Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

W szoku jestem, jakie Was znów kosmate myśli dopadły :D Mnie też, właśnie skończyłam podziwiać In the closet i zamierzam zrobić to jeszcze kilka razy tej nocy... znaczy pooglądać jeszcze kilka razy ;) Dziewczyny, ja nie mogłabym być tu tak często jak Wy, bo chyba bym w głowę dostała. Przecież tak mi za nim tęskno, myśli i marzenia same się pchają... Muszę dbać o moje zdrowie psychiczne, póki coś jeszcze z niego zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I love you, I love you more, I love you most :D co za cyrk... no ja Go podziwiam... moze On dzieki tym lekom ktore bral tak spokojnie mogl to znosic? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle tak- gdybym miala okazje dawniej spotkac M. na pewno niczego bym Mu nie obcinala, nie dewastowala... jakos tak mam zakorzeniony szacunek wobec wolnosci drugiej osoby... no nie umialabym Go tak osaczyc jak inni widze na YT to czynia... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałabym coś bardzo osobistego-czy to chore? No moja mam dziś stwierdziła (bo naszla mnie kiedy siedziałam kolejny dzień przy MJ) że nie jestem normalna;( Kałamarnica-ja sobie codziennie powtarzam,że od dziś dość-i przekładam to na dzień następny. Też muszę zbastować bo czarno to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też... stałabym z daleka i patrzyła oniemiała i pewnie miałabym łzy w oczach...ze strachu ,że mu się w tym tłumie stanie jakaś krzywda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia, ja nie mowie , ze to co chcialabys zrobic jest nienormalne; W pewnym sensie rozumiem Cie. Jednak wiem, ze sama bym sie do tego nie posunela. Dalia, a Twoja mama ma pretensje, ze za bardzo wsiaklas w MJ? PS Zwrocilyscie uwage w jaki dziwny sposob M. zawsze klaszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Smooth, też mam go na kompie, na telefonie i jako dzwonek :D I też bym mu pukiel włosów obcięła, a najpewniej to jego samego pod pachę i do domu biegiem :P Kochane, ja nie mogę tak często tu być, bo psychika mi siada i nie mogę normalnie funkcjonować. Rozpatrywanie go w czasie przeszłym (mimo wszystko) jest dla mnie zbyt trudne, bolesne, abstrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...klaszcze bardzo delikatnie... Nie wkłada energii w wydobycie dźwięku z klaskania dłoni o dłoń... ale za to wyraz twarzy zawsze jest pełen zachwytu! i ma rozikrzone oczy i ten usmiech!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzwonek - Wanna be startin something A sms mówi: This is Michael Jackosn... Jak mi sie to włączy w pracy... klienci zaczynaja sie nieswojo rozglądać, a ja nie moge sie powstrzymać ze śmiechu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman no akurat wieczorem to na takiego doł awjechałyscie ,że musiałam sie ewakułować bo bym całą noc płakała... ale fakt! Przewaznie jest wesoło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEE nie zrobiłabym tego,roztrzęsłabym sie jak galareta i zemdlala w jego ramionach ahhhhhhhh. Ale chcialabym bardzo mieć coś Jego. Moja mama nie znosi MJ,poza tym twierdzi,ze matka dzieciom powinna siedzieć przy garach a nie ogladać foty jakiegoś świra. Trochę ma racje,bo moje koleżanki nie zachowują się tak,ale walczę z tym. Dziś rano postanowiłam koniec! Właczam onet w tu art. o MJ i jazda od nowa. I jeszcze włączyłam whatever happens i po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj troszke sie tak zlozylo... ale to wyszlo od Ciebie poniekad:D Dalia, jak mnie irytuje wlasnie taki poglad- ze jak kobieta ma dziecko to juz ma zamienic sie w jakas kure domowa w powyciaganych ciuchach bez zainteresowan itd itp. wiadomo,ze proprocje musza byc zachowane, ale nie mozesz sobie odmawiac, a co gorsze wmawiac sobie, ze sluchanie i ogladanie MJ jest nienormalne!!! wszystko jest ok, Dalia:) 🌻 ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę dołować, ale...widziałyście film :Pomiędzy piekłem a niebem? Tam jest taka teoria przedstawiona ,że każdy trafia do takiego nieba jakie wykreował w swojej wyobraźni... Ciekawe w jakim niebie jest Mike...? Mam nadzieję ,że w pełnym ciepła ,zrozumienia, miłości , muzyki i...dzieci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia... moja mama tez twierdzi ,że mi odbiło...:-D I co z tego? Nic sie nie przejmuj... Przepraszam jesli teraz kogoś urażę ale my tu za przeproszeniem wszystkie - stare dupy jestesmy:-D- a siedzimy tu jak jakies małolaty i sie zachwycamy... Ale co z tego powtarzam, skoro nas to uszczęśliwia? a przy okazji nikogo nie krzywdzi? No co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman dzieki. Ale u mnie te proporcje chyba nie są zachowane chociaż... ugotowane mam,posprzatane mam,dzieci samodzielne a ja w wolnej chwili przysiadam do MJ zamiast czytać Tinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×