Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
PARALAKSA - Czy Ty widzialas film LIVING WITH MJ TAKE TWO ? Jesli nie to zobacz a jesli tak to powinnas wiedziec dlaczego ożenił sie z DEBBIE? Tam wszystko wyjasnil on i ona. Zobacz jeszcze raz i moze znajdziesz odpowiedz na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TAK NA CHWILE cos wam .... Peruka... od czasu poparzenia głowy= NIEPRAWDA Rany na nogach- fota kilka tygodni przed śmiercia = NIEPRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden 🖐️ ja tez zaraz bede znikac... kazdy widac ma swoja karme.... mial raka, a w wyniki badan przed trasa byly tak cudowne:o ja nie mam nerw do tego, serio... moja psychika jest zbyt slaba, stanowczo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Kurcze, ale te rany to niby o czym maja swiadaczyć? Bo coś kiedys jakieś glupoty przeczytałam na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Możecie się śmiać, ale ja jak zobaczyłam to zdjęcie to mi sie skojarzylo tylko z cukrzyca. Ale to dlatego, że cos takiego widziałam u cukrzyka. W ogóle nie ma co czytać tych głupot, bo teraz tylko o kasę chodzi. W nosie z tymi rewelacjami. Posłucham sobie MJ przed snem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
smooth - kochana ani ja ani ty nie bedziemy mialy pewnosci co prawda bylo a co nie. Jednak zwracając uwage na obecne dowody ujawniane przez kogos z prokuratury jak i czlonkowjego rodziny mamy wiekszy obraz na jego życie. Peruka - nie dokladnie to mialam na mysli jednak chodzilo mi o to ze najpierw byla seria bolesnych przeszczepow itd pozniej w wyniku zazywania lekow oraz poglebiającej sie coroby zaczął lysiec calkowicie . Zdjecia nog kilka dni temu krążyły po sieci, na zdjeciach byla data 25 marca 2009. Nie moge ich teraz znalezc ale jutro poszukam. I postaram sie tutaj wrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
z tymi ranami na nogach to konkretnie chodzilo o raka skory i o bielactwo. Co do fotki to miala byc ona dowodem w sprawie sfalszowania wynikow badan jakie lekarze podpisali przed koncertami że niby zdrowy co bylo nieprawdą. Jednak zdjecie nie zostanie wykorzystane jako dowod bo ktos je przestwail opini publicznej - ktos z prokuratury notorycznie wyprzedaje jakies newsy o MJ. I wlasnie dlatego zbieranie tych dowodow tak dlugo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry,że z PUDLA ale tam najprosciej znaleźć... Czy o te fotki chodzi? http://www.pudelek.pl/artykul/18478/szokujace_zdjecia_nog_jacksona/ Ja tam nie widę żadnych dat na zdjeciach... Jesli gdzieś sie pojawiają a gdzies znikają... to kazdy kto chce może tam wstawic dowolna datę... Wg. PUDLA foty pochodza z 2002 roku,... Jak jest naprawdę? A może by tak nie powielac niesprawdzonych informacji? Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko Smooth :o :o to zdjecie jest straszne.... :o :( :( biedny Mike.... cokolwiek to bylo.... ja nie wiem gdzie o tym czytalam,... na pudlu raczej nie, bo tam nie bywam.... moze w jakiejs gazecie brukowej, ktora ciotka kupuje na potege? :o tam bylo napisane, ze to wina pajaka, i w zwiazku z tym MJ gdzies nie mogl przybyc- po odbior nagrody? nie pamietam juz.... to bylo dawno... :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
smooth nie o te fotki chodzi co byly u Ophry w programie. To byly inne zdjecie, kilka dni temu latalam po roznych stronach bo szukalam filmu i na youtube znalazlam te fotki przypadkiem, byl tam komentarz ze matka MJ dostarczyla je do prokuratury w celu pogrążenia lekarzy ktorzy wydali pozytywną opinie o stanie zdrwia MJ. TERAZ szukalam tych fotek ale ich nie ma , w historii kompa mam linki klikalam a tam wyswietla sie napis ze material zostal usuniety przez serwis. Nie moge ich znalezc nigdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja tez gdzies czytałam ,że to na skutek ugryzienia pajaka... Wdał się toczeń.... bardzo bolesna,trudna do wyleczenia rana... Artykuł mówił równiez o tym ,że ślady po ukłuciach są spowodowane przyjmowaniem pzrez Mika miejscoweg znieczulenia... No ale jak widac PUDEL wie swoje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TAK NA CHWILE cos wam .... W takim razie jeśli można Cie o to poprosić... poszukaj tego prosze w necie i wklej, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth:D ja juz bede sie zegnac, bo Slonce wyje zza sciany coraz glosniej....:o :D dzisiaj bylysmy grzeczne, a ja zwlaszcza...zadnych posladkow, zadnych frontow MJ :D niedobrze... ;) :P Smooth 🌻 ❤️ 👄 🖐️ i kolezanka od "pajeczych zdjec" (zapomnialam nick:D sorki:) :) ) oraz Wszystkie pozostale, a ukryte 🖐️ 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
smooth - ok poszukam jeszcze jutro. Ale tak sie zastanawiam dlaczego youtube wywalilo te fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
w poscie do zdjec bylo napisane ze kathrin wkoncu przerywa milczenie i ze wini sie za smierc syna, i dlatego teraz zrobi wszystko by ukarac tych lekarzy i by znalezc " zabójce". Bylo tam podane żrodlo jakiej tv ze stanów i że fotki wlasnie wyplynely z prokuratury przez co nie bedą mogly byc dowodem w sprawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth to w takim razie ta woda CK SECRET OBSSESION juz nieaktualna? To której mam jutro szukać,bo wybieram się specjalnie do perfumerii w tym celu. A te dzwonki które dziewczynom wysylałaś to sama robiłaś? Bo jest w tym pakiecie Whatever happens-to moja ukochana piosenka,ale sam wstęp- przygwizdówka a ja bym tak bardzo chciała chociaż samo to: He gives another smile, tries to understand her side To show that he cares She's consumed with everything that's been goin' on She says

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAK NA CHWILE cos wam ....
smooth - nie pisalabym plotek czy innych pierdół. Na nerwy idzie mi czytanie farmazonow na jego temat i sama tego bym nie powielala. Jednak dziwi mnie to ze material usunięty :( pierwszy raz przeczytalam cos takiego na youtubie. Njbardziej w tych plotkach wkurza mnie to ze rani sie te biedne dzieci :(:(:(:(:(:(:( ahhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×