Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość fankaRamazzottiego
Wiecie co mi się podoba najbardziej w piosenkach Ramazottiego? Że... nic z nich nie rozumiem. To jest najlepsze. Bo te teksty takie też są rózne, a tak nic nie rozumiem i w zależności od humoru sama sobie wymyślam o czym bym posłuchała dziś... i tak powinno być... Pozdrawiam i za zdroszczę że wy nie macie takiego problemu fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth powinnam już to zakończyć ale ostatnie spostrzeżenie co do Twojej niekonsekwencji,bo chyba sama nie wiesz czym Ci tak ciśnienie podniosłam-: 1-"Napisałaś ,że nie będziesz się za niego modlić dopóki na 100% nie będziesz przekonana,że On naprawdę nie żyje... " 2-"A ja jestem katoliczką i odczuwam w związku ze śmiercia Michaela potrzebę modlitwy... To jest moje wewnetrzne przekonanie... Czy tym kogos krzywdzę? Nie sadzę... Natomiast Ty zasugerowałaś,że swoją modlitwa zrobię Michaelowi straszną rzecz..." To w takim razie o co chodzi,że nie chcę się modlić za M póki Go nie pochowają, czy to w/g jakiego obrządku zamierzam się modlić? To juz takie pytanie retoryczne zamykające temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.... Dalia... To ja już wiem z czym Ty masz najwiekszy problem! Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Wyjaśnię Ci Kochana jeszcze raz: Mnie wkurzyłas tym, że PODDAŁAŚ W WĄTPLIWOŚĆ ŚMIERĆ MICHAELA, bo Ci nie pokazali ciała..., bo nie pochowali itp. i ,że W ZWIĄZKU Z TYM NIE ZAMIERZASZ SIĘ za niego MODLIĆ...(hm..zabawne jak bardzo pasował by tu pewien cytat z Biblii...) Tym samym zasugerowałaś,że co? Że Michael sfingował swoją śmierć? Po prostu nie zgadzam się z taka opinią... A pomijając już nawet to wszystko... Modlitwa nie zaszkodzi ani zmarłemu ani żywemu... Podkreślam- nikomu nic nie narzucam ,ale sobie tez nie pozwole! A skoro piszesz,że jesteś FANKĄ i KATOLICZKĄ...To tym bardziej nie rozumiem Twoich poglądów dotyczących śmierci Michaela i kwestii modlitwy. Teraz faktycznie możemy uznać temat za zamknięty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a czy przypadkiem Michael nie odciął się od ŚJ? zdaje się, że gdzieś o tym czytałam... Smooth piękny remiks! dziękuję bardzo 🌼 P.S. przed chwilą mój pięciomiesięczny siostrzenieć płakał w niebogłosy, puściłam Michaela a dokładniej Heal the world i się uspokoił... to chyba jakaś magia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię walczyć o swoje racje więc gdzie ty tu kobieto widzisz żebym Ci narzucała sposób oddania mu hołdu??????? Piszę jak jest u ŚJ a na końcu,że sama nie wiem co z tym zrobić!!!!! [zgłoś do usunięcia] Dalia.O Co ty mówisz,to ja może też tak zrobię,ale pojęcia nie mam gdzie u mnie jest taki krzyż,nigdy nie zwracałam na to uwagi. Ale ale,Michael jako świadek jehowy uważa palenie świeczki i to jeszcze pod krzyżem jako pogaństwo i obrazę Boga. A i modlitwa za duszę zmarłego też jest dla nich ohydą! To najgorsze co można zrobić w/g nich.Oni nie wierzą,w duszę i dalsze życie po śmierci do momentu powtórnego przyjścia Jezusa. Nie wiem Smooth czy On by życzyl sobie tego,no sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth nastepnym razem tez sprobuje z Jego muzyką :D ej no jak Michael nie zyczylby sobie modlitwy skoro sam o nią prosil? :o o modlitwe za siebie i swoje dzieci przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia... to naprawdę nie jest dobry moment, zeby przy okazji czyjejś śmierci walczyć o swoje... Nie wiem próbujesz się ze mną pokłócić, czy co? Poza tym sama sobie wypominasz niekonsekwencję: raz chcesz się modlić, potem nie chcesz się modlić...Zamykałaś temat juz parę wpisów temu, a nadal go ciągniesz... Powtarzam jeszcze raz swoją prośbę...Daj spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, gdzies ostatnio wyczytalam,ze Nostradamus przepowiedział smierc Jacksona, jako coś w stylu "odejdzie nagle wielki król dziecko" czy coś takiego, szukam ale nie moge znaleźć tego czterowiersza... niezle wymyslaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle co porabiasz w to piękne niedzielne popołudnie Soul? Ja musze zrobic porządek z plikami na kompie bo mi się tu taki śmietnik zrobił, że nic nie moge znaleźć... Zastanawiam się tez w jaki sposób nagrać dźwięk do komputera... jak zrobic film - wiem, ale sam dźwięk... Hm... Nie wiem czy mi się uda tę piosenkę na 29-nagrać...:-( Chciałam sam dźwięk nagrać i potem i WMM zrobic clip z fotami Michaela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazlam cale pudełko płyt CD i sprawdzam co na nich mam bo nie byly podpisane :D no i oczywiscie Mike'a slucham :D a co do tego Twojego nagrania Smooth - wydaje mi się, ze jest taki program do nagrywania muzyki ze spiewem od razu, ale nie wiem jak sie nazywa :/ i chyba do sciagniecia za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie smooth jest jak piszesz,sama nie wiem czy powinnam zapalić świeczkę pod krzyżem,mam ambiwalentne uczucia, bo to bardzo delikatna swera,więc skoro sama nie wiem jak postapić to czemu piszesz że Ci narzucam? Co narzucam skoro sama zdania nie mam?? Wiesz czemu ciągnę ten temat? Bo ja się w ten sposób uczę siebie,probuję dowiedzieć się dlaczego tak mnie odebrałaś,skoro moim zamysłem nie było stworzenie takiej sytuacji, to nie kwestia kłótni,tylko próba nauczenia się postępować tak,aby ktoś mnie nie odbierał inaczej niż ja tego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
soUl to sQueeze w życiu bym nie pomyślała, że w tej przepowiedni może chodzić o Michaela, ciekawe :):) z tego co wiem Jackson dawno zerwał z ŚJ i wierzył w Boga (ale nie wiadomo jakiego) i w magię :) w Jego twórczości, teledyskach widze duże przywiązanie do New World Order, co jest bardzoooo przerażające ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narCOMAnka znasz ten czterowiersz? ja tez czytalam wlasnie,ze Michael zerwał ze ŚJ, poza tym tak jak juz wczesniej pisalam sam prosil o modlitwę za siebie i swoje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
soUl to sQueeze świetny teledysk do tej piosenki :) choc podobno nie występuje w nim Michael tylko ten cały E'Casanowa ;p co to za pani jest w tym teledysku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
modlitwa raczej nikomu nie zaszkodzi :) każdy modli się wedle uznania i własnej religii :) lubie grzebać w tych wszystkich różnych przepowiedniach i innych dziwacznych tworach naszego chorego świata :D:D tak też czytałam Nostradamusa (i chyba wierze), teraz śledze forum na temat planety Nibiru, która ponoć ominie nasza planete w owym znamy każdemu roku 2012 :D:D wiem, że może to głupoty, ale ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×