Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość woźna z Rogoźna
ojej...ale czemu? bo ma sobowtóra? ale szczerze, to osoba w karetce bardziej przypomina mi jego niż (powiedzmy sobie szczerze) wychudzonego, 50 letniego Mike'a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźna z Rogoźna
wiecie co... znalazłam przemówienie z konferencji puszczone od tyłu. nie słuchałam, nawet w dzień bym się bała:P nie lubię takich rzeczy, ale może kogoś zainteresuje. słychać tam ponoć jakieś słowa według jednej osoby słychać tam: I always knew you knew is this it? ya'll remember he knew so much evil now and the dawn is coming please be the rock leave allah midnight he always knew, you sought my name, yeah is this it? is this it? taylor is this it? demon is this it? hurry, he dont save him most of the games over be bought be bought out there is more. hold on gimme a minute :O ........................................ według innej: The skies look down with him All finished snuffled out midnight Seen it all myself So I smiled back at him He is grateful to none of us Follow all this,yeah well Hooray…Share the Feeling ! garbled is this it Taylor :is this it Demon:is this it Hurry,he don't save him Most of the game's over Be bought Be bought out Let no one says Him over Who shall love him He will see See .......................................... nagranie http://www.youtube.com/watch?v=LVdseTTjAh8 może tam nic nie ma takiego, może komuś wyobraźnia za dużo podpowiedziała. nie wiem. wklejam co znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźna z Rogoźna
ojeeeej ale fajna:D fajnie móc przytulić się chociaż do takiej podusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie sobie spokojnie raz jeszcze to i powiedzcie czy to jest Michael jakiego znamy? Ten spokojny,skromny,zawsze nieco speszony facet. Albo to ktoś inny,albo M pod wpływem jakiś prochów.Nawet jak wysiada z samochodu,jak on idzie? To jest chód Michaela? To jakiś obcy człowiek. http://www.youtube.com/watch?v=VKaySqh1XPU&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźna z Rogoźna
od kiedy pierwszy raz zobaczyłam tę konferencję, nie lubiłam tego oglądać. to nie wzbudza u mnie pozytywnych emocji. aż dziwne. wiem jak się czuję patrząc na 30 czy 50letniego Michaela... Tu nie czułam tego. ta osoba go przypomina, ale to chyba nie on...chyba:O ma dziwny nos, szerszy na dole niż miał Michael, te ruchy jakby nienaturalne. w ogóle widziałam jego zdjęcia z 2009r i wyglądał inaczej. były takie śliczne z Las Vegas chyba. był w szarej marynarce, zdjęcia w samochodzie. nawet usta miał jakieś inne niż osoba na konferencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia, ten chód też mi trochę nie pasuje... Nie pasuje mi też do Michaela gest zaciśniętej dłoni (bo chyba nie widziałam go nigdy wcześniej). No ale MJ mógł być zwyczajnie podekscytowany powrotem na scenę. To nie musi o niczym świadczyć. Nie dajmy się zwariować. Każda z nas zapewne zachowuje się czasami inaczej niż zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźna z Rogoźna
cała trójka jest śliczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźna z Rogoźna
sama nie wiem. są jeszcze zdjęcia z Londynu po konferencji... rzeczywiście ta zaciśnięta pięść...dziwne. on był zawsze taki hmm...spokojny i łagodny. tu był inny ale może był na jakichś lekach..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację woźna, śliczne dzieci :) I wiecie co. Skoro chcą pójśc w ślady ojca, to zapewne o nich usłyszymy :) Gdy przyjdzie odpowiedni czas. Mam tylko nadzieję, że będą szczęślwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. - dziewczynom chodziło o to zdjęcie Michaela. Że niby coś sugeruje... Zwariować można od tych domysłów i przypuszczeń :O Czy to się kiedyś skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekukec
jakie zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekukec
a co tam jest, bo późna pora?:D żeby mi jakaś twarz z Faktu nie wyskoczyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekukec
ach toooo:D no właśnie, to było ostatnie zdjęcie pokazane na tym ekranie. w ogóle to zdjęcie jest rzadko gdziekolwiek pokazywane.. Czemu akurat to? dziwnie się kojarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wybrał akurat to zdjęcie (a było z czego wybierać, bo przecież jest cała masa pięknych zdjęć). Ja sama nie zwróciłabym na to szczególnej uwagi... No ale jak się czyta te wszystkie rewelacje to człowiek wariuje i sam zaczyna szukać ewentualnych powiązań... :O I w ten sposób nakręcamy tę machinę... Najlepiej byłoby chyba dać temu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekukec
gdyby nie doniesienia o uzależnieniu od leków, Murreyu, gdyby nie oskarżenia La Toi, to to morderstwo... hmm gdyby podali, że przyczyną był np zawal serca i nie byłoby takiego zamieszania z tym wszystkim, to obserwując memoriał, zachowanie rodziny, jakieś dziwne zmiany w tekście piosenki, jego głos podczas Will you be there, to zdjęcie, tytuł piosenki, jaka wypłynęła po śmierci i kilka innych spraw, to chyba uwierzyłabym,że to jedna wielka mistyfikacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekukec
no ale takich cudów nie ma...:O ale niemniej, bardzo dużo rzeczy jest dziwnych... Może ktoś to specjalnie nakręca? że to niby takie znaki...a legenda rośnie... i pieniążki lecą...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekukec
to znaczy, ja na przykład nie zasugerowałam się nikim ... bo od razu gdy to zobaczyłam miałam jakieś głupie skojarzenia:O smutne to wszystko. biedne dzieci. ledwo starciły ojca a już kolejni "tatusiowie" się zgaszają... co za paranoja. cyrki niesamowite. wszystko na oczach całego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, a to pewnie dopiero początek :O Ja to tylko czekam, aż będą sie pojawiały doniesienia typu: " Widziałem Michaela w spuermarkecie/muzeum/kinie" czy innym miejscu :O I obowiązkowo do tego fota słabej jakości (jak te, które już krążą w necie). I oczywiście wszystko zmyślone (?) :( (btw. gdybym ja spotkała Michaela na ulicy, to nie leciałabym z tym do gazety :O ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekukec
Ja tez zmykam. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×