Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

własnie skarpetka dawaj d nas....im wecej tym weselej ;)no cóz uciekam ale jeszcze tu wróce he he wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalinkaa
a ja bym chciała "Moonwalk" po polsku.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
No własnie rogalinka to jest książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ta książke chyba szkoda waszych pieniedzy...uwazam ze pisarzem to on dobrym nie był ale nie mozna mic wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Jestem tutaj sama ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia ---to mój utwór numer jeden Michaela :-) :-) :-) :-) ten sam teledysk codziennie oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Dziewczynki mam do Was pytanie:P Czy jest na necie jakiś filmik w którym na temat Michaela wypowiada się któraś z jego żon? I pytanie nr dwa...czy jest gdzieś na necie Living with MJ take two z polskim lektorem?Bo niestety maj Inglisz is not gut hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, może gdzieś jest, nie wiem, ale odpowiem Ci w ten sposób - to świetna metoda nauki, słowniczek do ręki i jedziesz :) w razie czego, jak kompletnie nie możesz zrozumieć, to możesz zapytać kogoś bardziej kumatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet popłakać sobie nie mogę, bo mam rodzine na chacie :O :( Muszę się powstrzymywać. Czy tylko ja ukrywam się przed rodziną? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze moj topik nie umarł;)dzieki wam nadal zyje i rozwija sie w niesamowitym tepie........:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan wilder
to co lecialo na tvn24 jest skrócone nie ma kilku scen np jak mj uczy tanczyc tego bashira i jak wita sie z fanem w centrum handlowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja myślałam, że filmik z Michaelem w supermarkecie to był prawdziwy spontan :P A ktoś tu napisał (na jednej z poprzednich stron), że ten supermarket był specjalnie wynajęty i wszyscy dookoła (czyli ci niby kupujący) to znajomi MJ udający klientów :D Naprawdę tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam 126p ...po prostu mi sie skojarzyło... Swoją droga z takim autkiem tez mam zwiazane mile wspomnienia... hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×