Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

O BOŻE NIEEEEEEEE!!!!!!!!!! ZNOWU POWRÓCIŁA !!!!!!!!!!!!!! A TAKI BYŁ SPOKÓJ!!! Dla nowoprzybyłych na forum NIE CZYTAJCIE POSTÓW I NIE ODPISUJCIE NA NIE OSOBIE PODPISUJĄCEJ SIĘ "czyjesttuktośnormalny" TO PROWOKATORKA CHORA PSYCHICZNIE W DODATKU!! Jeśli chodzi o to zdjęcie z karetki,mnie też się nie wydaje,że to jest aktualne zdjęcie M, a to następne przesunięcie terminu pochówku-biedny Michael,biedni fani:( Nie wiem też czemu nie ma ani jednego zdjęcia M po śmierci,w trumnie. Nawet gdyby M miał wyglądać bardzo źle (ale czemu miałby wyglądać bardzo źle,przeciez nie był po wypadku)to mają specjalistów aby Go pięknie podciągnąć. Nawet nie Jego a same zdjęcia np: http://zapodaj.net/images/3aa957129366.jpg http://zapodaj.net/images/2bc37ee57396.jpg http://zapodaj.net/images/67bbfd087990.jpg O co tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom ciugeder rajt nal
William Bratton- szef Los Angeles Police Departament. LAPD. no tak, nie wiadomo o co tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita kura mala to kasa
Jak tak ogladalam przemowienie Murraya,to jakbym slyszala Michaela.Szczegolnie to "Dont worry.i will be fine"czy jakos tak. tak samo to zaakcentowal jak Michael.Tak jak michaelowe "of course"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
hmmmmmmmmm faktycznie to dziwne wszystko ale dziewczyny czy to czasem nie moze byc zwykly zbieg okolicznosci z tym szefem policji ? Moze on akurat mial takie plany a ze zbieglo sie to z takim czasem to trudno. Co do pogrzebu to mi sie wydaje ze juz dawno zostal pochowany ale ową nagonke robią sami bracia i tatus bo potrzebne jeszcze zainteresowanie mediow tak jak PYT to zauwazyla to po pogrzebie nie bedzie juz nic innego ważniejszego wiec trzeba zamieszenia robic poki kase mozna ciągnąc. Zauwazcie ze jego matka praktycznie wcale sie nie wypowiada nic na temat pogrzebu - wszystko wiemy od ojca ktory generalnie powinien miec g... do gadania. P Y T - pytanie jeszcze mam - pisalas wczesniej o BROOK ze niby taka dobra przyjaciólka MJ ale z tego co ja wiem to oni od lat nie utrzymaywali żadnych kontaktow wiec dziwie sie jej po prostu ze po 15 latach nie rozmawiania z czlowiekiem oglasza sie jego najlepsza przyjaciółka na którą zawsze mógł liczyc... byc moze sie myle z datami ale takie wnioski wyciągnełam. Co do pani normalnej to tez po czesci ma racje ale ok nie bede z nią dyskutowac by nie zasmiecac forum bzdurami. ponawiam natomiast pytanie odnosnie zatrzymania go przez policje - czy to bylo wtedy gdy zostal oskarzony o molestowanie ? jesli odpowiedz juz padla to przepraszam za powtorke byc moze nie doczytalam. a mnie takze dziwi ze cialo MJ nie zostalo pokazane publicznie, że trumna nie byla otwarta albo wlasnie ze nie ma zadnych zdjec. Zaskakujace to wszystko ALE PRAWDY NIGDY NIE POZNAMY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
A JESZCZE POWRACAJĄC DO PRZEMÓWIENIA DOKTORKA TO nie wydaje mi sie by on przemawiał " jak michael" Zakładając oczywiscie że ON żyje czy akurat doktorka by sobie wybral zeby ten go przed fanami tlumaczył i przekazywal jego tresci? Czy nie byl by to czlonek rodziny, najstarszy syn czy tez inna osoba z najblizszego kontaktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Cześć wszystkim :) NarCOMAnka, Twoj link z wywyiadem MJ nieziemski:P jak on sie tam smiesznie zachowuje, sweet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
P Y T masz racje zagrywka pochowania MJ na ranczu to pomysł na czerpanie latami kasy . Ja bardzo bym chcial by również pochowany został na cmentarzu ale nie może to byc grób bezimienny. tO BY BYLO STRASZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
TAK jeszcze odnosnie pogrzebu - ja rozumiem że rodzina ma obawy itd ale MJ był osobą publiczną ludzie mają prawo wiedziec co się stało, dlaczego zmarł, gdzie i kiedy zostanie pochowany? Wydaje mi sie że rodzina takie informacje powinna udostępnic, to nie moze byc tak że zostanie mu tylko BEZIMIENNY GRÓB - TO PRZECIEŻ OKROPNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciskam kit w szczeliny
ja tylko w kontekscie moich tabletek..nie zaczełam od dzis i mam nadzieje ze jestem na tyle madra ze sie nie uzaleznie poza tym biore je z przerwami..a ta spiskujaca niech sobie załozy własny opik bo zwariowac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciskam kit w szczeliny
nie oglądałam tego, ale wiele podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dalia, no co Ty- chcialabys, aby bylo zdjecie MJ w trumnie? :o :( Ja bez tego wierze, ze On odszedl. :( Liberian, Narcomanka- widzialam dziewczyny ten wywiad:D smiech MJ jest doprawdy obledny i zarazliwy w dodatku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac coolaj cool kin
hehe widziałam to na jakimś filmiku niedawno... tylko co to było... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
NIE MAM POJĘCIA CO TO ZA FOTY ALE nie wyglądają na zabawne :( pewnie ktoś go jakimś ciastem obrzucił tylko czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia jakis czas temu Smooth tutaj wklejala film z tego. Ja nie wiem czy to nie bylo aby we Francji, a impreza m.in.nie polegala na tym, ze rzucano w siebie jakims miesem czy czyms? :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
tak, to bylo ciasto..jest to video na Yt ale nie pamietam co to byla za okazja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heli-popter
w dodatku wykonują te same ruchy:D to nie odbicie w lustrze, ktoś przechodzi przez środek pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
no dwóch :D pewnie jeden po to by tych wszystkich ludzi zgubic a MJ zrobi sobie zakupy spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heli-popter
i dzieci też podwójne:D po jakiego grzyba ci drudzy znaleźli się w tym samym pomieszczeniu i wykonywali te same ruchy? nikt z zebranych nie zauważył?:D:D no troszkę nieostrożne, delikatnie powiem i bezsensowne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
cholera no - znow oglądałam ten film z ostatniej próby. Jestem zszokowana, on tam wygląda doskonale, świetnie sie rusza i te włosy - wyglądal jak MJ sprzed lat. Wrecz jak nie on sam. Ostatnie lata trzeba przyznac wyglądem przypominał wyniszczonego zchorowanego starca a na tych probach zrobił na mnie oszałamiające wrażenie. To naprawde mógł byc wielki powrót KROLA. Tylko zeby tych koncertow bylo 10 to moze inaczej by sie wszystko potoczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
dziewczyny a widziałyscie ten filmik z M. CALCINEM I E. MURPHYM jak MJ rzucal balonami z malym calcinem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ma się co dziwić że M mógł dublowalć siebie-przecież to nie jest życie,to areszt domowy. Kto by coś takiego wytrzymał? Taki kult fanów może cieszyć, ale tylko na początku-później już idzie ocipieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×