Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka
Zazdroszcze Wam, że wychowałyście się na muzyce Jacskona :) Ja go "poznałam" jak już zniknął ze sceny i nie było tak o nim słychać (oprócz tych różnych plotek i spraw sądowych). Nienawidze muzyki, na którym chowało się moje pokolenie te całe Eminemy, Spears (chociaż ją b. lubiłam :P) disco polo i inne bezguścia. Moi znajomi słuchają tylko disco, techno lub pop pokroju Lady Gaga :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez watpienia Smooth... przyznaje Ci 100% racji jesli chodzi o ocene D.S. ja nie wiem gdzie tu rzetelne dziennikarstwo? i ona swego czasu mowila o sobie, ze jest powazna dziennikarka i o sex nie bedzie ich pytac, ale fani maja takie potrzeby :o zenada... no ja wiem, ze Lisa mowi o tym wszystkim.... wiem, wiem... ale jakos tak, mam dziwne wrazenie, ze nie broni tego swojego stanowiska tak jak powinna... nie wiem... jej mina w jednym momencie... jakby sama z tego kpila... byc moze ja ja tak odbieram... :o ale D.S. jest bez 2 zdan, po prostu beznadziejna... ona i bashir na stos!!!!!!!!!! ;) :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
womaninthemirror przepraszam o jakich wadach piszesz???????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie tej stylistyki rock`n`roll... :o chyba ze na jakiejs zwariowanej imprezie:D ale zeby ot tak sluchac... to nie.... Narco... dobrze, ze Twoje uszy wiedza co dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
womaninthemirror no, ale o czym piszesz, bo nie łapie??? o tym, że spekuluje, że Jackson żyje i nie dam sobą pomiatać dając sobie wmówić, że jestem żenująca i co tam jeszcze było??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paralaksa....:D fakt- trudno ten cyrk ogarnac:D ten link juz ktos tu wklejal.... ale jest slodki:) :) U mnie Beat It:) w sluchawkach... bo pan prof. pracuje:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narco, mysle, ze nie wyrazam sie skomplikowanie .... :) na pewno nie nawiazywalam do wczorajszego dnia... jestem Lwem- szybko sie wkurzam, szybko zapominam:):D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
ja jestem skorpion i jestem pamiętliwa :) nie chcesz pisać, nie pisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paralaksa Nic się nie przejmuj...nawet jeśli sie powtarzaja...miło sobie pzrypomniec:-D NarCOMAnka... myslę,że Woman z przekąsem, czyt. zartobliwie okresliła jako wadę Twój młody wiek... Wiesz, bo my to już prawie emerytki jesteśmy, hihi- mam nadzieje ,ze się żadna nie obrazi:-D A Ty od razu takie buńczuczne teksty wstawiasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ale macie szybkie tempo :) zreszta jak zwasze o tej porze.. czy ktos wie moze czy piosenka Liberian Girl byla napisana tak z glowy czy moze MJ oparl sie na jakis osobistych przezyciach (tzn.znal taka dziewczyne)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Ja się tylko grzecznie zapytałam :P Bo jak komuś coś przeszkadza w mojej osobie (nie zakapowałam, że to chodzi o wiek), to może po prostu postaram się tego unikać, żeby kogoś nie drażnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
a ta D.S. to jest zdrowo pieprznieta, zeby gorzej jej nie nazwac!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleriozza
kto przetłumaczy???? ET has the latest... There have been numerous reports swirling on the whereabouts of the late Michael Jackson's body and now ET has the 411. Despite reports that Michael Jackson's body has been moved to a freezer in Glendale, CA, a source close to the Jackson family tells ET that to their knowledge the late singer has not been moved as of this past weekend. The source also tells ET that it is true the Michael's mother Katherine does not visit her son's body because she is "absolutely heartbroken" and doesn't want to remember him that way. The source goes on to say that even though Joe Jackson is reportedly claiming Michael will be permanently laid to rest on his birthday, which is August 29, the Jackson family patriarch is "very much out of the loop" and that this is "his own spin." Posted August 17, 2009 12:00:00 PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian szczerze mowiac, nie znam genezy powstania tej piosenki... MJ chocby w Moonwalku mowil, zeby on nie pisze tak autobiograficznie, zeby nie odbierac tak jego tekstow... Mowil tam tez o I can`t stop lovin`... ze pytano go o kim myslal,kiedy to pisal... a on na to, ze o nikim nie myslal kiedy pisal (hmm?!), ale kiedy spiewa to o kims mysli... to ci Mike- pokretna bestia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja bym bardzo chętnie przejała po narCO tę wadę-bo ja mam 2 x tyle co ona;( Ja od zawsze sluchałam wlaśnie rocka ,mocne brzmienie gitar uwielbiam-MJ to wyjątek od moich upodobań muzycznych ,chociaż DD,GITM,BJ,BI,BOW -podchodzą jak najbardziej pod ten klimat. Popatrzcie jak fan się cieszy-a później ktoś odebrał telefon i słyszy: THIS IS MICHAEL JACKSON- O.M.G że mnie takie szczęście nie spotkało!! http://www.youtube.com/watch?v=KMlIL_PwTgE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
nie no...Woman tak moze odpowiadac tylko MJ.. ta cala aura tajemniczosci, niedomowien...w sumie to tez mnie kreci :) nie wiem jak Was.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dalia - ja bym chyba zawalu dostala gdybym odebrala taki telefon! nie uwierzylabym chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Liberian...w jakimś wywiadzie MJ mówił, że ta piosenka wpadła mu tak po prostu do głowy jak coś tam robił, nie pamiętam już co:P ale chyba nie jest oparta na doświadczeniach jakiś, tak po prostu zrodził się pomysł i ją napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja musze isc..:( dobiega godzina, ktora ustalilam z moim.... jutro poczytam co tam popisalyscie jeszcze:) wiec piszcie duzo i wklejajcie fajne linki:) :) Smooth 🖐️ 🌻 Liberian 🖐️ 🌻 narco 🖐️ 🌻 Dalia 🖐️ 🌻 i Wszystkie pozostale, a nieobecne🖐️ 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×