Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Fanka MJ
Community Spirit .....chyba mial, w ogole jakos zupelnie inaczej wygladal...jak dla mnie to wygladal lepiej na dwa dni przed...o ironio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zauwazylam, ze na probach mial grubsze nogi i byl ''szerszy w barach'', ale moim zdaniem to bylo zamierzone. mial szersze nogawki i luzniejsza marynarke. moge sie mylic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, no faktycznie inaczej wyglądał. Był ogólnie bardziej "masywny". Jego twarz równiez inaczej wyglądała (chociaz nie widać jej z bliska). Zachowanie też mi nie do końca pasuje. A słuchajcie, gdzieś pojawiła się informacja (być może nawet tu, niestety nie pamiętam), że film z próby pochodził z innego w ogóle okresu (był dużo starszy). To tłumaczyłoby różnice w wyglądzie. Czy coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic o tym wiem, ale jak wczoraj zobaczylam ten filmik na YT to wlasnie pierwsze co mi przyszlo do glowy to to, ze to ze starego koncertu.. albo ewentualnie te luzniejsze ciuchy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka MJ
slyszalam, ze byly takie spekulacje, ale jakby przyjrzec sie grupie tanecznej i dziewczynie ktora grala na gitarze to pewna jestem, ze nagranie jest wlasnie sprzed dwoch dni ...dziewczyna byla zreszta na pogrzebie....chyba, ze cos pomieszlam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community........ No właśnie......nawet bym ryzykowała stwierdzenie, że bardzo przerażająco..... Choć wiesz......zazwyczaj po śmierci tak sławnych Osób sypią się różne teorie spiskowe......i jak zwykle - nie dobieram sobie do głowy, aczkolwiek................daje to wszystko do kupy zebrane do myślenia. Bardziej wierzę w to,że to li tylko teoria spiskowa - dla wywołania kolejnej sensacji - ale.........no właśnie zawsze pozostaje ten 1% niepeności. A czytaliście najnowsze doniesienia odnoście oświadczenia Joe Jacksona jakoby NIGDY nie bił MJ? Dla mnie żenada, zwłaszcza gdy zobaczyłam Jego "lansik" na pożegnaniu Syna, byłam zniesmaczona..............ba.............powiem więcej WŚCIEKŁA! No ale..........zawsze to jaki grosz wpadnie do kieszeni, zwłaszcza, że wywołał kolejną sensację i falę oburzenia................materialista jeden, tyran i ignorant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie! I podobno już chce ustawiać karierę Jego dzieciom! Bo on przecież wie, jak się "robi" gwiazdę. Dziewczyny, podobno Michael chciał miec na pogrzebie pokaz sztucznych ogni. Dlaczego go nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESCO Nikt tu się niczym nie zamęcza:) tak sądzę, jedynie dyskutujemy i wymieniamy się informacjami. Tak jak wspomniałam wyżej, po śmierci każdej sławnej osoby właśnie tworzone są różne teorie spiskowe, które zazwyczaj bywają bujdą na resorach. Nikt nikomu wierzyć w to nie każe..........ja też zresztą nie sądzę by MJ był zdolny do zrobienia takiego bagna dla własnej kariery kosztem własnych Dzieci, zwłaszcza, że Dzieci tak swoje jak i nie swoje kochał ponad życie (bez podtekstów, nigdy w życiu nie uwierzę w bzdury o molestowaniu !!).......... Jedynie przekazuję co wynalazłam.........i dzielę się swoimi refleksjami w temacie, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ta jego przemowa po pogrzebie. Nie wypowiadał się jak kochający ojciec, tylko jak jakiś manager! No ludzie! Mam nadzieję, że dzieci nie będą miały z nim kontaktu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COMMUNITY Myślę, że..............hm.....................jakoś by to nie grało z całą oprawą pożegnania......... A biorąc pod uwagę fakt tego co działo się po ujawnieniu testamentu MJ............to już wogóle nie mam wątpliwości, że to czego On chciał było i jest kompletnie bez znaczenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz oczywiście będą się co chwile pojawiały kolejne teorie, bo one się po prostu świetnie sprzedają! I myślę, że to potrwa jeszcze kilka dobrych lat (a może nawet dłużej, bo w końcu Michael mógł jeszcze długo pożyć, przynajmniej teoretycznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kontaktu Dzieci MJ z Joe, to wyczytałam, że ponoć matka Dzieci i Mama Michaela robią wszystko by nie dopuścić tego tyrana do Maluszków. Miejmy nadzieję, że to prawda..... MJ nigdy by nie chciał by Jego ojciec miał choćby promil udziału w wychowaniu Jego potomstwa. A tak na marginesie..........zwariowałam jak zobaczyłam Blanket'a KSERO TATUSIA! Ma Jego oczy! i te włoski............matko jaki podobny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem - oprawa pogrzebu itd., no ale co z wolą zmarłego? Całe życie mówili Mu co ma robic i nawet po smierci się od tego nie uwolnił :( A wg Was pokaz sztucznych ogni byłby nie na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, jest niesamowicie podobny :D Te same oczy! :) Ciekawe jak będzie wyglądał, gdy podrośnie. I kto wie, może dzieci zechcą oddac się muzyce :) Ale to powinna byc ich decyja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESCO On już za życia stał się legendą........nie bez przyczyny został okrzyknięty Królem Popu.........Jego utwory przetrwają......bo są jedyne i niepowtarzalne, poczekajcie chwilę, jestem pewna, że będą oferowane kursy tańca w stylu MJ! Ten Człowiek,pomimo swoich ułomności (każdy z nas takie miewa) był geniuszem. Jego styl tańca to podwaliny dla electro buggi (tak się to pisze?) moonwalk to figura nie do podrobienia............wogóle, moim zdaniem - to nie da się Mj wpasować w żaden styl muzyki/tańca, MJ stworzył po prostu nowy typ muzyki i tańca, i tym samym Jego dorobek stanowi odrębny rozdział w dziejach muzyki rozrywkowej. Moje Dzieciątka, choć dopiero mają 2 latka i 8 m-cy, słuchają Jacksona od niemowlęctwa, wciąż chcą bym Im włączała "muzika i munkela" koncert na płytce jest zażynany, jak latają po podwórku też się domagają MJ!.........Synek już nawet śpiewa: " dot ker but uś" i próbuje inne kawałki:D już nie wspomnę, jak przed ekranem widząć MJ w "akcji tanecznej" patrzy z rozdziawioną gębulą i mi próbuje naśladować Go w tańcu na dywanie:) Tak więc jak widzisz - dwoje Fanów Jacksona rośnie:), i dziś wiem, że na pewno - jeśli Fanami nie zostaną - ta epoka odciśnie na Nich swój ślad, i wiem że gdy będą już dorośli to na pewno chętnie posłuchają MJ ponieważ będzie to Im się kojarzyło z dzieciństwem:) I może za n lat zarówno Rodzice moich Wnucząt jak i sama babcia (pewnie już z balkonikiem) będą zaszczepiały Im tę miłość.........albo chociaż sentyment....... W sumie to naszym zadaniem - tych którzy mięli przyjemność wychowywania się na kawałkach MJ i którzy je pokochali - jest przekazywanie tej spuścizny dalszym pokoleniom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm............czy byłby na miejscu pokaz sztucznych ogni? Moim zdaniem wola Zmarłego jest niepodważalna............ale.........marketing is marketing niestety. Co do kariery zawodowej Potomstwa MJ, to wyczytałam, że Paris chce nagrać już piosenkę dla Tatusia...........ponoć to Jej wola, ale nie jestem pewna w 100% czy aby na pewno:( Joe stwierdził arbitralnie, że cała Trójka ma talent, a Blanket największy, nawet ma ruchy jak Tato........ Jednakże ze swojej strony życzę tym Maluchom przede wszystkim spokoju..............zresztą Tata też dla Nich tego chciał, dlatego nigdy wcześniej aż do momentu Jego pożegnania nie widzieliśmy jak Dzieci wyglądają......... I - subiektywnie rzecz ujmując i biorąc pod uwagę doświadczenie Michaela - nie dziwię się Mu, nie chciał dla Dzieci takiego losu jakim sam został dotknięty...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. gdyby smierc MJ byla sfingowana, to Michael nie pozwolilby na pokazanie twarzy swoich dzieci. tak na zdrowy rozsadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łożesz w mordeczkę............niezły czas:D:D:D:D ależ się zagadałam! Ale muszę przyznać, że bardzo mi miło, że tu trafiłam! I zamierzam do Was dołączyć na dłużej (chyba że nie chcecie?) Daodaję temat do zakładek:D A póki co muszę pędzić spać, Bliźniaki pewnie mi pobudkę urządzą ok. 7 rano:D Pozdrawiam !!!!!!!!!!! odezwę się jutro! znaczy dziś po południu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym mowie. gdyby gdyby jego smierc byla oszustwem to nie zgodzilby sie na pokazanie twarzy swoich dzieci, bo nadal chcialby je chronic tak jak to zawsze robil. wiec nie wierze, ze upozorowal swoja smierc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×