Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
PONAC, GDY lisa miała zamieszkac w neverlandzie, obsluga dostała polecenie posprzatania i usuniecia kilku rzeczy, min damskich perfum tylko takich uzywał... ale zapytamy woman, gdzie przeczytała o tych perfumach... zaraz poszukam tego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat z forum Onet.pl: dziewczyny wiecie jak pachanił Michael Jackson ? Calvin Klein Obsession - tradycyjne meskie. To ulubione perfumy Michaela. Kiedy sie o tym dowiedzilam pobigałam do perfumerii i wzięłam próbke, ale to nie to samo Bo Michael miał swoje naturalone fetomony które z tymi perfumami dawały miesznę wybuchowa. ------------------------------------------------------------------------------------- Skąd wiesz? Podaj wiarygodne źródło. Plotek tu nie trzeba. Może to jakaś kryptoreklama? ------------------------------------------------------------------------------------- Cos w tym musi byc. Bedac studentka, kilkanascie lat temu, wybralam sie na zakupy do duzej drogerii. Wlasnie na polkach sklepu pojawila sie Obsesja Calwina Cleina. Zapach mnie oczarowal. Dzis kupuje ten zapach mezowi ale nie wiem czy oczarowal go tak jak mnie. Nie moge wyobrazic sobie, nawet nie probuje, jak pachnial nim Michael. Po prostu rozkosz... ------------------------------------------------------------------------------------ To był jego zapach. Wiem z pobytu w Polsce+ delikatny zapach jego ciała. Aż mam dreszcze podniecenia ,ale to było to jak pachnial a pachaniał intensywnie bo chyba wylewł nasibie cale tego tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tych ze swoim nazwiskiem używał-sama jestem ciekawa bo mam świra na punkcie perfum i MJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
JESZCZE TYLKO, PRZYPOMNIALO MI SIE, PO WYWIADZIE, W KTORYM OPISALA te nagrody i inne, malzenstwo z Mihcaelem Michael wydal ogloszenie w prasie mniej wiecej takie Michael Jackson zyczy Lisie Marie wszystkiego co najlepsze na tym swiacie i jako gentelman nie skomentuje jej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik klik po zmroku
On używał damskich perfum? Ck secret obsession? To mój ulubiony zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dalia...ale szczerze wątpię ,ze własnie tych używał...:-) Ale naprwadę dzięki za chci- doceniam:-D Spadam dziewczyny... idę jeszcze książkę o MJ poczytać, nara Trudno...:-( nie bede Michaelem pachnieć... Trudno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyt: Michael Jackson zyczy Lisie Marie wszystkiego co najlepsze na tym swiacie i jako gentelman nie skomentuje jej wypowiedzi. Hm ...P.Y.T... pzryznam,że w swoim rodzaju MOCNE! Dobrze powiedziane! No uwielbiam faceta... nie ma dwóch zdań:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
szukalam tej naburmuszonej lisy obejrzałam jego wystep na gali mtv tu go wkleje ale akurat na tym materiale nie ma tej lisy, wiec jeszcze poszukam a sam jego wystep to jeden z najlepszych, miom zdaniem, ie wiem, czy juz by l http://www.youtube.com/watch?v=rIG-Vv9vkew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej feterynka, no fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
OK, ZEBY ZAKONCZYC TEMAT TUTAJ WKLEJAM TEGO LINKA LISE widac w 3.49 moze wczesniej tez, nie ogladalam teraz.. na poczatku niby jej dedykuje piosenke, zobaczcie jak palcem pokazuje w jej kierunku, ale nie patrzy na nia.. ona w 3.49 wstaje i klaszcze, ale wkurzona widzialam jeszcze kiedys jak podczas wystepu na niego cały czas patrzyał zimnym wzrokiem, zreszta o tym mowila w tym wywiadzie a potem widzialąm fotke z tego, gdzie Michael juz siedzial obok niej a ona kaminna mina i nie patrzyła na niego, b http://www.youtube.com/watch?v=rIG-Vv9vkew yla zla i wsciekła, ze wyjechal na 6 tygodni i nie odezwal sie do niej ona nie wiedziaa gdzie on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę sobie,że M mial niesamowitą charyzmę porównywalną jedynie do JP2-chociaż ...nie wiem czy nie wiekszą od JP2. I zastanawiam się jak taki człowiek mógl do końca zachować taką skromność,normalność,prostotę. Gdzie się pojawiał ludzie dostawali świra,krzyczeli,płakali,mdleli-co taki człowiek myśli sobie widząc reakcje ludzi? Mysli sobie Boże kim ja jestem?? To jakiś fenomen,że Mu sodówa nie odbiła,to wbrew naturze i wszelkim prawom fizyczno-chemicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie rozpęd :D Nie nadążam:D Zaraz "another part of me" w 100%MJ .Siedze juz w sluchawkach,zeby wieżowca nie obudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnelam sobie z "kozaczka",na tel,usmiechnietego MJ z "Remember the time".Gapie sie ciagle na tel,jak glupia:| sluchajcie,jak dojdziemy do 1000 postu,to trzeba bedzie to oblac chyba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
występ F E N O M E N A L N Y :)! Dzisiaj juz tyle linków przejrzałam ze chyba oślepne :p , ale są genialne i jak sie czlowiek wciagnie to nie może przestac :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Dalia, ja tez porownuje go do kogos takiego jak PII chociaz kiedy przybyl do Afryki, tlumy byly wieksze na MIchaelu i ogolnie, wiadomo, jakie wzbudzał emocje nie jak normalny czlowiek jaki to miało na niego wpływ...hm nie powiem, ze zaden zył inaczej, niz zwykli smiertelnicy mysle, ze slawa miala na niego wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WNOSZĘ DO MODERATORKI
O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
TEZ TAK MSYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
WNOS SOBIE ALBO ZNOS, WHO CARES...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niby? Przeciez normalnie rozmawiamy. Odbilo Ci,zalosny czlowieku? :o Nudzi Ci sie? Czemu maja zamknać niby? zajmij sie czyms,bo chyba Ci sie nudzi,czlowieczku bez pasji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to widać który z kolei post? A komu tam przeszkadza ten topik? Jesli przeszkadza -nie wchodzic,omijać go szerokim łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WNOSZĘ DO MODERATORKI
W TYM TEMACIE ŁAMIE SIĘ PRAWO DO PRYWATNOŚCI PEWNYCH OSÓB POWINIEN BYC NATYCHMIAST ZAMKNIĘTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie prawo do prywatnosci sie lamie? co Ty bredzisz?:o Nudzi CI sie,ze wymyslasz takie kretynstwa? Pakuj sie do szkoly na wrzesien,lepiej co za idiota :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki jestem i juz bede....nie opuszcze was...nie ma dla mnie usprawiedliwienia....nieobecności....powiem tylko ze miałam załamke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać cosce napisały....ale wiem ze napewno dobrze i miło oMJ...wypowiem sie co do perfum...miałam jako nastolatka perfumy i nadal mam flakonik niestety nie pamietam ich nazwy wiem tylko ze były okrągłe z wizerunkiem Mj z rózowym krkiem i takim popmonem przy zakrętce.Ale nie wiem czy jego czy pprostu ktos je wydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ogien pali moje serce kazdy moment, ktory spedzamy osobno Potrzebuje cie blisko, aby zaczac kazdy dzien Nie opuscilem cie Cos w tobie, wpatrujacej sie w moje oczy Wszystko, czego szukalem, wydaje sie, ze znalazlem Caly ten czas bez ciebie zabija mnie w srodku Potrzebuje twej milosci w moim zyciu Och, chcialbym spedzic z toba czas az do jego konca Chce znow sie w tobie zakochac Jak to zrobilismy, gdy spotkalismy sie pierwszy raz Chce znow sie w tobie zakochac Walczylismy w bitwie, nikt nie wygral Teraz stajemy przed gora, by ja pokonac Nie mozesz zmienic przeszlosci, przeszlosc jest wypowiedziana i dokonana Potrzebuje bysmy kontynuowali (byc razem) Och, chcialbym spedzic z toba czas az do jego konca Chce znow sie w tobie zakochac Jak to zrobilismy, gdy spotkalismy sie pierwszy raz Chce znow sie w tobie zakochac Próbujesz wszystkiego co nie sadzilas, ze moglo sie udac przedtem Kiedy zyjesz, kiedy kochasz, kiedy dajesz, kiedy biegniesz Mozesz zawsze zrezygnowac z czegos wiecej Kochanie, nic nie ma znaczenia (nic nie jest nic warte), jesli ciebie tu nie ma by to ze mna dzielic (przezywac razem) Moge oddychac, moge zyc, moge umrzec, moge spac bo jestes zawsze w moich snach Och, chcialbym spedzic z toba czas az do jego konca Chce znow sie w tobie zakochac Jak to zrobilismy, gdy spotkalismy sie pierwszy raz Chce znow sie w tobie zakochac…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×