Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość LaToyajj
Dzieki za odpowiedz, nie widzialam jej na scenie po zakonczeniu pogrzebu i nie widzialam jej wsrod rodziny, stad moja niepewnosc, ale skoro byla to pewnie usiadla gdzie indziej ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytny Zbyś.
Smooth Diana, no właśnie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaToyajj
Nooo teraz widze... rzeczywiscie... raz jeszcze wielkie dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytny Zbyś.
aaaa widziałam fragment z tego wywiadu, właśnie jak się śmiał:D to był zlepek takich jego wybuchów śmiechu:D dobre było też jak jechał samochodem z Bashirem i jakiś chlopak, jego fan zaczął się wygłupiać na ulicy. jak Michael wybuchnął śmiechem, to myślałam,że się posikam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:-D womaninthemirror Poczekam, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii... Na mnie parę utworów zrobiło wstrząsajace wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, no juz slucham.... morphine... strasznie cierpie jak tego slucham.... nie wiem, jakos tak to dziala na mnie :o ale wersja jest cudowna wprost!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka ja
Jermaine jednak nie zaprzecza, że jednak Omer może być synem Michaela KING: Dobrze, usłyszmy to od Jermaine. Co wiesz o Omerze? On zaprzeczył, że jest synem Michaela. siedział z rodziną Jacksonów podczas uroczystości pożegnania w Staples Center i są również zdjęcia z tego weekendu Omera z Princem i Blanketem, a także z synami Jermaine'a, z Jermajestem i Jaffarem. Kto to jest ? czy ktoś widział te zdjęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaDżeksonów
A tu macie piosenkę ode mnie BEN Michaela Jacksona. Można się popłakać co zrobił ze swoim głosem i z tym jak mógł śpiewać gdyby nie był jedną wielką chorobą umysłową. :( Gdyby nie był taki wesoły NA POKAZ bo w sumie był taki jak w tych piosenkach zanim się wybielił zwłaszcza... chyba juz wtedy go wszyscy uważali za wariata kompletnego, ale cóz... był przystojny. 20 milionów płyt sprzedano. http://www.youtube.com/watch?v=qp3H9d1vhxw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, powiem Ci, ze Rock with you tez zrobilo na mnie spore wrazenie w tej wersji.... No slucha sie tego rozkosznie.... :) Dzieki Smooth za linka:) Zobaczymy co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth super, że wkleiłaś tego linka z chillout MJ, bo właśnie miałam spytać, o co kaman a teraz właśnie zasysam to:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZIEWCZYNY!!!:-D MORPHINE, ROCK WHIT YOU, ALL BE THERE, MAN IN THE MIRROR, REMEMBER THE TIME.... te powaliły mnie...jak na razie... i słucham sobie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, Earth song mnie nie powalilo... a przynajmniej nie z zachwytu.... ;) ale juz Who is it.... bardzo ciekawe.... zupelnie inny aranz i efekt calkowicie inny... swietne... co do Omera, po co wiec MJ u Oprahy udawal swietego? choc w sumie to on ani potwierdzil, ani nie zaprzeczyl, ze jest "virgin", tylko samo pytanie chyba po prostu wydalo mu sie nieodpowiednie i nie na miejscu - slusznie zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
czesc wszystkim po pierwsze Dalia, dzieki za wywiad sama tłumaczysz? pewnie nie czy bedzie jeszcze ciag dalszy?? Smooth, dzieki za kolejne stopy Michaela, juz je mam na pulpicie sa piekne a ktos tu daje foty Michaela z tym zarostem, ja mysle, ze wygladal uroczo, owszem, zarost moze niepotrzebny, ale ciesze sie, ze widziałam go i w takim wydaniu a fryzura ok- najsłabsza to chyba ta z konferencji 02 Diana- a jesli chodzi o te płytke to wlasnie ja sciaga, dzieki ciekawe, czy mi sie sciagnie powiem Ci ze jeden utwor- mna zawladnąl- mam go w głowie własnie z tej plytki to morphine siedzi i dziweczy w głowie bylam ciekawa, jaki jest cały, ale na youtube nie ma- reszta piosenek mysle, ze moze nie byc tak dopasowana- melodia do pierwotnej melodii- nie wiem ale morphine jest kapitalna mam nadzieje, ze mi sie sciagnie, takze dzieki wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście GOT TO BE THERE...Juz mi sie w mózgu miesza... Ale fajnie womaninthemirror , że zwróciłaś uwage na te same utwory:-D MORPHINE jest moim zdaniem dużo bardziej rozpaczliwe przez ten podkład... Ciekawe co powie OSTRA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whatever happens uwazam za jedna z najlepszych piosenek MJ, ale tylko w wersji z Invincible.... ta chilloutowa jak na moje ucho zepsula wyraz tego utworu.... nie podoba mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×