDZOWE COŚ!! http://img249.imageshack.us/img249/9605/ggg1 kb1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the love you save.stop
ehehe teraz się otworzyło. widziałam to gdzieś na zdjęciu o znacznie lepszej jakości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super-jeszcze jakby to ktoś przetłumaczył? Angielski-amerykański jest mi ciężko zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocziki
hej a może ktoś wie co symbolizowała ta "opaska" czy cokolwiek to było, która często pojawiała się na ramieniu Michaela? właściwie to zwlaszcza gdy był ubrany w garnitur. zazwyczaj biała lub czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przylaczam sie do glosow w spr. ignorowania pomarancz;) widzialyscie pewnie World Music Awards z 1993r. podczas rozdania ktorych Michael zachowal sie bardzo niekonwencjonalnie:D proszac o potrzymanie jednej ze swoich nagrod samego ksiecia Monako? ;) :D byla wtedy transmisja z tego w tvp1 o ile dobrze pamietam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocziki
no to ktoś mnie rozbawił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocziki
Ech dziewczyny, rozbrykałyście się :D Ta fotka z Lisa Marie Presley -- :D :D Właśnie mam chwilę przerwy w urwaniui głowy w pracy i tak miło was poczytac i się rozluźnić 🌼 fajnie, że jesteście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×