Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Smooth zaraz pomyślę...co prawda mam XP a nie Vistę...ale może coś uda się wykombinować..zobacze gdzie się ustawia tą domyślną przeglądarkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Ostra... Nie wiem jak to naprwić, bo reset ustawień przegladarki nic nie pomógł, ale wiem juz jak to obejść:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak w eksplorerze to wygląda...ale np w Firefoxie w narzędziach bierzesz opcje, opcje główne i jest pobierane pliki zapisuj do...i ja mam tam zaznaczone pulpit może o to chodzi? ale nie wiem gdzie to sprawdzić w IE, nie korzystam z niego, a tam w opcjach nie ma takiej opcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długie i proste:-D Nogi miał niesamowite!!! Swietnie to widać w IN The Closet!... Tak...mozna powiedziec ,że Paris ma nogi Ojca... Bardzo bym sobie życzyła, żeby się okazało że to są jego biologiczne dzieci .. Utarłby nosa tym wszystkim pismakom!!! Swoją drogą... jak wysłuchałam dzisiaj tych rozmów telefonicznych... Michael wcale nie był taki nieśmiały...okazuje się :-D To jego rozmówczyni wydaje sie byc zażenowana kiedy Michael w dość swobodny sposób opowiada o penisach:-D I...marzył o tym by byc z kobietą... Mam szczerą nadzieje ,ze mu sie to marzenie spełniło... Nawet jesli to była Debbie Rowe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o penisach?:D:D nie słuchałam tych rozmów... MJ był normalnym facetem z wielkim muzycznym talentem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że akurat padło na Debbie...no ale cóż...ironia losu..taki wspaniały kochały go miliony kobiet, a miłości nie zaznał...:( uciekam do wanny i spać do następnego🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melinda.78
UWAGA - będzie stara/nowa piosenka Michaela z 2003r "Wonderful World Of Candy":classic_cool: z niejaką Nisha Kataria Wonderful World Of Candy (2003) (Michael Jackson) Michael Jackson & Nisha Kataria Produced by Michael Jackson Originally intended for a children charity project, but due to the late 2003 child molestation accusations and the resulting arrest on the 18th November of that year, the track has been dropped. Michael Jackson has been working throughout 2003 on a brand-new studio album (initially intended for release sometime in 2004). At that time (2003), Dieter Wiesner was Michael Jackson's manager and he introduced young music artist Nisha Kataria, his newest protégé, to Michael. Michael Jackson invited Nisha onto his Neverland Valley Ranch to record with her some tracks in his private recording studio (contrary to claims by some individuals, Michael Jackson had such a place at his home). She stayed there for about six weeks and Michael wrote this song and they both recorded it as a duet. After Michael's dramatic moral conduct in November 2003, all plans have been put on hiatus since. At the present moment (June 2009) it is still unknown if and when the track will be used. It could possibly be included on Nisha Kataria's forthcoming debut album, set for release THIS YEAR (2009). Source: Dieter Wiesner (manager of Michael Jackson, 1996-2003) http://www.mjjcommunity.com/forum/showthread.php?t=65046 http://www.mjjcommunity.com/forum/showthread.php?t=72162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael opowiadał
jak kathy mowila o penisach, sam był tym troche zazenowany, a raczej takiego udawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womnainthemirror
przesluchalam te rozmowy... troche dziwnie sie czuje... bo to byly przeciez prywatne rozmowy... czesc 3 jest strasznie przygnebiajaca:( w zasadzie to nawet nie mam ochoty tego szerzej komentowac..... po prostu to jest tak przykre..........:( :( :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja 🌻 Upublicznianie prywatnych rozmów Michaela jest po prostu wredne :O Jakim prawem ludzie mają ich słuchać? Dla mnie takie rozmowy to sfera wręcz intymna, nie każdy ma prawo wstępu! Smooth, znalazłaś foto Michaela ubranego w czerwone kimono? Szukałam, ale nigdzie nie ma... Na japońskich stronach również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenka (tekst) kojarzy mi się teraz z Michaelem :( "So tired, tired of these drama No more, no more I wanna be free I’m so tired, so tired Broken heart again Another lesson learn Better know your friends Or else you will get burn Gotta count on me Cause I can guarantee That I’ll be fine No more pain (no more pain) No more pain (no more pain) No drama (no more drama in my life) Noone’s gonna make me hurt again What a player fool Go through ups and downs Nowhere and all the time You wouldn’t be around Or maybe I like the stress Cause I was young and restless But there was long ago I don’t wanna cry no more No more pain (no more pain) No more game (no more game messin with my mind) No drama (no more drama in my life) Nooone’s gonna make me hurt again No more tears (no more tears, I’m tired of cryin everynight) No more fears (no more fears, I really don’t wanna cry) No drama (no more drama in my life) I don’t ever wanna hurt again Wanna speak my mind, wanna speak my mind Uh, it feel so good When you let go Avoid these drama in your life Now you’re free from all the pain Free from all the game Free from all the stress So bye your happiness I don’t know Only God knows where the story is For me, but I know where the story begins It’s up to us to choose Whatever we win or loose And I choose to win No more pain (no more pain) No more game (tired of your playin’ game with my mind) No drama (no more drama in my life) No more, no more, no more, no more No more tears (no more tears, no more cryin every night) No more fears (no more waking be up in the morning) No drama, no more in my life" heh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co wiecie..
nie moge sie doczekac tych materialow z prob, piosenek ktorych nie opublikowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatttaa
czy ktoś wie co mówili psychologowie, psychiatrzy na temat Michaela podczas procesu?musiał przechodzić jakieś badania. bardzo jestem ciekawa jaki był stan jego psychiki, czy był dojrzały emocjonalnie. czy takie informacje gdzieś się pojawiły? proszę tylko mnie nie atakować z powodu tych pytań. bardzo lubię jego muzykę i też przeżyłam tę śmierć. chciałabym wiedzieć na ile było w nim tego Piotrusia Pana, czy to całe rekompensowanie sobie dzieciństwa w późniejszym wieku było przez niego kontrolowane jakoś czy on tak naprawdę był dużym dzieckiem. gdzieś kiedyś przeczytałam,że jego profil psychologiczny nie pasuje do profilu pedofila... ale właśnie - jak on wygląda? czy było coś więcej na ten temat? może P.Y.T. będzie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatttaa
w ogóle dziwne mi się to wszystko wydaje. jego teksty, wypowiedzi wydają się dojrzałe, normalne. był z kilkoma kobietami, nie ważne że w końcu im nie wyszło, ale przecież doszło nawet do ślubu (Debbie nie liczę.nie widzę tam uczucia.bardziej interes) i jaka kobieta chciałaby być z mentalnym dzieckiem??? nie mozliwe no i ta rozmowa telefoniczna... Ja tam widzę normalnego faceta. z problemami, ale normalnego. więc o co chodzi z tą całą historią? często słyszę, że był niedojrzały,że coś było z nim nie tak. jedyna dziwna rzecz dla mnie to jego własne słowa, że jest Piotrusiem Panem:O czy on z wiekiem zdziecinniał może? bo nie rozumiem. była jakaś opinia o stanie jego psychiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.S.T.R_a - MJ był normalnym facetem z wielkim muzycznym talentem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D what does it mean, huh? Żadna informacja która wypłynie po śmierci MJ raczej nie zmieni moich uczuć do niego, bo cały światopogląd jak mówił, zawarł w swoich piosenkach, i tylko według tego powinniśmy go oceniać. Jako artystę. A to jakim był człowiekiem, to jego prywatna sprawa. Gdyby tak każdego śledzić, szykanować i nagrywać prywatne rozmowy to o ileż ciekawsze rzeczy można by usłyszeć od każdej innej gwiazdy i zwykłego szaraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups :O to chyba ja mam zbreźne myśli od samego rana, bo kurczę przeczytałam "z wiekim MURZYŃSKIM talentem" jezu....:O biję się w pierś, mea kupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×