Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Narami Kikuto
ojj tam, nic takiego:P ale dzwonki z piosenek Majkela, bardzo chętnie jeśli można:D kiara21@onet.eu PYT - żeby zobaczyć foty w powiększeniu, trzeba się zarejestrować. to trwa kilka sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
czesc, oczywiscie dzieki wlasnie nie otwieraja mi sie te fotki Narami, dziekuje, ide sie zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kochane 🌻 Smooth - rozbawił mnie Michael pod dywanem :P :D Chodzisz po Nim...? :O :P U mnie słychać "Tabloid Junkie". A teraz lecę oglądać fotki :classic_cool: Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
śliczna! pierwszy raz widzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałam, że teraz my powinnyśmy zaśpiewać Michaelowi: "We're sendin' out A major love And this is our Message to you" Tak żeby nas usłyszał... :) heh... Abraja, Słońce, szkoda Twoich nerwów. Postaraj się omijać wywody tej pomarańczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat: " Było w przeszłości wielu artystów których życie ułóżyło się tragicznie. Liczni, naprawdę wielcy ludzie cierpieli i umierali z powodu napiecia nerwowego, narkotyków i alkoholu. To bardzo smutne. Jako ich wierny fan czuje sie zawiedziony,ze nie ogłem sledzic ich twórczego rozwoju w późniejszym okresie ich życia. Mimo woli zastanawiam się często jakie role mogłaby jeszcze zagrać Marylin Monroe, albo co mógł w latach 80-tych osiągnąć Jimi Hendrix." Michael Jackson MOONWALK Encino, Kalifornia 1988 Dobranoc:-( P.S: dzwonki wysłane NARAMI;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
OJEJ, nARAMI, STRASZNIE DZIEKUJE no to teraz dwa tygonie ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narami Kikuto
Smooth Diana - dostałam. dziękuję. już wgrywam na komórkę:D nie ma za co PYT;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lohan Zohan
ale mu było pięknie w garniturach, marynarkach. podczas procesu - bomba;) ostatnio właśnie też fajnie się ubierał. marynarki, zwykle na czarno o początkach lat 2000lepiej nie wspominać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lohan Zohan
kto mi powie skąd są te foty? http://www.kozaczek.pl/img_users/1249323944.jpg http://i15.photobucket.com/albums/a358/lmproduction/celebrities19/mj26063.jpg http://i15.photobucket.com/albums/a358/lmproduction/celebrities19/mj26064.jpg na innym forum piszą,że z jakiegoś teledysku, ale z jakiego? ponoć do One more chance coś było kiedyś kręcone... ciekawe czemu nie wyszło. czy to może ten teledysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel...24
Lohan Zohan ... a to nie są przypadkiem zdjęcia do tych koncertów, które się niestety nie odbyły ? Piękny był ... piękne miał ciało i duszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lohan Zohan
nie,na pewno. te zdjecia juz dosc dawno byly dostepne i on tu ma kilka kg wiecej. wyglada mi to na cos maksymalnie z 2005r.nie pozniej. stawialabym na 2004. jakby wlasnie z teledysku jakiegos.nie pamietam w ktorym roku wyszlo ONE MORE CHANCE.ale tez jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lohan Zohan
nawet jako 50latek byl fascynujacy. podobno ktos sprzedal prasie zdjecie pokoju, w ktorym umarl:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I oto rozpoczął się kolejny dzień pod znakiem MJ ;) Tak, zgadzam się, wyglądał przecudownie, czy to w gajerku czy w dżinsach. Był pięknym mężczyzną, nawet pod koniec pozostał w nim ślad dawnego Michaela, mimo, że wycieńczony. On miał w sobie to coś, czego chyba jak na razie żaden człowiek z szoł-biznesu nie ma, przynajmniej ja nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, czytalam ze ponoc ktorys z braci sprzedal foto sypialni w ktorej umieral MJ prasie... zdjecie zostalo opublikowane, ale... widzialyscie to foto? ja nigdzie na nie nie natrafilam nawet bedac na stronie tego brukowca, ktory to zdjecie opublikowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Witam dziewczynki:D Mam prośbę, czy mogłybyscie zamiescic tu stronkę z dzwonkami MJ na telefon?Pewnie juz gdzies ją podawalyscie ale nie bylo mnie tu długo i nie nadrobie 50 stron:( P.S. Nie widzę zadnych wypowiedzi OSTRej, co się z nią stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Obejrzałam video z illuminati, widziałyście to? Co o tym myślicie? Czy naprawdę to było morderstwo? Wydaje mi się, że to tania sensjaca, ale kurczę widać, że nie tylko jeden artysta wspomina o tym Iluminatach. A MJ faktycznie w wielu wywiadach mówił o konspiracji Ameryki. Nie wiem jaka to była konspiracja. Kurde, tak mało wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty Diana mysle, ze jeszcze przez dlugi czas nikt z nas nie bedzie nic wiedzial... pamietam ile bylo spekulacji wokol sprawy smierci Kurta Cobaina-czy samobojstwo czy morderstwo itd. no ale tamta sprawa byla znacznie bardziej czytelna, m in zwazywszy na to, ze Kurt pozostawil list pozegnalny... W sprawie MJ od poczatku zastanawia mnie dlaczego lekarz z doswiadczeniem robil podobno resustytacje na lozku, skoro nawet dzieci, jak sadze, wiedza, ze powinno sie ja wykonywac ukladajac pacjenta na twardym podlozu... :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty Diana ja bylam na zakupach dzis i widzialam w kiosku super express na okladce z rzekomym lozkiem MJ, w ktorym on umarl:o widzialas to zdj.? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereercca
ja właśnie słyszałam,że ktoś z rodziny czy pracowników zrobił zdjęcia tego pokoju i sprzedał prasie:O ale zdjęcia nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem kto... trudno stwierdzic czy to Jego lozko czy nie... duze, dwuosobowe, z biala posciela; z jedna strony koldra odsunieta-tak jakby ktos wyszedl.... obok na stoliku nocnym jakas butelka... moze z woda czy cos... nie przygladalam sie temu dokladnie, bo uznalam, ze nie chce... ludzie juz nie maja szacunku do nikogo i do niczego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereercca
yyyy.... nie czytałam tego opisu:( o lalce mówili coś wcześniej. że znaleźli obok niego. że niby dzięki niej jakoś się uspakajał przed podaniem tych leków przez lekarza:( a pielucha?:O Boże......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×