Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

abraja:D:D zresztą Michael nie raz w wywiadach mówił, że 99,9% tego co mówią o nim to stek bzdur, śmieci itd i żeby w to nie wierzyć:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na jakimś forum MJ, że gdy nagrywał jakąś płytę, nie pamiętam którą, był wtedy w USA, oglądali tv patrzą a tam wiadomość, że MJ wyjechał do europy z jakimś chłopcem:o MJ powiedział do kolesia z którym to oglądał "widzisz i z tym właśnie muszę sobie radzić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Te zdjęcia nog Michaela z ranami nie są przwdziwe! To jest fotomontaż w dodatku bardzo kiepski. Wystarczy byle paintem to sprawdzić! To FOTOMONTAŻ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
o matko a jakby pojechał to coo ;| ilu sobie dorosłych z dziećmi jeździ i co każdy z nich ma pierwsza strone w gazecie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Abraja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci raz sie pytam czy widzialyscie filmik,w ktorym Michael probuje sie powstrzymac przed smiechem w wywiadzie z Japonczykiem:o Chyba nie zauwazylyscie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że fani MJ są jemu wierni i wiedzą jakim był naprawdę... i piękne jest to, że jego fanów przybywa...wciąż przybywa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Sykstajn Ja skomentowałam filmik ze smiechem - Cudnie się śmiał:-D Dziękuję za linka raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kkochana widziałam ten link z japoncem tylko słaba kopia i mi zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykstinajn 🖐️ widzialysmy ten filmik, bo troche przed tobą któraś już go wkleiła :D nie bulwersuj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaaaa
Jezu,jaki On słodki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
No problem...My wszystkie troche do tyłu jestesmy:-D Nie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę..ile miejsc on odwiedził..ilu ludzi poznał..znał osobiście chyba wszystkie sławy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
oj, cos mi komputer bardzo zwolnił... OSTRA :) a ja nie mam pseudo- jesli mówisz, ze to fotomontaz, to sie ciesze, a juz pokazałam mamie, jak Michael cierpial.. w sumie to jestem zaskoczona przynajmniej troche, ze smierc Michaela spowodowala, ze sporo osob zainteresowało sie nim i w dodatku odkrywacie jego osobowosc, czyli nie tylko teledyski ja te filmiki ogladalam juz dawno temu, a na przyklad ten z japonczykiem ogladam dosc czesto, Michael był taki....jak promyczek słonca ja tez swojego czasu zwrocilam uwage np na tworczosc Frieddiego MERCUREGO, KTOREGO MOJA MAMA ZAWSZE LUBIŁA przepraszam za caps sam sie właczył jakos na szczescie Michaela nie przegapiłam a pamietam, wtedy, jak byłam w Warszawie to poznalam min taka dziewczyne, ktorej maz w prezencie wykupil jedna noc w Mariottcie na ktoryms tam pietrze, tym blisko Michaela chyba cena była wysoka, o ile pamietam to było 600 z tak chcialysmy go zobaczyc, ze weszłysmy na parter do Mariotta tam była taka kawiarnia no i siedzimy jacys bogaci ludzie i my takie myszki niestety wyszłysmy bo balysmy sie, ze ktos nas wyrzuci hehe, smiac mi sie chce ojej dlaczego Michael nie mieszkal u nas, lub chocby w Europie? tam mieli go tak blisko i tak mu dokopali na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam wyznania tego małego co nby był molestowany o kuzwa straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Miał życie tyleż piękne co straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beat it leci!!! :D radio "100% Michael Jackson" mam wlaczone beat it! beat it! no one wants to be defeated!!!! yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nie do zdarcia :D codziennie was czytam dziewczyny i ogladam wszystkie filmy jakie wklejacie :D na jednych placze, na innych sie smieje :) uciekam spac, dobrej nocy 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny dajcie tego
linka bo awantura jest w chacie - jak córeczka MJ wypycha go do wody - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×