Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Przyglądnęłam się temu facetowi teraz dokłaniej obejrzałam cały teledysk IN THE CLOSET... Gdyby ten gość dublował Mika w tym clipie, musiłby mu sie zmieniać kolor skóry... a tak nie jest:-D Ten gość z 0:38 ma o wiele ciemniejszą karnacje od Mchaela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian, troche sie pogubilam:D czy mowie o zlocie? kiedy mowilam, ze nie mam przekonania mialam na mysli, ze nie wiem czy w 0:38 to cassanova.... :o :) Another part of me... co sadzicie o tym? ja uwielbiam te piesn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth no wlasnie wiec o co chodzi z tym gosciem, bo jest ubrany tak jak MJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman - no ja tez nie wiem kto to jest ale Casanova przyszedl mi tak jakos pierwszy na mysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Aden niech Ci sie przysnia goldengacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym drugim jaki M grzeczny,kulturalny,za każdym razem kiedy sie pomylił przeprasza,jest zmieszany -nie gwiazdorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman - no moj sie tez pytal przed chwilka z kim tam tak nadaje :)) Dalia- ten drugi link extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian:D Dalia, dokladnie!! tyle pokory, ja nie wiem czy umialabym taka zostac majac taka slawe i tyle kasy.... tyle Wam powiem... :o to smutne, no ale co? bylam szczera teraz:( Smooth, ja uwazam, ze MJ super by sie sprawdzil w roli modela... Boski!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............man
'Cause The Day Has Come For Him To Be Free Then He Laughs, He Kicks And Rolls Up His Sleeves I'm Alive And I'm Here Forever' ("The Man")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wkretka.pl/23356178,michael-jackson-we-are-the-world-demo.html Pewnie trzeba będzie zlikwidować spację, ale... Stąd możecie pobrać sobie demo tej piosenki ( mp3)z linku Dalii O.nagrane bez artystów... Tylko Michael... Dalia O. Dziękuje Ci za tego linka na YT... Chociaż powiem ci ,że bywaja chwile ,w których nawet gdybyś była jeżem to bym się do Ciebie nie przytuliła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuletyn informacji komicznej
zauważyłyście, że od kilku dni nie ma tu już tej wariatki vvvvvvvvvv ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat: Smooth -jasne że jestem Jego fanką,byłam nią już wtedy,kiedy prawdopodobnie Ciebie jeszcze na świecie nie było Pomodlę się za jego duszę dopiero wtedy,kiedy będę wiedziala że umarł,kiedy umarł,gdzie umarl,na co umarł i kiedy i gdzie zostanie pochowany-póki co nie ma odpowiedzi na te pytania,przykro mi bardzo. Rozwaliłaś mnie tym tekstem Dalia... Było mi cholernie przykro,że mozna w ten sposób mysleć... Ale wierzę ,że w głębi duszy... spoko dziewczyna jesteś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×