Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość mały Moron
nie mogę rozgryźć tego jak to zdjęcie zostało zrobione. przecież pacjent musi leżeć wzdluż karetki, szyby były tylko z tyłu a zdjęcie jest zrobione z boku. tak jaby ta osoba siedziała w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Hmm... no naprawde jest to conajmniej dziwne...w dodatku w szybie odbija sie jakies czerwone auto..czyli wychodzi na to ze bylo robione przez szybe..no i czemy Mj wyglada calkiem inaczej..czyzby byl tak mocnej pomalowany(podklad,brwi)..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
a nie.. z boku też jest jakaś szybka... 1.27 w tym filmie. co nie zmienia faktu,że MJ wyglądał tam inaczej niż ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D Mały Moron, ale fotę zapodałaś! To Michael pod prysznicem? :D http://img15.imageshack.us/img15/6817/22132703.jpg No tyle tylko, że w ubraniu... ;) Nie można mieć wszystkiego :classic_cool: Michael zawsze był piękny. Niektóre foty mogą być mniej udane (tak to już bywa ze zdjęciami), ale to nie zmienia faktu, że Michael posiadał w sobie niesamowite, wewnętrze piękno widoczne w Jego gestach, uśmiechu, oczach i kilku innych częściach ciała :classic_cool: Po prostu piękna dusza w pięknym ciele... 🌻 A media wybierają te foty, które mogą wzbudzić kontrowersje. Liczy się sensacja a nie człowiek 😭 Czy ci ludzie mogą potem spokojnie spojrzeć w lustro? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
hehe Making of nie widziałam:D fajnie tańczy od 1.36 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
Moron, te dwa ostatnie mi się nie otwierają :( Widzę tylko złotą żabę... Czy jeśli ją pocałuję to zamieni się w Michaela ubranego w złote spodnie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolgunka
http://media.ebaumsworld.com/mediaFiles/pict ure/218923/80678247.jpg a czy na tym zdjęciu nie powinna się odbić postać osoby robiącej zdjęcie-jest ono robieone na wprost, odbija się jakiś samochód z tyłu a nie ktoś kto robi zdjęcie to zdjęcie to chyba jednak fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOS NIE MOGL ROZPAKOWAC CHILLOUTU - OTO MOJA RADA!!! pobierz z dobrych programow prog 7zip potem musisz w zakladce system zaznaczyc wszystkie, oprocz zip. 7 zip wszystko rozpakowuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
zlote gacie -moje ulubione;) uwielbiam to zdjecie:D:D to z planu klipu... on ma tyle gracji w sobie, w kazdym ruchu wdziek, gracja, elegancja.... te nogi.... i nie tylko;) boski facet pod kazdym wzgledem. ja caly dzien pod znakiem chilloutowego rock with you;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×