Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.HEJ
ALE STRON NABILYSCIE, WLASNIE PRZeczytałam Smooth, dziekowałas mi za cos, ze cos o lisie napisałam wyzej, a to pewnie chodziło ci o paralske taki nik chyba myslalas, ze to ja moze, ale to nie ja w kazdym razie paralaska, moja opinia na temat malzenstwa z lisa jest zblizona do twojej, ja nie widze Michaela w goracym, prawdziwym zwiazku z kobieta i wszystkie znaki wskazuja na to, ze nie byl do tego zdolny czytalam pewne strony pewnej publikacji wiem, ze ktos moze powiedziec, jak juz kiedys- napisac mozna wszystko ale tak wiele roznych zrodel podaje te same teorie na ten temat tylko niestety- miałam dostep do- co 2 strony- haha w kazdym razie to, co tam doczytalam wygladalo tak Michael napisał sobie na lustrze- ze zdobedzie katalog presleya (wiem ze pisał na lustrze, z innego zrodła napisal np, ze bad pobije thrillera) (wiem tez ze mial pare piosenek presleya, ale ie o to chodzi) i ta osoba mówi- niedlugo po tym czasie pojawiła sie lisa w neverland ona sama w wywiadzie, ktory wam podałam, mowi, jakim Michael był manipulatorem mówi, ze wsyzscy zauwazyli po co ja wziąl tylko nie ona zreszta autor tego tekstu twierdzi, ze to było ukartowane- tylko ze lisa niespodziewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i mi sie coś pomieszało ... musialabym wrócić,żeby sprawdzić:-D Jesli Tak to pzrepraszam za pomyłkę i Cebie i Paralaksę!:-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
P Y T przepraszam czy mozesz jeszcze raz wkleic link do wywiadu z lisą bądz tez napisac gdzie go znajde? Chyba go nie czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gaduły :) Podoba mi się to audio z koncertu i śpiewający "Dirty Dianę"fani. http://www.youtube.com/watch?v=uwLDL6gEvMA (nie pamiętam czy było) Co myślicie o miksach klubowych piosenek Michaela? Ja nie lubię techno,ani typowej klubowej muzyki,ale te remiksy przypadły mi do gustu. O DZIWO,bo zawsze uważałam,że to jakoś nie pasuje Mike i takie nowoczesne elektroniczne brzmienia. http://www.youtube.com/watch?v=9qO4KTaet3U (Dirty Diana) a tu "Smooth Criminal --> http://www.youtube.com/watch?v=skpd5AmcCwQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
JEJKU NIE WIEM, CZEMU MI TAK TEKST UCINA, DLATEGO BEDE PISAC Krotko wiec ona niespodziewanie sie w nim zakochała wg jej słow sypiali razem (co nie musi byc prawda, ale ok) on zapytał ja o ciaze, ona zorientowała sie, ze tu chodzi o dziecko, ze on chce dziecka, ze sypia z nia tylko dla dziecka, zapytała michaela o to i mówi mu, jesli ja mam z toba sypiac dla dziecka, to ja tego nie robie (a jeszcze pomyslała o calej bitwie o dziecko w przypadku rozwodu) co na to Michael? michael mówi jej- nie? jesli ty mi nie urodzisz dziecka, to debbie urodzi, zgodzila sie lisa na to- to powiedz jej (to go ahead) czyli niech to zrobi i tak wygladał koniec ich malzenstwa a debbie to juz jawna sciema do dzis matka lisy- priscilla twierdzi, ze on ja chciał wykorzystac piszecie tez o pajaku a nie bylo pajaka, tylko igla od 'leków" Michael tego pajaka wymyslil, to byla w czasach rozpraw, jesli sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
TEN NAJDŁUZSZY WYWIAD, JAKI DZIS WKLEJAłam poszukaj wpisujac lisa marie presley rolling stone cover story powinno wyskoczyc, tylko niektóre linki oferuja malutka czesc, wiec poszukaj takiego, ktory oferuje caly wywiad ja dzis znalazłam go na pierwszym miejscu, tło zółte poza tym lisa dawał wiele wypowiedzi na jego temat- trzeba poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a nie Diana nie ma za co przepraszac, tylko pomyslałam, ze ty pomyslalas uf (smieszne) ze ja pisze pod nikiem paralaska, szkoda, ze jej nie ma btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth 🌼 Kochana,prześlij mi też,proszę. Od godziny się "katuję" tą piosenką :D masz maila,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde P.Y.T. piszesz, że on tak bardzo chciał dzieci, że dla dzieci ożenił się z Lisą, że jak nie ona to Debbie urodzi.. a w take two podaje wersję, że to ona namówiła jego na dziecko...że stwierdziła, ze będzie wspaniałym ojcem i powinien nim zostać... ale tak sobie myślę...chciał mieć dziecko z Lisą, bo to córka Presley'a byłaby wyśmienita mieszanka genów:o czytałam niedawno, ploty jakieś, ale że Blanketa sobie "wyhodował" z najlepszych genów, że jego matka biologiczna pochodzi z rodziny, w której odkryto wiele talentów muzycznych, że MJ chciał, by Blanket był jego następcą, że brał lekcje śpiewu, tańca, gry na instrumentach... myślę, że coś w tym może być, a nie że Debbie go namówiła na dzieci... z Lisą mu się nie udało stworzyć idealnego dziecka, idealnego na scenę,z Debbie może też nie...więc postarał się o Blanketa.....hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ostra, jesli chodzi o Debbie- to dokladnie tak było czyli to ona mu to podpowiedziala ona była jego fanka od lat zakochana w nim miala jego oltarzyk byla tez asystentka kleina ona mu sie zaoferowala jako matka i on z tego skorzystal... pamietaj jeszcze, ze to, co mowi ona, czy Mike do kamer to wersja, jaka oni chca przekazac widzom... nie jest powiedziane, ze musza mowic prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
papa Diana Nnie wiem, czy wiecie jak z kleinem bylo? moja mam padla, jak to usłyszała, ze ja tak o tym normalnie mówie przypominam, ze jesli ktos wie, czy wierzy, ze dzieci sa dziecmi Michaela, niech tak zostanie natomiast kiedys siedzieli u kleina debiie Michael i aktorka z aniolkow charliego- kate jackson ona poprosila, zartem chyba, zeby klein został ojcem jej dzieci, bo taki madry gosc na to on wybuchnał smiechem, bo jest zdeklarowanym pedalem ale w Michaelu, ktory to slyszal zasial sie pomysł ... taka jest wersja kazdy moze myslec co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth : dzieki :* Mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę. Mogłabyś z "whatever happens" zrobić dzwonek zaczynający się od tego przepięknego "wejścia" Mika z "whatever happens,don't let go of my hand" ? i kawałek dalej? Uwielbiam ten refren. Jak bedziesz miala chwilke,oczywiscie. Z góry dzięki 🌼 siedzę na utube.Już mnie oczy bolą,o uszach nie wspomnę,bo mam na maksa głośność w słuchawkach ustawioną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
a ja sie tak zastanawiam po co komu w ogole wiedziec z kim on miał dzieci? Jak były poczęta, kto jest dawcą nasienia, a kto nie chciał nim byc ? Po co wam takie inffo???? Po co rozgrzebywac pierdoły ktore zniszczyły mu życie? Czy to wazne kto jest ojcem dzieci i dlaczego nie wyszlo mu w życiu z kobietami? Wazniejsze od jego prywatnego życia powinno byc to co robił na scenie, natomiast jego życie jego sprawa. Po co drążyc te tematy nawet po śmierci? Ta sprawa z dziecmi życ mu nie dawala a teraz przez dzieci spokojnie w trumnie polezec nie może - a on przecież tylko CHCIAL BYC OJCEM :( Jeszcze wroce do Kocyka mianowicie - powolal sie tutaj ktos na " hodowwanie" tego dziecka jako nasteppce krola. Przeciez to stek kłamst wymyślonych przez pudla i innym pokrewnym / Nawet jesli chlopczyk uczyl sie gry na instrumentach czy mial opieke lekarską w kazdej postaci to tylko dobrze powinno świadczyc o MJ. Poniewaz sama ur poł roku temu to mialam okazje styknąć się z mamusiami ktore niemowlaki zapisywaly na kurs j obcych( no bo taki maluch szybko sie uczy) kupowały kśiążki np język niemowląt by dogadac sie z dzieckiem, chodzą z nimi na basen, od początku ciąży codziennie ponad godz czytają im głośno bo wierzą ze dzieki temu dziecko bedzie mądrzejsze szybciej zacznie mowic itd itd. Mamusie wymyślają obecnie w cholere zajęc dla dzieci i jakoś tego nikt nie potępia a przeciez wszyscy tak robią no ale cóż dokopac trzeba TYLKO JEMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
POSŁUCHACIE PIOSENKI xscape. i zastanowcie sie czy naprawde warto tak drążyc to wszystko jeszcze dziś. :(:(:(:( On chciał uciekac nie wiedział gdzie i dlaczego musi uciec ale wiedział że życ mu normalnie nikt nie pozwoli :( a teraz nikt nie pozwala mu godnie zostac pochowanym i spocząć w spokoju :(:(:( R.I.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
,,,pamietaj jeszcze, ze to, co mowi ona, czy Mike do kamer to wersja, jaka oni chca przekazac widzom... nie jest powiedziane, ze musza mowic prawde,,, I ZNÓW STWIERDZENIA ŻE BYĆ MOŻE KŁAMAŁ :(:(:( CZY JAK Z WAMI ROZMAWIA KTOŚ O BYLE CZYM TO TEZ Z KAŻDYM JEGO SŁOWEM JESTESCIE TAKIE NIEUFNE, TEZ ZAKLADACIE ZE BYC MOZE TO WSZYSTKO KŁAMSTWO? dlaczego jemu juz w nic sie nie wierzy i doszukuje sie swoich racji i prawdy ? gdyby ludzie tego nie drążyli gdyby dali mu życ - nie opłakiwalibyśmy dziś MJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam obsesje z Wami...:o miedzy platkami sniadaniowymi a prysznicem-zagladam do Was;) P.Y.T. ja wlasnie ten "Twoj" wywiad z Lisa czytalam- ciekawy jest... przypuszczam, ze MJ juz od pewnego czasu nie zalezalo na kobiecie wlasnie, tylko na dziecku. Co do Debbie i sprawy dzieci- ona nie powiedziala, ze M. byl bardzo przygnebiony po rozwodzie kiedy mu to (dzieci) zaproponowala. powiedziala, ze byl przygnebiony po zerwaniu. nie wiem... dla mnie rozwod a zerwanie to jednak troche cos innego.... Bo jak Lisa mowi kiedy powiedziala M. ze sklada wniosek, to on przestal sie odzywac do niej na kilka tyg. I niewykluczone, ze byl podlamany, jak mowi Debbie. Do czego ona jeszcze dodala- "powiedzial, ze chcial zostac z ojcem". wydzwiek slow jest jasny- on chcial, a Lisa nie. I oferje sie Debbie. Tak jakby przed rozwodem z M. z L. Niby M. z poczatku nie chcial przyjac propozycji DR... Lisa faktycznie mowi cos o manipulacjach MJ, ale nie wiadomo czego to dotyczylo itd. Z mojego doswiadczenia wynika, ze maniupuluja ludzie bardzo inteligentni, ale w pewnym sensie slabi i niepewni... Ale manipulacja zawsze, niestety, wiaze sie z pewnym okrucienstwem osob, ktore sie do niej uciekaja... Do jutra Kochane:) 🌻 Smooth ciekawa jestem czy uda Ci sie poznac dzisiaj ten zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Nie wierze w wyrachowanie Michaela jak był młody.Był skromny i bardzo niesmiały.Co było dalej,nie wiem,moze faktycznie zmienił sie :(,nigdy nie dowiemy sie prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×