Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

ja w Birmingham siedze...u nas nie ma zadnych zlotów bo to ignoranci sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
OSTRA- ja tez uwielbiam stranger in moscow podoba mi sie making of stranger in moscow Michael wyglada tam o niebo ladniej, niz w teledysku fajnie sie krzywi, jak mu wode leja na głowe (deszcz niby) a kiedy podchodzi do niego makijazystka, ciagnie ja za ramiaczko t-shirtu nie weim, czemu ale na making of stranger in moscow przypomina mi jakos tak johna travolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turbo..rozumiem, ale nie rozumiem co ta laska mówi:o jak ona gada koszmar:o a on mówli generalnie o tym, że ludzie jadą po kimś kto chce zmienić świat na lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo
dzięki wielkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej laska się pyta czemu Michaelowi zmieniła się skóra...on mówi, że zapomniał nazwy tej choroby, ale że to jest choroba która powoduje plamy na skórze...czyli bielactwo miał na myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Odpowiada też na jej pytanie dotyczące koloru skór Michaela, że Michael jest po prostu chory, ale nie powie jej teraz nazwy tej choroby bo nie pamieta,ale chodzi o zanikanie pigmentu w skórze. Mówi ,że Michael wyglada inaczej niz jego rodzina- jest biały, zmienia się zewnętrznie, ale wewnątrz wciaż jest tym samym Michaelem. Generalnie dobrze o nim mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z -prośbą o link z wrzucaniem M.J. do wody......Dziękuję :) za stronkę , nie mogłam znaleźć w Tubie :o Oglądam i oglądam i nie ma końca. I nie będzie:-P.To mój rówieśnik i z nim dorastałam...z jego muzyką która tak kocham......Ale nie było płyt w szarych latach 80-tych,ani kompa 😭 A jak ktoś \"Bravo\" przywlókł cudem zdobyte to rękawiczki wkładaliśmy.....a plakat \"chodził\" za niebotyczną kasę:( Ciesze się że młodsze pokolenie umie dostrzec JEGO wielki talent:):) Zabieram temat do wybranych....szkoda, że MUSIAŁAM uczyć się rosyjskiego.....a nie angielskiego - znam ale cieniutko ale nie jest jeszcze za późno:) Dobranoc 🌼 http://www.youtube.com/watch?v=IqZvsUbQKxQ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Glen witam w gronie weteranów...tez mam juz swoje latka... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
obejrzalam ten filmik michaelemjordanem jaki fajny, Michael byl naprawde slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam making of stranger in moscow..nie był zachwycony tą kąpielą w deszczu, strasznie to przeżył hehe i co ważne....jego twarz wyglądała bardzo dobrze...jak wyszedł z tej wody to jak za starych dobrych czasów:classic_cool: myślę, że makijaż sprawiał że twarz mu się zmieniała...choroba, a nie dalsze operacje...bo troche mu się zmyło tapety i wyglądał super:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co że jestescie stare,czarne.młode,białe zielne,żołte?Kochamy Michaela i to On nas zjednoczył.Nie ma takiego drugiego muzyka który połaczył by tyle ludzi...Chciałabym zeby nadal był...znowu mi ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był jedyny w swoim rodzaju... nawet dzieciaki za nim szaleją...widziałam komenty jak pisali że mają np 11 lat i że uwielbiają go....eh:( i że za nim tęsknią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a tym basenie Michael nie ma koszulki, hehe Glen, dokładnie w 80 tych latach nic nie było teraz łatwiesze jest zycie fana ale wtedy to wszystko moze bylo jeszcze bardziej magiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wyłamie po raz drugi...ale tak sie czuje.... http://www.youtube.com/watch?v=GoBPRot1AGM Dear friend, Whats on your mind You dont laugh the way you used to But i've noticed how you cry Dear Friend, I feel so helpless I see you sit in silence As you face the pain each day I feel theres nothing i can do I know you dont feel pretty even though you are But it wasnt your beauty that found room in my heart Dear friend, You are so precious dear friend Dear friend, im here for you I know that you dont talk to much But we can share this day anew Dear friend, Please dont feel like your alone There is someone who is praying Praying for your peace of mind Hoping joy is what you find I know you dont feel week Even though you are But it wasnt your strength That found room in my heart Dear friend, you are so precious, dear friend La la la la La la la la ah ah La la la la Ooh Ooh Dear friend, you are so precious, dear friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się :) Ja opłakuje jeszcze jednego fana ....- mam go w stopce - teraz dojdzie jeszcze jeden. Fajny top ! Piszcie Dziewczyny bo sporo wiecie i język JEGO znacie. PYT masz rację....było w tym tyle magii ale mi żal, że nie mogłam się nic o nim dowiedzieć....jedyna nadzieja była w Wojtku Mannie - to on jak tylko płyta była dostępna starał się jak mógł by natychmiast ją zapodać 😭. Gdzieś na strychu mam grundiga....szpulowego i orwowskie taśmy.....później już weszły kasety - łatwiej można było przegrywać:):) Taaaa wspomnienia ehhh, cieszę , że dożyłam takich czasów :):) Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
pieknie wal na t zdjeciach z czsow strangera jakie to przykre, ze potem wypisywano o nim, ze nos mu odpadnie, ze tak wyglada, ze strasznie itd dla mnei nei wygladal strasznie, choc jednak na konferencji to juz byl inny Michael, nie ten ze strangera ale kazdy z nas sie zmienia a Michael byl dla mnie na pewno najładniejszym czlowiekiem (ładniejszym od niejednej kobiety) tak uwazam, moge byc nawet rabnieta, trudno .............. po smierci sprzedal 9 mln plyt i ma szanse stac sie najlepiej sprzedajacym artysta 2009 to zadziwiajace, jak zdominowal listy bestsellerów albo to- w ciagu 24 godzin po smierci sprzedał wiecej egzempalrzy na amazon, niz w ciagu ostatnich 11 lat nie weim, czy to bardziej smutne, czy bardziej radosne chyba jedno drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie P.Y.T. jedno i drugie... ale kolejny dowód na to, że był niezwykły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Glen jak miałam 4 lata to na szpulowym słuchałam Europe i Deep Purple ;) a potem ojciec zaraził mnie Michaelem i to całe jego dziedzictwo dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Glen, a ja Michaela poznałąm dopiero w 87 roku dzieki M Niedzwieckiemu myslalam, ze Mann go nie lubił, ale jesli cos tam powiedział, to na zasadzie przekomarzania sie potem przeczytałam jak mu szczena opadla, gdy zobaczyl kapitana swita w usa a grudnigi i kasprzaki tez pamietam, jak sie warowało godzinami z paluchem na guzikach, moze cos bedzie leciec i trzeba nagrac najczesciej to nie miało poczatku albo na przyklad akurat kaseta sie konczyla, wtedy szybko ja wkladalam po drugiej stronie tak nagralam someone put your hand out przepiekna piosenka, ktora niedzwiecki przywiozł z koncertu Mihcaela w formie singla a dzis wszystko jest na youtube.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×