Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
hej kierowniczka- faktycznie ten zdrajca baszir powiedział, ze nie widział nigdy u Michaela złego zachowania, ze to, co widzial nie było kryminalne gdyby wtedy zrobil rzetalny film w tym klimacie, sprawy potoczyłyby sie inaczej to naprawde smiec poza tym chwile temu przeczytałam kilka zdan od jego przyjaciela na abc news znal Jacksona od 5 roku zycia pracownicy neverland zeznali, ze min jego Michael niewłasciwei dotykał a on mówi, ze to bzdury Michael jexdził do jego rodziny i był w normalnym domu, bo najbardziej tesknil za normalnoscia wyrywał sie w przebraniu na jakis obiad, lub do sklepow bez ochrony itd ............... fajnie, ze jest ta akcja z koncertem w multikinie pamietam, jak ogladałam ten koncert, poznym wieczorem wczesneij kolezanka mi powiedziaą, ze bedzie podczas lekcji tak sie rozdarłam, ze szok kiedy dotarłam do domu mama tez mi o tym napisała na karteczce czas tak szybko leci, a dzis go juz nie ma chodze po swiecie i rozmyslam, ze go juz nie ma zawsze cieszylo mnie to, ze gdzies tam jest i ze zyje... ten koncert...hm....lepszy był oczywiscie na zywo w Wawie, niezapomniane chwile kurcze, tak mysle i nie moge uwierzyc, ze przez ponad chyba 2 h mialam Michaela jak na wyciagneicie reki niemal z postaci telewizyjnio- plakatowej stał sie prawdziwym człowiekiem ciekawe, jakie beda wasze wrazenia, mysle, ze tam efekty dzwiekowe sprawia, ze bedzie swietnie wlasciwie to nie myslalam, o tym, zeby pojsc, ale jak was tak czytam to chyba sie wybiore, az nie do wiary, ze bilety sa wyprzedawane, musze sprawdzic a ja dzis ogladałam Ghosts świetne to jest swietne piosenki i Michael świetnie gra, podobaja mi sie ejgo gesty, to, jak mówi, w sumie szkoda, ze relatywnie mało wiecej jest efektow specjalnych piosenka is that scary? równiez mówi o jego relacjach z oataczajacymi go ludzmi, ze siwatem ludzie traktowali go jak dziwaka, kogos przerazajacego, a dla niego to ci ludzie byli przerazajacy i mowi o tym, ze w nim zobaczymy to, co chcemy widziec czyli jesli ktos chcial w nim widziec dziwaka i szalenca, to tak własnie było szkoda ze Ghosts nie beda wyswietlane nie weim, czy macie itv- taka stacje telewizyjna na jesien zapowiadaja ciag programów z Michaelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Świetne nagranie z tego wywiadu:-D Cudnie sie śmiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. totalny szacun ode mnie za to, że byłaś na koncercie, że go widziałaś....fajnie, że tu się udzielasz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Ja też nie chciałabym widziec jego śmierci... Nikt nie powinien tego widzieć. Świnie Ci co chca na tym zarobić...Bo media beda sie teraz zabijać ,żeby to nagranie dostać- HIENY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
o nieeee ja nie chce widziec takich angran i mam nadzieje, ze cos takeigo nie istnieje R.I.P. Michael!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] xdfsgfdgfgdfwypier dalaj z tym menelem nie wcinaj sie tu boc ie rozerwe gołymi rekami potem urwe łeb i nasikam do gardła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
to by była masakra jakby to ujawinili o ile to nagranie istnieje,jak można zarabiać na uwiecznionym cierpieniu człowieka ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce to zobaczyc bo nie wierze ze take cos istnieje i ten co za t zapłaci troche sie zdenerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja spokojnie:) dziewczyny ja musze mykac jutro sie wiecej udziele :* milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem, że rozumiem Michaela. Sama dosaje czesto po tyłku od zycia i ludzi za to, ze jestem zbyt miła. W dzisiejszym świecie ciężko tak życ, chciałam się juz tyle razy zmienić, ale zawsze wychodzi na to samo. Mam to chyba po mamie. Ona nie potarfi odmawiać, jest na każde zawołanie jeśli ktoś jej potrzebuje. A mój tata jest znowu bardzo wrażliwy, kiedys nawet widziałam jak płakał podczas ogladania filmu o biednym, chorym piesku (myslał, ze nikt go nie widzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdyby to była prawda, to pewnie pojawiłoby sie od razu po jego śmierci, a nie dopiero teraz..pewnie ktoś to wymyślił, spreparował, o ile w ogóle istnieje... to okropne, że nie dadzą mu spokoju:( zero szacunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy wychodza zawsze z opuznieniem...b cena wtedy za nagranie jest zawrotna...gdybym mala cs takego tobym spaliła albo zjadła zeby nikt nie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
ten najmłodszy Blanket to istny Michael..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
No i sie popłakałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
własnie byłam na twitterze u Elisabeth Taylor pisze, ze jej zycie stalo sie puste i nie wie, jak zyc bez niego, ale z pomoca Boska moze sie nauczy. to samo ja moge powiedziec mówi tez o sobie, ze była jedyna osoba, ktora go nie zdradzila.. bardzo to smutne inni go okradali, oczerniali, albo zaslepiali a fotke na pudlu? jaka niby joe pokazal na abc? zrobiona w 2002, mial pokaleczone nogi, o ile fotka prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam w tłumacza tylko tyle mam ale sens i tak jest niezły Unseen footage pokazuje JackO squirming w horror, jak on quizzed przez płeć ... ale wtedy broni się Przez Jamesa Desborough, 05/07/2009 Szok wideo Michael Jackson broniąc się jak On jest ponad quizzed dzieci zarzutów zostało odkryte przez News of the World. The Bombshell taśmy - nigdy upublicznione - pokazuje King of Pop nerwowo LAUGHING na pokrycie ANASTASIA z rękami w osłupienie i jęku popędliwie jako zespół prawników grilla go w 1996 r. jako część ustawy wniesione przeciwko niemu przez NEVERLAND pracowników. Możesz obejrzeć klikając poniżej footage. Oglądaj wyłączne niewyświetlanymi footage of Michael Jackson Jackson-Thriller star, który zmarł w zeszłym tygodniu-SQUIRMS czasami jak ma pytania dotyczące zarzutów otaczającego Jordy Chandler, Home Alone star Macaulay Culkin i Brett Barnes. Zobacz: zadziwiające JackO "HAPPY FAMILY" PICS Ale w pewnym momencie w szczery i ujawniających footage, gwiazdy uruchamia w porywający obrony siebie, w którym: Podkreśla on not gay. Zaprzecza jego wybielanie skóry i mówi, że jest dumna być czarnym Slams jego dzieci oskarżyciele jak i Liars przytacza naukę Jezusa do obrony jego śpiące w tym samym łóżku, jak chłopiec odwiedzających NEVERLAND jego ranczo w Kalifornii. Zobacz: Plays JACKSON DEAD IN trumny "Jezus kocha dzieci i jak dzieci, które mają być młodzieńczy i niewinny, i być czysty i honorowy", mówi Jackson czytania z niego pisemnego oświadczenia. "On zawsze otoczony się z dziećmi. That's how I została podniesiona do uwierzyli, i być tak, że i do naśladowania". W trzy godziny wideo został złożony w marcu 1996-trzy lata po raz pierwszy Jackson oskarżony molesting 13-letni Jordy Chandler, który był podobno płacone 22 dolarów mln nie zeznawać przeciwko niemu. Stać I to był filmowany przez dziewięć lat przed śmiercią w obliczu procesu domniemanego nadużywania raka cierpiętnik Gavin Arvizo, 13-prokuratorów, w którym twierdził również był nadużywany Barnes, 11, i Culkin w wieku 10 i 14. Był rozliczone pomimo odmowy podjęcia stoiska. Nasze taśmy pokazuje prawnej przesłuchania jako część prywatnego odpowiadał przed gwiazdą przez co stał się znany jako "The Five-NEVERLAND grupa byłych pracowników w nieruchomości, którzy twierdzili, bezprawnego zwolnienia. Jednym z głównych argumentów wysuwanych przez ich główny prawnik Michael Ring że Jackson, następnie 37, miał zagrożonych pracowników, którzy twierdzili, że był świadkiem go niewłaściwie zachowujących się z dziećmi. Kamera koncentruje się na blado-star-patrząc na sobie czarną marynarkę, czerwoną koszulę i czarny kapelusz-siedzącej przy stoliku w przesłuchaniu pokój w Four Seasons Hotel w Nowym Jorku. On szuka wytrwale naprzód w zespołu prawnego przed nim w tym Ring i współpraca rady Ruth Ann Niosi. Sobota od aparatu są jego koncepcji, Steve Cochrane i radca prawny Zia Modabber. Ale jego postawa jest Shattered pytany przez Ring: "Pan Jackson, w drugim część w 1993 r. były na poziomie niektórych zarzutów dotyczących niewłaściwego postępowania można z niektórych młodych chłopców." Uśmiechać się Jackson's obliczu przerw w zmęczony uśmiech przed straightens i odpowiada: "Tak". Na pytanie "Czy znasz osobę nazwie Jordy Chandler?", W roztargniony star w pierwszym wygląda ogłuszone i pyta: "Kto?" Kilka sekund później, jako jeden z obwodnicy i Jacksona aides omówić kwestie prawne dotyczące tego, czy gwiazdy będą odpowiadać na pytania o Chandler, do ugryzienia piosenkarka jego wargi, podnosi kart naprzeciwko siebie i ukrywa się za nimi do drugiego, przed wprowadzeniem ich w dół i próbuje i nie-tłumi ogromne yawn. Ale kiedy zapytał, czy był świadomy, że "Jordan Chandler, lub jego rodzina w jego imieniu, złożyła sporów, proces sądowy, przeciw tobie" on obniża się w jego krzesło i cicho mówi: "Tak". Gwiazda wyraźnie nerwowy o przesłuchania, w jednym punkcie przyparty całej tabeli pozornie wygląda na przeciwstawnych prawników zauważa. Patrząc wycieńczony i drapanie jego szyi, klatki piersiowej i głowy, Jackson fidgets poprzez szereg pytań dotyczących personelu na jego rancho, które wypowiedział się przeciwko niemu, ujawniając, że choć słyszał ich nazwisk nie zna, co oni uczynili pracy. Ale to, gdy chłopcy są wymienione, że staje się najbardziej animowany. W jednym punkcie Ring prosi go: "Jak pan swoją wiedzę Jackson, były kiedyś oskarżony o seksualne molested Brett Barnes?" Przypadek W Aussie chłopca, a następnie 11, spali w tym samym pomieszczeniu co Jackson na rok, zgodnie z zeznania swojej siostry Karlee w dokumentach przedłożonych do Jordy Chandler przypadku. Ale Barnes i jego matka nalegała nic niewłaściwe miejsce. Oczywiste jest zakłócany przez pytanie, Jackson squirms od kamery, zamyka oczy i obejmuje jego twarz przed wejścia uśmiechem i potrząsając głową. Po więcej prawnych argumentów, Ring przesuwa się na ekranie dziecko star Culkin, pytając: "Do Twojej wiedzy, były kiedyś oskarżony o seksualne napaści Macaulay Culkin?" Znowu Jackson rzuca swe ręce do jego twarzy w frustrację, jęku: "Och". Jego adwokat szybko Cochrane mówi: "To instrukcja nie odpowiedzieć, że jeden". Jackson nie. Zamiast niego potrząsa głową i uśmiecha się pod przed kamery. Ale jak adwokaci bitwy na Bad gwiazdka staje się coraz bardziej pobudzone i produkuje szereg własnych odręcznie dokumentów. Jackson przyznaje, że jest to lista uczynił, mówiąc: "When I get angry wystarczy napisać w dół, co chcę powiedzieć i co chcę mówić o, aby wyjaśnić sprawę. "Cos dojdziesz do punktu, w którym pojawi się zmęczony osób leżące. I get tired sytuacji jak ta, w którym ludzie całkowicie spoczywa na mnie, a ja jestem chory na to... Chcę, aby wyjaśnić sprawę." Jackson zaprzecza pierwszej wybielanie swoją skórę. "I'm a czarny American and I'm proud of it. And I'm honoured go", mówi. "W bielonej skóry pogłoska, która jest pogłoska. Ja nie bleach mojej skóry. Dodaje:" Mówią, że kiedyś powiedział:-Chciałem białego dzieciaka do odegrania mnie jako dziecka, którego była pogłoska ". Potem blurts obecnie: "I'm not gay". On dodaje w słabnący, chaotyczny słowa: "Nie oceniać osobę, chyba że masz do nich mówił jeden na jednego, który, co jest prawdą." Cos co słyszycie jest kłamstwem ". Gwiazda, która była podniosła Jehovah's Witness przez jego rodziców w Gary, Indiana, próbuje bronić swojego zachowania z dziećmi, odnosząc się do nauki w Biblii. On mówi: "On (Jezus) mówił do Apostołów, a oni w walce, która jest największym spośród siebie. A on powiedział:" Kto się pokorny jak to dziecko jest największym wśród mnie ". Jackson wydaje rozproszony przez nitty-piaszczysty szczegółów na temat jego sacked pracowników. On zaprzecza bugging pracowników, a także za pomocą nadajników radiowych imitującą pióra. Aby o nich inne pytania odpowiedział albo "nie pamiętam" lub "Nie wiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gównie chodz o to ze sie czepiaja ze MJ sie smieje a co miał płakać?same zarzuty były smieszne więc sie smieje....klejne oszczerstwa nie zawracajmy sobie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest po prostu opis filmiku, widziałam go i widać na nim, ze on nei może po prostu uwierzyć w te zarzuty, są po prostu żenujące... to oczywiste, że tak reagował na to, dla mnie to dowód jego niewinności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro napisza że Michael jackson był kobieta i usuwał ciąze w 1994 roku leżac na sali pozabiegowej z Madonna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×