Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

a wiec kupilam sobie ten Twoj Styl z dodatkiem o Michaelu.. i czytalam go sobie a moj chlopak by na kompie obok.. i zaczelam glosno komentowac jego tzn zachwalac i nawet przestalam sie juz kontrolowac bo to przeszlo w monolog o M jaki on cudowny:o zapomnialam jakby ze obok siedzial Moj.. i on nagle takim textem TEZ TO CZUJESZ? a ja ale co? a on ZE MASZ WRAZENIE ZE ZARAZ CIE COS OD SRODKA ROZPIERDOLI :o i zacząl mi mowic ze jak nie przestne z tym MJ to niewie co bedzie, ze wszedzie MJ, siedze na kafe i pisze o Mj, przegladam onet i szukam o MJ, na fonie mam same jego nuty.. i ze on tego dluzej nie wytrzymie bo nie ma dnia gdy o nim nie gadam i on czuje ze Michael jest na 1 miejscu a on gdzies w tyle.. i powiedzial ze nie ma sil i se poszedl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
dla mnie jest tam taki ahh :D po prostu ma coś w sobie wiadomo że wiele osób powie ze to brzydal ale mnie bardziej pociąga o 202051201220 razy niz jakis Pitt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Patrycja już Cię lubię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
ja mam chłopaka i przy nim nie poruszam tego tematu z prostych przyczyn sama bym nie chciała żeby 24h gadał mi jaka to Lima nie jest boska ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ze wiem ze mial racje ehhh bo to jest chore bylam sobie pzred chwila na spacerze u mnie takie ladne gwiazdy czyse niebo.. i sobie pomyslalam ze na ktorejs z niej jest Mike:( i lzy odrazu mi przyszly do oczu. paranojaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Aden ...Ostra ma rację i chłopak ma rację...Tylko czemu od razu te wulgaryzmy? Ech...Ta młodzież chciałoby się powiedzieć:D Z umiarem kochana z umiarem:-D pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przykro Aden:( dlatego ja staram się ograniczać MJ...nie myśleć o nim, choć gdy zasypiam i się budzę to pierwsza myśl to on:o dzisiaj coś siostrze mówiłam o MJ i się spytała a co ty tak z tym MJ? a ja a nic..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest dobijajace a wiecie co mi przyszlo do glowy??:P ze przedewszystkim dlatego ja tak dramatyzuje bo wy i kafe mnie nakreca:P ale lubie to hehe.. autodestrukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
haha ja tam lubie każdego który realnie patrzy na osobe Michaela i za nim coś głupiego napisze to przeczyta setki bo mniej tego nie ma jak juz to wiecej :D info o tym jakim byl człowiekiem dobrym, nie ma drugiej sławy która zrobiła tyle dobrego dla ludzkosci raz na jakis czas pokaże sie z dzieciakami i zadowolona ze dała 1000 $ :/ i to jeszcze wszystko pod publike on to robił tak bezinteresownie i z miłoscia w czasie kiedy wszystkie inne gwiazdy z dupami na jachtach sie lansowały ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=vjW1iq4IO2k Bardzo podoba mi się ten teldysk, Michael był wtedy w moim wieku. Chciałabym miec takiego chłopaka. Zawsze podobali mi sie czarnoskórzy chłopcy ;-) O kurcze, juz nawet zapomniałm o Pharellu Williamsie, nie wiem czy go znacie. Wybieram się na jego koncert we wrześniu w Warszawie, będzie za darmo, a do tego jeszcze inne zespoły zagraniczne. No ale teraz to MJ jest u mnie na 1 miejscu, więc zapomniałam troche o Pharellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Przepraszam Cię Aden....ale z wulgaryzmami chodziło mi właśnie o Twojego chłopaka... No, jak On się do Ciebie odzywa? Dobra niech będzie ,że sie czepiam...ale dziewczyny SZANUJCIE SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym z wywiadów koleś powiedział do niego, załóżmy, że mogę spełnić jedno Twoje marzenie...co to by było takiego? Mike powiedział, że chciałby pokoju na świecie i żeby ludzie byli szczęśliwi i że wszystko co robi to właśnie dlatego, żeby to się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Wierzył w niemożliwe... Był niepoprawnym optymistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
ja nie wiem jak można w sobie mieć tyle ciepła i w ogóle tak myśleć o innych ciągle,mimo bólu jakiego doświadczył to odbił to dając innym tak wiele dobrego a wiadomo co mógł robić .. wszystko bo pieniedzmi to mógł sie podcierać a on wszystko dla tych ludzi zwłaszcza dzieci,strasznie mi tych jego maluchów szkoda bo nikt ich tak nie uchroni przed złem jak on ... a teraz sa jak świeże mięso dla tych gnid :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie siedze płacze,czytam płacze,ogladam tubka placze kuzwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zobaczyc to zekome nagranie gdzie zekmo MJ umiera..ma juz ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Twój chłopak był fanem MJ to na pewno nie wkurzałby sie o to, ze ciagle o nim mówisz. Zreszta mógłby wykazać troche zrozumienia, niedługo Ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no ale kazdemu sie zdarza mi czasem tez.. a rozumiem ze on sie wkurzyl w sumie.. zreszta niewazne od jutra ja buzie na klodke o MJ przy nim bo ten temat nas zniszczy ale powiem wam ze Jackson wywolal u mnie takie uczucia o ktorych sie nawet nie spodziewalam ze mam.. zawsze za przeproszeniem gram zimną suke a on mi uzmyslowil ze to moze nie na tym polega zycie...:( i chociaz dostawal kopniaki w tylek, pewnie byl szczesliwy ze czyni tyle dobra dla innych.. bezinteresownie.. boze skad on jest?! bo chyba nie z tej platety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Abraja nie wiem o czym piszesz... O co chodzi z tym nagraniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to istnieje takie nagranie? no bez jaj:o nie mówicie, że kamera towarzyszyła mu nawet przy śmierci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno podobno...ochrona zarejestrowała nagranie...tasma jest warta milony czekam az do netu wrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochorna nagrywala jak umiera?:o brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka MJ --> nie widziałam tego, masakra:D dostał głupawki:D:D kochany❤️ normalnie chciałabym ściągnąć sobie jego śmiech na komę i ustawić np na sygnał na esa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
na pewno nie,jakaś kolejna głupia plota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×