Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość liberian-girl
hej ostra - dzieki za wyjasnienie :) Woman - kosmata nie zapominaj o zlotych gatkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czego mu nie wybaczę? że wciąż grzebał przy tym nosie i czasami jakby go wcale nie miał:o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dalia - no rzeczywiscie ale sie wypsikal ..:P No i znowu ten chichocik.. I kolejny dach samochodu zaliczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Ostra -popieram w 100% !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czasem piszemy, że był taki samotny, nieszczęśliwy... ale tak prawdę mówiąc to miał dużo szczęscia, z dzieciakami, widać, że się śmiał, wygłupiał, bywał szczęśliwy na pewno... spotkało go dużo cierpienia, to fakt, ale bez przesady, że był taką bidną ofiarą losu... każdy normalny człowiek tak ma, lepsze i gorsze momenty, okresy w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, ja też nie, choć żadna z nas nie wie i pewnie się nie dowie jak to jest być takim Michaelem Jacksonem... ale dużo spraw wg mnie sam sobie zagmatwał, no ale cóż, jesteśmy tylko ludźmi... trochę krytykanctwo mi się włączyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no ja tez bym sie nie zamienila... czy wiecie cos nowego w temacie Omer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
haha Diana, wiem tylko, ze uzywał damskich, nigdy męskich.. ale to juz dozo mysle moze wyszperam kiedys to dam znac mial miec swoje perfumy, lecz niestety firma wycofała sie po wiadomej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Was jeszcze na sek. :D moj w lazni:D boze, jestescie moja obsesja:D to chore zaczyna byc:o ehh perfumy?? ja wiem, ze faktycznie damskie Tom Ford Black Orchid - to niby byly ulubione naszego MJ... ;) dobra, uciekam, bo jak Slonce mnie przylapie to.... odda na leczenie:D papa KOchane:D 🖐️ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HAHA ale wiesz, narazie mam marke kosmetyków, na przyklad puder tylko, zebym nie pomylila... lancome wiem, ze na l kiedys to wiedziałam, chyba ze sa jeszcze inne na l ponac bardzo dobre, chciałam sobie kupic, ale puder, czy tam fluid to chyba ze 200 zl kosztuje, wiec zostaje przy vichy, haha (kurcze to chyba nie lancome, musze zobaczyc jakie sa marki na l, to mi sie przypomni, ale to moze jutro) widze, ze rozmawialyscie i lisie' ja to mam na jej punkcie odjazd nie trawie jej własnie ogladalm w tym czasie- mezczyźni jej zycia i słuchałam jej piosenenk tam sa tez negatywne komenty ona wcale nie byla taka slodka i potem faktycznie nie wypowiadala sie najlepiej o tym, jednak calej prawdy nie powiedziala... wiem, ze powiedziala min: pamietacie jak Mike ja na mtv pocałował i powiedział- nobody thought it would last? ona zdradziła, ze to bylo wymyslone przez jego managera i ona nie wiedziala nic o tym, była przerazona po tym wywiadzie z d sawyer zaczelo sie psuc miedzy nimi aaaaa powiedziłaa, ze on zniknał, pojechał gdzies sobie zaraz dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasakl
wie ktos gdzie Abraja??????????potrzebna mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
OJEJ, POSTA MI WCIELO pewnie te perfumy drogie jesli ich uzywal wiec on znikal na 6 tygodni ona dostała telefon, ze Michael chce by przyjechałą na rozdanie nagrod mtv, ze ma dla niej niespodzianke zgodziła sie,ale bez czerwonego dywanu (to nie te nagrody z pocałunkiem, tylko te, gdzie michael wystepuje ze slashem) siedziala i gapiła sie na niego wkurzona na maxa jakby go chciała zabic (widziałam, jest to na youtube) on za kulisami powiedział, ze widział jej spojrzenie, dlatego nie podszedł do niej bał sie, ze mu cos wykreci przed kamerami, i tak by zrobila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
TAK, TEN TRIBUTE DZIEWCZYNY WKLEJAŁY DAWNO, TYLKO ZE ZE szwecji cos jeszcze o tej lisie chciałam, ale zapomniałam, a trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
TEZ POPIERAM oSTRA, ZE ZA BARDZO PRZY NOSIE GRZEBAL matko, ale ja pisze- to przez to, ze mam nik z wielkich liter i potem takie bledy.... a Ostra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T nie widziałam wkurzonej Lisy na nagrodach MTV...masz linka? A co do perfm własnie znalazłam info,że to były typowo męskie perfumy:Calvin Klein Obsession... I gdzie jest teraz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dalia za linka ale to chyba nie to... NIe wiem gdzie jest prawda... Taaaa były czasy,że żadna firma by się nie pochwaliła ,że Mike używał ich perfumów... a tera wszystkie by chciały! HAHAHA o ironio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×