Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

w MJ po prostu czuc wrazliwosc muzyczna, widac, ze On czuje kazdy dzwiek, kazda nute calym soba.... wszystko u Niego jest tak naturalne!!!! tego nie mozna np,. powiedziec o Madonnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuletyn informacji komicznej
very funny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia... nie pekaj!!! Wracaj!:-D Ja się szybko wkurzam i równie szybko zapominam:-D A poza tym kto mi tu teraz bedzie ciśnienie podnosił? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth fajne te fotki, widzilam je niedawno :) Fanki tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Soul spij dobrze :) Woman ten link no rzeczywiscie nie moge tego spokojnie ogladac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth :):)modliłam sie za Niego w noc kiedy podawali w TV i na onecie sprzeczne informacje-raz że umiera-drugi raz że już umarł i tak w kólko, nie umarł,umarł,myślałam że ocipieje.A codziennie przed zaśnięciem ZAWSZE MODLĘ SIĘ ZA NIEGO i proszę Boga o opiekę nad Nim obojętnie czy żyje- czy nie! Mnie jest bardzo ciężko,bo żyłam Jego muzyką kiedy miałam lat naście,sluchałam listy przebojów pr.III Marka Niedźwiedzkieko razem z przyjaciólmi w każdą sobotę i sprawdzałam,czy znowu w tym tygodniu M będzie number one-ja z Nim rosłam i dojrzewałam!! A thrillera miałam na kasecie magnetofonowej nagranego 30 razy, jeden się kończył drugi zaczynał żeby nie trzeba było co chwilę wstawać i od nowa włączać. To tak jakby mój brat odszedł!! Teraz Go nie ma i nie wiadomo gdzie jest,a zarówno rodzina jak i gazety codziennie podaja coś innego. Nic nie jest oczywiste NIC!!!Szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Dalia... Po prostu to co przedtem napisałaś... zresztą nie wracajmy do tego... Ode mnie dla Ciebie🌼 Ok . Teraz ogladam te smutne linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ojejku...po tyhc linkach Woman to mam ogromna ochote przytulic sie do Mj i powidziec mu: "nie martw sie, nie sluchaj tych bzdur, jestesmy z Toba, wszystko sie ulozy!" i tak mocna go uscisnac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no, ale kiedys szanse na to byly rowne zeru a teraz to juz wcale :(( moze kiedys, gdzies, w innym wymiarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×