Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Za tamtych czasów byla w soboty,później chyba przenieśli na piatek a teraz nie wiem czy jeszcze w ogole jest. Ale mam ogromny sentyment do Niedźwieckiego,bo M byl wówczas jego pupilem i puszczał Go na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman doprowadziłaś do takiego stanu siebie i mnie i pewnie połowę tego forum...:-) Oglądam dalej... A... Lista Prebojów Niedźwieckiego był najpierw w soboty od 20:00... dopiero potem zmienili na piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kobietki nie chcialam siac rozpaczy... tak wyszlo... no ale lojalnie uprzedzalam... bylam sobie twarz umyc... jak Moj mnie zobaczyl to sie przerazil... myslal, ze cos mi sie stalo czy cos.... :o a co Marka N. to on teraz pracuje z radiu zlote przeboje czy jakos tak, i nie wiem czy tam ma jakis liste? nie slucham radia raczej...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
fajnie sie tu z Wami siedzi ale musze juz uciekac :( wskocze tu znowu jutro, milej nocki Wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mnie kiedys zapytał na tym topiku co bym zaśpiewała Mikowi...gdybym mogła go spotkać... Wtedy padła inna odpowiedź...ale teraz wiem...,że: "When i saw You" M. Carey Kiedy Cię ujrzałam M. Carey Łagodne, niebiańskie oczy wpatrywały się we mnie Przekraczając czas i przestrzeń A ja zastygłam w bezruchu pod ich spojrzeniem Nie mogłam znaleźć jakichkolwiek słów I stałam tam Nie widziałam nikogo innego Refren: Kiedy cię ujrzałam Kiedy cię ujrzałam Nie mogłam oddychać, tak głęboko we mnie zapadłeś Kiedy cię ujrzałam Kiedy cię ujrzałam Nigdy nie będę, nigdy nie będę taka sama Tylko raz w całym życiu miłość nadchodzi Zmienia cię wraz z przypływem I świetlista wstążka świtu Rozcina ciemność Budząc się w głębi ciebie A ja myślałam, że to wszystko nie jest prawdziwe Aż wtedy wreszcie zrozumiałam Refren: Kiedy cię ujrzałam Kiedy cię ujrzałam Nie mogłam oddychać, tak głęboko we mnie zapadłeś Kiedy cię ujrzałam Kiedy cię ujrzałam Nigdy nie będę, nigdy nie będę taka sama Bez początku I bez końca Jesteś dla mnie tym jedynym To pewne Twoje oczy mi to powiedziały Twoje oczy mi to zdradziły Refren: Kiedy cię ujrzałam Kiedy cię ujrzałam Nie mogłam oddychać, tak głęboko we mnie zapadłeś Kiedy cię ujrzałam Kiedy cię ujrzałam Nigdy nie będę, nigdy nie będę taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth - piekne :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na mszy ksiądz powidział takie słowa: "Gdzie słychać śpiew... Gdzie dobre serca mają... Tam wstąp Bo ludzie źli... Ach wierzaj mi... źli ludzie nigdy nie spiewają" To podobno Goethe... A ja od razu o Michaelu pomyslałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On miał ten głos taki przejmujący,taki jakis drżący,momentami jakby płaczliwy i taki ciepły i to robiło takie niesamowite wrażenie plus jego osobowość. Gdzie tam Madonnie do M!? A w tego linka od woman..weszłam,zobaczyłam kilka sekund co się święci i wyszłam biegiem,bo wiedziałam że jest baaaaardzo niebezpieczny.Ja już nie mam siły na takie schizy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Smooth:D zapomnialam Ci doniesc o reakcji mojego na moje dzwonki nowe w telu:D:D no zobaczyc go - bezcenne:D konsternacja na twarzy, nasluchiwal omalze jak pies:D:D skad to, jak to?? :D kiedy sie wydalo, ze to moj tel.......... ;) coz... troche sie podlamal szczerze mowiac, ze obsesja mi sie poglebia... a teraz moja twarz chyba go tylko w tym utwierdzila:o no nie moge przed nim takich scen zaliczac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth: Poleciec" w znaczeniu "pobiec do niego". Nie chodzilo mi o "odlot",chociaz pewnie potem by byl :D ech...ja chce sie zakochac szczesliwie w koncu,znowu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman...:-D :-D :-D Ty powinnaś cos pisać... nie wiem jakieś artykuły , felietony... Nie wiem, ale wyczuwam w Tobie niesamowity talent... No toz tak opisałaś to swoje Słońce,że jakbym tam była i go widziała z tą mina nasłuchującego jak pies... hahaha Świetna jesteś! U mnie w pracy dziewczyny już wiedzą ,że mam świra kompletnego i juz sie nie dziwią...ale klienci... rozglądaja sie jakos tak płochliwie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, szkoda, ze malo takich ksiezy... czasem lepiej by bylo, zeby posluzyli sie cudzym, madrem slowem, anizeli wlasne glosili:o a to piekny wiersz :o Dalia, linki sa tragiczne:( moze dobrze, ze wyszlas z nich:o No to lece do tej milosci mojej.... bo ona sie drze zza sciany:D Kochane, dzieki, ze jestescie:) 🌻 ❤️ Jutro na pewno do Was wpadne, ale obawiam sie, ze nie wieczorem, niestety.... Spijcie dobrze i snijcie o M;) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×