Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

KOCHANE... czuje się tu z WAMI jak w RODZINIE, więc... naprawdę nie ma za co dziekować...Cieszę sie ,że Wam się podoba... No :-D ...a tymi stopami tak mnie nakręciłyście, że wiecie gdzie są;-0 NA PULPICIE!!!!!!!:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
UUU, JAK TO SIE DZIEJE, ZE WY TAK SZYBKO MACIE TEN CHIllout?? mi sie bedzie sciagac godzine.. mam bardzo wolna neostrade, to z tego powodu??? ja tam mysle, ze mi sie nie sciagnie.. ale te morphine chcialabym uslyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DD tez stracila swojego pazura, za ktorego ja kocham wprost... no ale to nie jest tak, ze to jest zle albo sie nie da sluchac... w koncu to cudowny MJ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RiHanna jest nałożona GENIALNIE!!! A ten poprzedni link- BEN PARTY jest do nakładki Jacksona i Nelly Furtado= Świetnie zrobione moi zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka paranoji
To poniżej tez do popłakania. Co on ze sobą zrobił? No ale siwy nie był. I tyle bólu se narobić. Coś strasznego. I nie odejść. Jeszcze żeby go ktoś zmuszał. Ciekawe czemu on w domu z rodzicami tak długo siedział? Czy to nie na pewno przez La Toyę? Moim zdaniem to wszystko przez nią :( http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,5641155,Jak_naprawde_wygladalby_Michael_Jackson__Zdjecia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacjaparanoji
Weżcie i sobie wrzućcie ten link na google jak rok temu jeszcze wszyscy pękali ze śmiechu, że się rozpadnie na kawałki i ile miał operacji plastycznych. Za rok go szlag trafił. Razem z nosem. No szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jakie ja widziałam zdjęcie stóp M to byście się posikały ale cholera nie pamietam gdzie to widziałam. Jak znajdę to wiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Scream brzmi bardzo fajnie, moim zdaniem:) Przesluchalam wszystko, choc niektore nie do samego konca, ale mysle,ze to nie zmieni mojej opinii. wiec tak: to co podoba mi sie bardzo: morphine rock with you who is it scream man in the mirror remember the time to, co w ogole mi sie nie podoba to: earth song i speechless to tak po pierwszym przesluchaniu, na szybko- mozliwe ze bedzie jakas weryfikacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia blagam Cie nie znecaj sie nade mna... ja naprawde mam krecka na temat meskich stop, oczywiscie ladnych, tzn moze ladnych wg mnie.... :o a stopy MJ okazaly sie rownie boskie, jak jego talent:) ja nawet nie chce myslec, co on jeszcze ma fajnego, a czego zadna z nas nie widziala nigdy i raczej nie zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacjaparanoji
Musicie sobie otworzyć PLOTEK.PL i tam wpisać w SZUKAM jak wyglądałby Michel gdyby żył? Ukaże wam sie artykuł. Przy okazji wyskoczył też artykuł o fryzurach. Dostrzeżono tam Majkela i jego piękną perukę, którą opisano oczywiście jako jego włosy z którymi nigdy nie eksperymentował w odróżnieniu od skóry. Dziś jak sie to czyta to można się popłakać :( http://www.plotek.pl/plotek/1,79592,4329100.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacjaparanoji
On musiał wzbudzać niezły strach. Przecież zawsze widać jak ktos ma perukę - takie włosy i jego. Nie mogę po prostu. I wierz tu w ploty :( Choćby temu... piękne włosy jacksona = peruka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×