Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

woman a mi wyślesz Moonwalka? wyślesz mi? pliiiiiz🌻 hekate23@o2.pl zaśpiewam dla Cię: Ma Ma Se, Ma Ma Sa, Ma Ma Coo Sa Ma Ma Se, Ma Ma Sa, Ma Ma Coo Sa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia....ja mam paski z perfumerii spryskane Obssession w szufladzie zbielizną... Perwersja?:-D A perfumik kupie...czekam tylko na wypłate:-D Meski Obssession tez mi sie bardzo podoba... Jest bardzo delikatny...Pasował by do Michaela:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, ja Wam mowie, ze Mike uzywal Black Orchid, a tego Obsession moze tez... To ost, jest dostepne powszechnie, w przeciwienstwie do BO. Ja juz Smooth, mowilam, ze z damskich obsession, to night wybieram. a Ty co o tym zapachu sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dziewczyny sprawa takiego samego "widoku", niezaleznie od rodzaju spodni Mj potwierdzalabyby regule, ktora mowi o "wyposazeniu" u murzynow :P Jejku, nie wierze, ze to napislalam..Kubel zimnej wody potrzebny od zaraz! http://www.youtube.com/watch?v=S1d_9IGIWaI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
smooth dziekuje poszukam jutro :D przepraszam że tak ciągle podpytuje ale teraz po śmierci wszystkie rzeczy z jego wizerunkiem okropnie zdrożały a mam ograniczoną kwote na wydanie :( chcialabym zakupic ten zestaw np http://www.allegro.pl/item712813024_michael_jackson_ultimate_collection_32_dvd_cd.html ale nie wiem ile z tych koncertow bedzie można oglądnąć normalnie. Moze Wy macie to cos poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie NIGHT nie wąchałam... Tylko Obssesion damski, meski i Secret Obssesion ...Z tego zestawu najbardziej poz.1:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSCAPE SCREAM PRIVACE To wygląda na zwykłe płyty DVD...nie powinno byc problemu z ich odtworzeniem...jesli o to ci chodzi... Swoja droga - piękna kolekcja! Muszę Was na chwilke opuścić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian :D fajny link :) Smooth- mnie jakos ten Obsession wydawal sie zbyt ciezkawy... ale mnie sie gusta w tym zakresie zmieniaja, musialabym pojsc powachac ponownie:D wiem, ze niedawno od kolezanki night wyprobowalam i byl ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
XSCAPE SCREAM PRIVACE no to fakt ceny poszybowaly do gory okrutnie.. A ta kolekcja fajna..tylko z kasa gorzej :( Woman - dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman, bo ja śpiewać nie umiem:o tańczyć tysz nie:o dlatego tak bardzo podziwiam Mike'a i jego talenty😭 a poobcować sobie z Moonwalkiem po angielsku z chęcią bym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
smooth wiem ze piękne :D wiesz chodzi mi o to żę tam kilka płyt jest niby nieodnowionych cyfrowo i dzwiek i obraz kiepski i teraz nie wiem ile tych plyt jest, zeby nie bylo tak ze ponad polowa kolekcji bedzie do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSCAPE SCREAM PRIVACE masz skomplikowany ten nick:) moge skrotem na przyszlosc XSC? :) ja nie mam takowej walizki:) ale widze, ze sporo tego tam oferuja, z odtworzeniem jak Smooth tez ocenila, nie powinno byc problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman...niech Ci Pani w perfumerii pryśnie tym perfumem na rekę... On sie bardzo zmienia w ciagu dnia... łagodnieje! Bo na początku faktycznie jest sam spiryt i wanilia...ale potem....NIEBO CZUĆ! Poza tym perfumy na każdej skórze pachną inaczej... Trzeba to więc pzred kupnem na sobie wypróbować,zebys sie potem mogła czuć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryłam sekret dużych dłoni MJ.. muszą być odpowiednie do pomieszczenia tudzież zakrywania odpowiedniego hm...wyposażenia:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
woman pewnie ze możesz :D O S T R A POLECIAŁAŚ Z TYMI RĘKAMI ahhhhhhhhhhhh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
rece jak rece, ale przeciez Mj mial wczesniej duzy nosek, zanim go zoperowal.A przeciez jest takie powiedzenie jaki nos taki...:P Nie chce nic mowic,ale to chyba nie swiatlo, material i majty Woman ..a sama natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSC thx:) Dalia:D:D uwazaj, zebys nie przyciagala do siebie jakis dziwnych transow pozniej:o ;) przemysli to... ;) ale macie racje, niektore meskie zapachy sa super; np taki azzaro chrome - extra jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
A co z tą książką " sekrety raju utraconego" godna uwagi? mam tez pytanie odnośnie ur MJ jak macie zamiar je uczcic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman - nos duzy , kcuk duzy - gdy sie to zsumuje to wole nie myslec :) XSCAPE SCREAM PRIVACE - no ja jade akurat na urlop w tym czasie,ale zastanawialam sie mimo to jak uczcic ten dzien juz tu wczesniej na formum...mylslalam o jakiej wspolnej akcji,ale nic mi do glowy nie chce przyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×