Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Liberian masz na mysli ten chichot, ktory Mu sie wyrwal? ;) :D Usmiech boski 3:00, i ta mina okolo 2:50 chyba:D nie no - obled!!! w tym wywiadzie M. postanowil wcielic sie w role kobiety:D takie mam nieodparte wrazenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, ja zmykam poki co, godzina W sie zbliza:D jak Slonce przytarga sobie jakies cos i bedzie pisal recenzje, to ja przyjde do Was :P :D:D 🖐️ na razie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman - ciekawe czemu tak wyskoczyl z tym rzesami..:P Ten ostatni link mnie zdolowal, nie moge sie pogodzic nadal, ze jego juz nie ma :( Czasem mam wrazenie,ze to jest jakis zly sen, obudze sie i to wsystko bedzie nieprawda... O jest i Dalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dalia - kapitalny link, nie widzialem tego jeszcze :) Woman - do sklikania, tak - ten chichot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
LIBERIAL- PISAŁAS COS O NAKLADANIU MAKE UPU nie wiem, cz juz widziałyscie tu jest link do making of ghosts michael jest przebrany za tego grubasa, mówi takim niskim głosem, poza tym pokazauja, jak go maluja i charakteryzuja i Mike pokazuje jezyk z ta nowa twarza http://www.youtube.com/watch?v=RhZxqy1ToWk&feature=PlayList&p=2085DCF0D1B1C027&playnext=1&playnext_from=PL&index=1 aa, tam nie pokazuja całego procesu charakteryzacji, jest w innej czesci, ale sa fragmenty fajny filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
*mialo byc: nie widzialAm.. P.Y.T. -dzieki zaraz bede ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bij onse
co to znaczy "POST MORTEM LIVIDITY"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętny Smith
"I said I was around Michael during his last weeks. With Marika and Sammy among others, the ones who came forward to tell you the truth. If you can accept it. Our angel was not strong, physically and mentally, but he tried to give and give and hide and pretend everything is fine until he couldn't no more. People around him saw him but because of various reasons did not do anything to help. They just closed their eyes hoping that by some miracle things will turn out ok. They told fans to wait. We couldn't wait no more and tried to beg Michael to stop. Too late. And we knew too little. You have to understand, I'm not saying it was all gloom and doom. Michael did have days when he seemed enthusiastic, did have good rehearsals. Did want to make us happy. And his kids. But even himself knew he can't do the whole grueling 50 date tour. Knowing all this, it just doesn't sit right with me that Kenny keeps tweeting about the movie. Same enthusiasm as before he died. I understand he self-promotes. But if Michael meant anything to him, he should feel more remorse and guilt. Maybe he does. I just think the movie is like a drug. You know it's bad for you but you still take it. I know that Michael was dying as he was preparing the show and people around him did not stop him, but at the same time I will for sure go and see the movie. To see his smile, him breathing, being proud, and perhaps wearing the shirt I gave him." http://www.mjjcommunity.com/forum/showthread.php?t=64726&page=22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
womaninthemirror zgadzam się, że Michael mógł czesciej chodzic w kierunku gitary, bo w tym wydaniu (takim lekko rockowym, choć nie chodzi o głos tylko muzykę) jest boski!!! w ogóle uwielbiam połączenie gitary z pięknym głosem :D:D hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tak jednym okiem... ;) Slonce, tak jak sadzilam, po tygodniu nieobecnosci w pracy, przynioslo jeszcze prace do domu:o jakkolwiek to ok, bo moge do Was bez problemu zagladac... to jednak mnie to wkurza... jego pracoholizm i perfekcjonizm... :o ja taka nie jestem:o obejrzalam w tzw miedzyczasie, na szybko bardzo, film, ktory Dalia nam dala: My friend.... tzn 4 czesci zdazylam..... ehhh naprawde chcialabym byc w polowie taka jak On- MJ........ Smooth jestes moze?:) Narcomanko- moze mamy podobne poczucie estetyki muzycznej :D tez uwielbiasz DD? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
paralaksa - swietny clip ..mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej bardzo dużo fajnych-wklejonych pzrez was- linków przejrzałam ... zanim tu dotarłam:-))) Nie pamietam juz dokładnie co i kto? Ale... LISA MARIE z MATKĄ i MJ z JANET:-) Taaaaaak... dokładnie takiego podziału bym dokonała po obejrzeniu tego filmu... MJ trzyma Lisę za rekę... ale rozmawia z Janet...:-))) Dopiero pod koniec zwraca sie ku Lisie... Przypomniało mu się???;-) MJ in blue tańczący i śpiewający przebój Jamesa Browna- to prawdziwa perełka-BOSKI LINK- dzięki:-))) DZIECI MICHAELA... Tylko sam Bóg wie... jak bardzo bym chciała , żeby Mike utarł nosa tym wszystkim wścibskim dziennikarzynom...i żeby sie okazałao, że był dla całej trójki tych dzieci- BIOLOGICZNYM OJCEM! To by im szczeki opadły!:-D I wreszcie DALIA... Sorry, ale mnie sie raczej nie uda przerobic tej wersji Stranger in Moskow na mp3- nie mam takiego programu i wogóle zielonego pojecia:-D Natomiast pobrałam sobie wczoraj cały ten clip na komórkę ze stronki do której podawałam linka i jest ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Woman :-D Paralaksa- świetny link!!! Cudna muzyka- uwielbiam takie chilloutowe klimaty! Znasz ją? Kto to jest? Gdzie znajde więcej utworów tej wykonawczyni? Świetny clip!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Smooth....🖐️ moj czyta czyjes wypociny..... :o ustalilismy, ze o 22:15 konczymy zabawy we wlasnych podgrupach i integrujemy sie w dwojke:D ot kompromis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
womaninthemirror oczywiście: Dirty Diana, Give in to me, Morphine i Beat it to, to co lubie najbardziej :D:D Kurcze u mnie wśród znajomych nikt nie zna muzyki Jacksona, mama już nie może mnie przesłuchać, bo każdą rozmowę zaczynam tak "a wiesz, że Jackson...", nima nawet z kim pogadać o nim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman... pewnie sie uśmiejesz, ale ja póki co nie rozszyfrowałam jeszcze mojego fona...i nie wiem jak tam fotki wklepać... więc ,żeby mieć tapetę w telefonie... sfotografowałam fotę z ekranu laptopa;-) Ot... sposób:-D Ale jak znajde cos ekstra;-) możesz na mnie liczyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Smooth Diana Niestety wykonawczyni nie znam. Przez przypadek trafiłam na tą perełkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narcomanko no to widze, ze faktycznie lubimy to samo:) a Ty juz mowilas tutaj cos o swojej metyczce? wczoraj odkrylysmy karty:D Smooth, rozumiem... :) jesli ja cos odkryje w tym temacie, to tez przesle Ci info:) obejrzalam caly ten film z tym Uri... coz... ja tez moge powiedziec, ze Michael byl/jest niezwykly... ja naprawde mysle, ze to jakis fenomen!!!!!!!!!! podziwiam Go , za talent to oczywiste, ale tez za to jaka osoba byl!!! jak silna!!!!!!!! czy bede kiedykolwiek taka?:o chcialabym...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian ... Fajny filmik!...ale wiecie co? Mnie tam te złote gacie, aż tak nie biorą jak... 1. Pamietacie filmik MJ Private Home Movie? Jak dostał słonia od Elizabeth a On podarował jej gobelin z jej podobizną? Jak patrzę na tę jego twarz taka zadowolona z siebie,że tez cos dla Liz miał i to CO!!! Iże mu się udało ją totalnie zaskoczyć... i cały czas żuje tę swoją gumę:-D 2. Clip- In The Closet...nogi! te cudowne, długie proste nogi!!!! 3. Clip Stranger in Moskow... ten smutek w oczach i w głosie... te mokre włosy... O Słodki Jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×