Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Liberian on ma taki cudny usmiech, nie? jak juz mowilam przeslania mi wszystko... ;) a to drugie zdjecie to chyba z pobytu w tym Bahrajnie... jakies takie mocno wschodnie klimaty .... no dziwnie wygladal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman-no jak zwykle speszony,kurcze ludzie szykują Mu aplauz na stojąco a On biedny pod ziemie by się zapadł-świetny!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wkurzyl sie... :o nie dziwne, tylko nienormalny by sie nie wkurzyl w takiej sytuacji... ci dziennikarze jakby mogli to do tylka, by zajrzeli Mu:o w sumie to taki zenujacy fach czasem (dziennikarstwo...) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman - moja mam twierdzi od czasow Say say say spieewanego z Paulem, ze nie ma na swiecie lepszego usmiechu:)) Dalia- no link ciekawy. czy zwocilyscie jednak uwage jaki MJ zawstydzony, aj ak zachowaly sie jego zona i tesciowa? mam na mysi,ze one takie pewne siebie , takie " wyrobione" a MJ najchetniej caly zakrylby sie ta kotara :P http://www.youtube.com/watch?v=hQCl1dnLvVo znowu blue hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze MJ z jednej strony byl szczerze zawstydzony, a z drugiej uwielbial takie szopki;) no ale on faktycznie skromny... to one ciagaly biednego MJ, zeby wstal... moze slusznie, bo bez tego owacji nie byloby konca... on czasem to taki nieporadny wydal sie byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dziewczyny czy znalazlyscie moze na necie jakies materialy pokazujace przygotowania MJ do wystepu, np.jakies fotki, filmy z jego garderoby..No bo pewnie nie znajdzie sie nic np jak mu ukladano wlosy, pudrowano nos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian ja tutaj wklejalam chyba linka z garderoby w czasie History Tour... byl tam z Lisa Marie... chyba to wklejalam.... :o widzialas to gdzies? bo jesli nie, to poszukam w zbiorach i Ci wkleje tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman -nie pamietam zebym to widziala :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ojejku..byloby super:)) Np. na YT nic takiego nie znalazlam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman - dzieki, wlasnie ogladam te filmiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
hehe jejku sorki ale namieszalam :P no ja tez z niemieckim na bakier :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman -ale lecisz z tym linkami, nie nadążam :) Slodki i to bardzo..a te loczki i ten na twarzy mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ok zaczymany seans :P a tak przy okazji gdzie sie podzialy nasze kolezanki ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×