Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość fanta i spółka
Mój mąz tez go bardzo lubi, ale nie potrafiłabym mu powiedzie, że mnie to owładnęło:-) Jakby przeczytał co tu wypisuje... To jest silniejsze ode mnie, jak w wiadomościch pokazują coś na jego temat to musze udawac, że jest to dla mnie neutralna wiadomośc, nikt nie może zauważyc, że błyszczą mi się bardziej oczy, gdy na niego patrze. Jak siedze w domu z córcią to jej opowiadam rózne rzeczy na jego temat, ona mnie słucha, chociaż nic nie rozumie, ale kiedyś napewno zrozumie, bo jej powiem:-) Ja uważam, że jeśli ktoś żyje w naszych sercach, tak naprawdę nigdy nie umiera. Myśle, że na tym topiku nigdy nie pozwolimy mu umrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej juz dawno wstałam i dawno sie obudziłam, dzis wyjatkowo nie mogłam spac, normalnie ostatnio spie do 11 a dzis chyba ok 4 albo wczesniej wydawało mi sie ze telefon na sekunde zadzwonił, dziwne, obudziłam sie, ciemno i znów zaczelam myslec o Michaelu..ze juz nie zyje, niemal kazdego dnia ta wiadomosc, jakby na nowo swita mi w głowie i kazdego dnia musze na nowo sie do niej przyzwyczajac nie zyje, dlaczego, czy tak musialo być, co nim powodowało, ze takie zycie nie bylo szczesliwe, ze jest mi żle z mysla, ze on nie zyje, ze wokol niego same pijawki, łacznie z rodzina... bylam tak głodna, ze niemal obiad sobie zrobilam z tego wszystkiego (pierwszy raz w zyciu o takiej porze) kolejny dzis z jakims ciezarem...tez wakacje wyjatkowo denne... pytałyscie, czemu o ojcu tak zaczeło byc głosno najpierw la toya zrobiła szum swoja ksiazka, to ona pierwsza puscila pare z geby Michael moglby na przyklad u ophry zaprzeczyc, ale równiez uznał, ze chce powiedziec, ze nie było tak rózowo, potem kupił staremu auto w ramach przeprosin a druga sprawabulwersujaca czyli to nagranie, gdzie Michael mówi o brutalnosci policji, pokazuje zdjecia z ranami na rekach i mówi o przetrzymywaniu w ubikacji dla mnie to był szok, czy mogł ktos zamknac Michaela Jacksona i jeszcze sie z tego nabijac?? szok. byc moze tak było jesli tak, to jest to jedna z najstrasznejszych rzeczy i az mi sie wierzyc nie chce natomiast jeszcze czytałam o tym, ze mICHAEL nie wniosł oskarzenia, a szefowie policji badali sprawe przez 6 miesiecy, ale nic nie wybadali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P Y T Ty jako jedyna tutaj
masz wiedze naprawde godnej fanki . W zwiazku z tym zapytam - o jakie manekiny chodzi bo pierwsze słysze ? I może tez wyjasnisz mi sprawe z tą policją? Kiedy on był przetrzymywany, kiedy to było nakrecone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja po co ja odwiedzilam te Twoje linki? no po co? :( :( :( 😭 ciekawe czy mam kostki lodu w lodowce... :o :( ehhh.... to ci poczatek dnia.... Abraja, to, co piszesz o tych tabletkach na sen jakos tak dziwnie i strasznie brzmi w kontekscie tego topiku i tych wydarzen... :o uwazaj z takimi rzeczami.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P Y T Ty jako jedyna tutaj
DZIEWCZYNY czyli te szokujace zdjęcia ktore niby zrobił jakiś pielęgniarz z zaintubowanym MJ w karetce to był manekin a nie MJ ? mATKO WYJASNIJCIE MI TO BO CHYBA PADNE Z NIEWIEDZY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
Wiecie co - mam dla was tu pomysł. Po co się codziennie dołować niezywym ZOMBIAKIEM? Nielepiej przerzucić się na Risky MArtina? Tez ma dzieci z probówki, a przynajmniej się nie przyczernił co mogłoby fatalnie odbić sie na jego zdrowiu - już nie tylko psychicznym :( Co wy na to dziewczęta? http://www.youtube.com/watch?v=_s7-lRiBzHo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
Ricky Martin a nie Risky Martin miał być. Na dodatek w wieku 35 lat zakończył karierę aż dzieci osiągną pełnoletniość. Nie słyszałam by się ożenił i chyba to już nie nastąpi. Mówią że jest HOMO. No ale przynajmniej już rzucił wszystko dla dzieci - a co sądzić o Majkelu? Kompletny pojeb - nikt go w tej kwestii nie pobije już chyba do końca świata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej normalnej od rickiego
pojeb moze twoim zdaniem i był ale to ze ty tak myslisz nie znaczy ze wszyscy tak muszą. masz prawo do wlasnej opini jednak nam jej nie narzucaj ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej normalnej od rickiego
a to że nikt nie pobije MJ to wiadomo od zawsze :) nikt nigdy pod żadnym względem nie bedzie od niego lepszy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i touch my crotch...
Achtung. pogrzeb mial byc w jego urodziny. wczoraj ojczulek powiedzial TMZ,ze musza zalatwic jakies sprawy i przekladaja na 31. dzis powiedzial E!ONLINE,ze nie wie kiedy pogrzeb. rodzina Adamsow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
O tak - faktycznie porównanie nie ma co . RiCKI contra MICHAEL HMMMM Wiesz może własnie gdyby się zaczernił, gdyby nie poświecał całego życia dzieciom gdyby miał na koncie mnostwo skandali i gdyby kuzynka nie urodziła mu dzieci - TO ZROBIŁBY NA NAS WRAZENIE ale tak hmmm nic nadzwyczajnego. Zwykła kurka domowa a po co mi taki obiekt zainteresowń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
Z TYM POGRZEBEM TO ODWALAJĄ TAKI CYRK ŻE SZKODA GADAC, jestem wkurzona - oni to chyba specjalnie robią by jak najwiecej kasy zebrac. To przerazające az sie dziwie ze jego matka godzi sie na to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucosolvan.
Pyt, on tam chyba nie byl zaintubowany.. a co do manekinow,to chodzi o opowiesci tego kolegi.ze w ten sposob wystawial paparazzi. wiec moze i tym razem?za brama zostala jeszcze jedna karetka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
to ja pytałam o te manekiny , zaraz poszukam fotki o ktorą mi chodzi. A to że za bramą była inna karetka to można na wiele sposobow tlumaczyc. Np lekarze podawali cos na uspokojenie członkom rodziny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
Mnie sie wydaje że im (rodzinie) chodzi o to, aby za wszelką cenę nie oddać Majkela fanom, kiedy on powienien być dla fanów. Czemu? Dzieci. No właśnie to jest potrójny problem. Poza tym ludzie - ile oni mają lat, a jego nikt nie wskrzesi już to co za różnica czy go pochowają w urodziny(sic!) czy w każdy inny dzień. To oni żyją, nie on. Najwidoczniej Afroamerykanie nie przejmują się zandato datami i kalendarzem. No Majkel nie przejmował sie niczym. Z obiadem włacznie. A to już przesadził (jak zwykle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
prawdopodobnie chca się całkowicie uprywatnić i odciąć od mediów. Zrobią pogrzeb w urodziny zawsze będzie coś dal mediów - no ale cóś muszą mówić - za chwilę się wszystkim znudzi i już będzie cicho. A komu? WAM!!! Fanom. Czy nie mają racji? No popatrzcie jakie jesteście obłakane. On nie żyje i zostaje tylko wpakować w kić kogo trzeba żeby siedrugi raz taka tragedia nie powtórzyła. Kleina pewnie też wsadzą w kraty, że do psychiatry debila nie odesłał i tyle. Co wiecej można było robić. W końcu 2 dekady sie tam leczył u debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
Przecież ten jego ojciec ma 80 lat, wszystko dzięki niemu. Jak on wygląda? A Majkel? Łaził, beczał. Jakby był normalny to by był jak Ricky Martin. W sumie był wariatem - po on w ogóle kupił taki Neverland. Wycofać sie nie umiał. Oni nie mieli co jeść zanim poszli do telewizji. Nie wiedział kiedy skończyć i taki koniec. Poza tym pamietajcie, że rodzina jest zła bo w 90 latach sie do niego próbowali dobrać no ale taka kasa. Jak to osiągnąć? A on był świrem, zbokiem. Coś strasznego :( Ja mam takie pytanie tylko - skoro było tak idealnie to gdzie Grace Rwamba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucosolvan.
Albo go juz pochowali dawno temu a teraz cos kreca, albo on zyje,bo to jakis cyrk co oni wyprawiaja. w karetce to raczej nie Michael.wyglada mlodziej. zrobisz takie zdjecie przez zaciemniona szybe?gdzie sa pozostale zdjecia?z5fotografow robilo zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
Ja to tylko bym chciała, żeby ten Klein też poszedł siedzieć bo inaczej dojdę do wniosku, że Ameryka to już banda rasistów i tyle. A jak pójdzie siedzieć i Murray i Klein to powiem, że i owszem lekarze zamordowali Dżeksona ale przynajmniej siedzą. A tak? Co o tym myśleć? Co to za pomysł wybielenia się? Czy to się nie kwalifikuje do leczenia psychiatrycznego? A co sie w takim razie do tego kwalifikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
do Pani normalnej - oczywiscie po części się z Tobą zgadzam jesli chodzi o ześwirowanie ale kto by był normalny w takiej sytuacji ? Co do rodziny hmmm temat rzeka - wszyscy posrani bez dwoch zdan. a co do NEVERLANDU - to byly jego marzenia rozumiesz a skoro stac go bylo na ich realizacje to czemu mialby tego nie robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
jestes pewna że się wybielił ? Skąd masz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
Ale on był chory umysłowo, że to kupił. A sprzedano mu to bo już był podbielony. Tyle kasy to on do końca życia mógł nic nie robić. On był daremny po prostu. Istny ZOMBIAK. On był za nerwowy do tego wszystkiego. Jako dziecko - był zabawnie smutny, a później około 20stki zrobił sie już nerwowy. Cały sie zaburzył przez to swoje...śpiewanie? W końcu postawił na wygląd a nie na głos. I na karierę aż do MARNEGO końca. Wiecie - gdyby był chory to by się z rodziną spotkał, porozmawiał, pożegnał. A tak? Jakiś testament sprzed 7 lat. Co o tym myśleć? A poza tym - był winny i pewnie o tym wiedzą, ze ten proces to tylko kasa go ratowała. W związku z tym jednak co? Skoro wszystkim było tak wesoło to niech teraz idą siedzieć bo co? Może nie było tak wesoło jak się wydawało...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
Ludzkie marzenia trzeba podzielić na realne i nierealne. Trzeba też na i miejscu postawić zawsze swoje zdrowie a nie karierę. czyli nie dac się ogłupić. On tego nie potrafił. Czemu? Bo nie trzymał z matką . W sumie z nią nie trzymał. tak by nie skończył. No nie mówcie, że skończył dobrze kto umarł nie spodziewając się śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyktośmiałtakiproblem
Ja osobiście uważam, że ta jego matka jest normalna, ale on jej nie docenił. No to trudno sie spodziewać żeby ktokolwiek z niedocenionej rodziny docenił Majkela. Z jego matką włącznie. Łazi do niego bo nie rozumie czemu on umarł...tak młodo. I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjesttuktośnormalny
Czy fakt, że Majkel Dżekson plakał wspominając ojca a następnie zrobił sie SIEROTĄ NAJBARDZIEJ SAMOTNYM NA ŚWIECIE to było jego marzenie czy cofnięcie się w rozwoju umysłowym psychicznie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucosolvan.
Xcape nie zwracaj na nia uwagi. to forumowa wariatka. PYT,to zdjecie jest zza szyby i nie zrobil go sanitariusz a paparazzi,ktory zrobil juz sporo zdjec MJ.maja nawet wspolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucosolvan.
A sorry,nie przygladalam sie zbytnio nickowi.myslalam zd PYT. no i zobaczcie jaki szczesciarz z tego paparazzi.a bylo tam wielu i gdzie foty?chociazby pana w czerwonej koszulce ktory stal obok niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ, o mamy powrót Dzedaj dla niewtajemniczonych mam tu na myśli osobę, ktora chodzi po topikach i sieje zamet chyba topik o Madonnie padł był, wiec my tu mamy znow, to, co mamy dziewczyny, pytacie o zdjecie w karetce i o manekiny ja widzialam tylko jedno zdjecie z "reanimacji" nie wiem, czy o to chodzi wiem, ze ludzie dopatruja sie równych rzeczy, ze nie było szybki gdzies tam, ze nie byo mozliwosci zrobic takiego zdjecia, bo nie było swiatla, ze jest tylko to jedno... i dalej, ze Michael mógl podlozyc manekin ( faktycznie Michael byl filarzem i lubil przestraszac, ten przyjaciel mówił o akcjach z manekinami, a nawet Prince mówił o tym, ze tatus czesto udawał truposza :D haha, ale smieszny ten Mike byl!) ale jednak zobaczcie: nawet jesli rodzina grałaby (la toyka juz dawno wypaplalaby, ze Mike zyje), lekarze i inni to nie policja i ci ludzie z lapad, czy jak sie nazywaja te org do zwalczania narkotykow najogolniej mowiac policja nie moze takich rzeczy robic straciłaby caly autorytet, poleciałyby głowy to bybłaby sprawa bezprecedensowa, i zawadziłoby nawet o Obame w przypadku maskarady a poza tym, ci wszedobylscy paparazzi, oni juz by go namierzyli wiec nic z tych rzeczy... dlaczego przeciagaja pochowanie Michaela? albo maja jakies sprawy formalne, ale ilez mozna miec takie sprawy, albo faktycznie chca coc ugrac pochowanie Michaela bedzie takim ostatnik mocnym akcentem, dalej nic "waznego" juz sie nie wydarzy, zeby nie wiem ile koncertow zrobili juz nic nie bedzie wazniejszego, poki On nie jest pochowany- opinia publiczna czeka jeszcze w napieciu, a temat jest na topie poza tym, jeszcze sie boje, ze cały czas ktos z nich chce przeforsowac pomysł pochowania go w N everlandzie byłaby to tylko zagrywaka obliczona na finanse wiec tego bardzo bym nie chciała nie chce, zeby Michael byl pochowany w wesolym miasteczku, wole, zeby byl pochowany na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucosolvan.
PYT, bylo tylko jedno zdjecie z reanimacji.mial podawany tlen.niby z karetki przez zaciemniona boczna szybke.obok tego paparazzi zdjecia probowal zrobic 2pan plus 2 czy 3 przez tylna.nie ma innych zdjec.to jakis fake z tym zdjeciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom ciugeder rajt nal
ja bym sie zastanawiala nad powodami rezygnacji Brattona. 7 lat szefowal a tu nagle bum- odchodzi do prywatnego sektora. bedzie jeszcze tylko do konca pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×