Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Smooth Diana Och jak bardzo sie z Tobą zgadzam co do znaku Panny :)! Byłam kiedyś z chłopakiem spod tego znaku i powiem ,że latwo nie było :p. A do tego mój tata jest równiez panna . Nie dają sobie nic przemówić , wiedza najlepiej , sa indywidualistami itd. Tak jak Smooth powiedziala ciezko sie z nimi żyje. Ja wierze w astrologie ,coś w tym jest ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dipak Czopra
ciągle myślę nad wypowiedzią tego współpracownika Michaela, który powiedział,że MJ lubił robić żarty i... wystawiać paparazzi do wiatru wkładając manekiny do ambulansu... Czemu akurat w ten sposób? niby do jakiego ambulansu? miał swój własny? dziwna wypowiedź w kontekście ostatnich wydarzeń:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jest zodiakalną panną;p i jest straszym indywidualistą, lubi pokazywac ze duzo wie:) ale ogolnie to bardzo opiekunczy jest przedewszystkim i ma dobre serducho:) nie lubi gdy ktos wchodzi mu w parade.. ogolnie to ja sie otaczam samymi pannami.. siositra, chlopak, dziadek, tata i brat mojego, moja b. dobra kolezanka... duzo tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Aden Bo coś w tym jest...ja jak zweryfikowałam dawno swoje znajomości, to obracam sie w tym samym gronie znaków zodiaku ......i znowu jest też zestaw znaków na którym zawsze sie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community:) ja sie edukuje w liceum i pracuje u ogrodnika hehe:) a w przyszlosci chce studiować filologie ang. a Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aden to łatwo nie masz hehe :p Nie no żartuje oczywiście :). Nie moża generalizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, pracuje tam bo chce sobie troche zarobic na wlasne wydatki:P ogolnie to nie jest zle;) a od wrzesnia znowu szkola hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden, dzięki za odzew :) Kierunku (a właściwie specjalizacji) nie mogę zdradzić, bo wiem, że moja znajoma tu zagląda :O Podobnie jak Ty teraz wybrałabym filologię, no ale cóż... Za błędy sie płaci 😭 A co dokładnie robisz u tego ogrodnika? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzonkuje itp :P ogolnie to taka praca na chwilke, doslownie do konca wakacji.. bo mnie nigdzie indziej nie przyjma.. 17 lat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden dzięki za linka...już sie ściąga... U mnie to bedzie jakies 5 min:-))) Feterynka... To co piszesz o pannach to też prawda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadzonkujesz :D hehe :D Aden, nie ma się czego wstydzić, powinnaś być z siebie dumna :) Czy mi się wydaje, czy Twój chłopak jest sporo od Ciebie starszy? U mnie w głośnikach "Who Is It". C-U-D-O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze ja mam wolnego neta wiec mi sie 45 min ladowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... Sorry to nie feterynka... to paralaksa... pisała o pannach... Paralaksa...zgadzam sie również i z tym co Ty napisałaś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 to jeszcze nie tak dużo :) A teraz w głośnikach dla odmiany... "Who Is It" :O :classic_cool: Nie mogę przestać :D Smooth, to Ty chyba miałas dzisiaj rozkoszowac się "Black Orchid". Poznałaś ten zapach?? Za 15 ml ekstraktu trzeba zapłacić ok. 1 800 zł... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szukałam czegoś na wakacje ,no i znalazlam :/. Pracowalam w telemarketingu heh. Ale oszukiwali tam starsznie , szybko zrezygnowałam i postanowiłam ze ostatnie wakacje przed obroną sobie odpuszcze. Smooth a może myślałaś o przedstawicielstwie handlowym (nie mylic z jakims tam akwizytorem!). Znam pare osob ktore sa przedstawicielami i calkiem dobrze zarabiaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ weszłam na linka o tej czarnej orchidei...napisali że premierę miała w 2006 roku... ciekawe czego MJ używał wcześniej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Smooth Diana Bo ja wiem co piszę...panna jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!!!!!!! 👄 :D wrocilismy wlasnie z kolacji.... cos Wam powiem, zycie z facetem - pracoholikiem jest ciezkie.... :o Jak sobie wyobraze, ze MJ byl 1000 razy gorszy pod tym wzgledem od mojego SLonca, to ... jestem sklonna Lisie wybaczyc wszystko, acz nie przepadam za nia... Trudne znaki? panna, byk, koziorozec... moj jest ten ostatni:o :D Co do Lisy i MJ- ja mysle, ze oni kochali sie... i rozumiem slowa Lisy, ze jak bylo super, to bylo super razy 10723839340034, a jak bylo zle, to bylo pieklo na ziemi. takie biegunowe emocje. mam za soba taki zwiazek. pelen milosci wlasnie.... ale takich skrajnych uczuc, zachowan itd. dla wspolnego dobra, glownie psychicznego rzecz jasna, rozstalismy sie... :o dawne dzieje... Smooth Kochanie, ja chyba nie podziekowalam Ci za maila z cudowna zawartoscia?! jesli faktycznie nie - przepraszam, to z zaaferowania. wszystko jest cudowne!!!!!!! jestem Ci b.wdzieczna:) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybiore sie w czw. do sephory na zwiady w spr. black orchid. ja juz od jakiegos czasu o tym wiem, ale dopiero Smooth mnie tak nakrecila z tym zapachem:D:D:D OMG, zbiorowe szalenstwo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz! Cholera nie byłam w tej perfumerii w koncu bo po wczorajszym wieczorze to juz wogóle nie wiedziałam co powinnam wąchać... a chciałabym żeby mi ten zapach pozostawił niezatarte wspomnienia wiec nie chce sobie w głowie namieszać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra🖐️ no to trudny przeciwnik jestes;) ale koziolki maja dosc mocne kregoslupy moralne, mozna im ufac, polegac na nich itd. warto sie przemeczyc z Wami czasem:P :) ja i Slonce wlasnie czyscimy lodowke z piwa:D on u siebie - pra cu je ;) :o, a ja u siebie:D - z Wami:) 🌻 to zdrowie: koziolkow, panien, lwow; kogo jeszcze mamy w inwentarzu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze 5 lat roznicy to nie tak duzo..:) kurcze, tez chce powachac tą perfume!!! aaa... i spryskac sie testerem o ile bedzie:D zapach MJ.. marzeniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth... mysmy z P.Y.T. doszly do wniosku, acz nie w toku wspolnej rozmowy;), ze La Toya nie mialaby po co klamac w tej sprawie. Ja nie wiem... kupilabym bez problemu te perfumy, gdyby byly dostepne... i gdyby nie zawieraly wanilii.... nie wiem:o no ocenie w kontakcie osobistym kto zacz... ach, ten Mike.... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×