Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

ja dzisiaj nie mam zamiaru dolowac sie zadnymi smutami i sensacjami na Jego temat.Dzis,tylko i wylacznie,celebrowanie jego muzyki :) beaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat it!!!!!!!!!! beat it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
P.Y.T to z pewnościa fotomontaż... Zdjęcia z bliska nie są zblizeniami dużej foty, bo nie da sie jej tak samo skadrować-próbowałam:-D Poza tym na małych zdjęciach inaczej są podciągnięte spodnie. Nogi różnia sie od siebie grubością i to widac gołym okiem... Na dużym zdjeciu tło na którym sa jego nogi jest zupełnie białe, a na rzekomych zbliżeniach są na tle czerwone dodatki... I przede wszystkim ... rana ma zupełnie inny kształt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny dajcie tego
linka bo awantura jest w chacie - jak córeczka MJ wypycha go do wody - proszę - nie mam czasu latać po stronach heeeellllpppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dobrze, ze mamy na tasmie, jak mówił, ze objechal swiat 6 razy dookola, i krajem ktory wzruszył go najbardziej jest Polska heeh byl poprostu bardzo miły, jak zwykle a czytalayscie wspomnienia pana kwiatkowskeigo, tego, ktory opiekował sie Łazienkami on miał Mihcaela pooprowadzac po tych lAZIENKACH pomyslał na poczatku- ze jakis dziwak to bedzie, nie znał Michaela ale ten wchodzac do budynku zwrocił uwage na jakies sklepienia i tym urzekł pana kwiatkowskiego powiedział on, ze byly tu koronowane glowy i inne osobistosci nawet z Azji, ale Michael był jedynym, ktory to zauwazył a potem rozwineła sie ogromna przyjaźń kiedy podczas 2 wizyty lecieli w samolocie, mihcael zapytal go, jaka jest jego ulubiona piosenka (moja) na co pan kwiatkowski, ze nie zna zadnej a Michael od razu zaprosil go na koncert, najpierw chcial zaprosic go na berlina, alepotem wybral paryz, gdyz tam jest ciekawsza architektura... itd, bardzo ciekawe wspomnienia równiez dot parku rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
A ja mam w słuchawkach STRANGER IN MOSCOW...Miód na moje uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Syksinajn na tym flmiku wpycha go Maccalay Culkin...ale był jeszcze inny filmik gdzie Michael wpada wepchniety do wody...z brzegu wpada, ubrany na czarno...niestety nie wiem gdzie to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stranger in moscow jedna z moich najukochańszych... kiedyś oglądałam filmiki z koncertów i był fragment jak tańczy robota w złotym wdzianku..wlaśnie do tej nuty...zaczarowała mnie totalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny dajcie tego
Sykstinajn 🌼 ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu wpycha go ten z "kevin sam w domu" a chwile potem inne ujecie.Tam masz kilka z wpychaniem go do wody:) obejrzyj do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym filmiku,ktory wkleilam,jest kilka ujec,min z kuzynami tez:) ogladajcie do konca:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
abraja, ja tez czytalam- jednego i drugiego, na necie sa całe dokumentacje dot tych spraw zeznania tych dzieci- no straszne lub moze nie straszne, ale...nieciekawe.. ale np tez jest, ze pracownicy lagali do prasy, prasa placiła wiecej kasy to i wieksze były klamstwa np facet mówi, ze jackson trzymal reke na spodniach chłopca- tam a prasa - powiedz, ze trzymał w spodniach i powiedział w spodniach prasa od razu wydała wyrok i cytowała la toya dała taka plame, ze szok napisała wyraźnie o nim, ze winien potem po latach wyznała, ze zmusil ja maz dla pieniedzy to zrobiła równiez oskarzyła meza o znecanie sie nad nia o mchaelu bedzie wychodzic wiele rzeczy, prawdziwych i nieprawdziwych jeszcze popatrze na te fotke po co robia takie fotomontarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauważyłyście, na którymś z tych basenowych filmików widać jak Mike gdy jest w wodzie ma ciemniejszą skórę niż przed wpadnięciem do wody...robił sobie jasny makijaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z łodzi..tutaj z łodzi nikt nie wchodzi:P a do kina =nie wiem czy pójdę...jutro może zahaczę o nie i spytam o bilety...jak będą to kupię..choć nie wiem czy powinnam, ale o tym już pisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze wiadomo,ze prasa zeruje na slawnych ludziach.Przeciez skandal sie lepiej sprzedaje,niz prawda.O ile prawde w ogole da sie sprzedac.Beda wymyslac niestworzone rzeczy.Prawdziwi fani nie uwierza.Inni jednak pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Racja- nie zobaczyłam do końca tego filmiku... Chodziło mi o ten fragment o 1:04, Świetnie wrzeszczy, że wziął juz prysznic i że ma umyte włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgóle to jestem pod wrażeniem ze nasz tpik jeszcze istnieje...myslałam ze go skasuja jak całą reszte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja...kasowali z uwagi na tą psychiczną, której imienia się nie wypowiada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×