Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Sykstinajn... no ja własnie nie jestem pewna czy chce się zakochać... Jak do tej pory... związki nie kojarzą mi sie przyjemnie... Czasem myslę,że sama tez cierpie...ale znacznie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To papa woman... Czyli My sie jutro raczej nie spotkamy...bo Ja moge tylko wieczorem...:-( Tak... Dobrze,że Jesteście🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoś miał w mp3,blagam o przesłanie. Idę już spać,bo ledwo widzę litery na lapie. Miłego poniedziałku,MJ-ki 🖐️ 🌼 buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna ta wersja ,juz trzeci raz słucham-muszę jutro córki zapytać czy mozna na mp3 przerobić, bo ona bardziej kumata w tych rzeczach. Jezu idę lulu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulelelele
kobiety wejdzcie na strone E! online. tam jest artykul o MJ. nie rozumiem go.prosze niech ktos przetlumaczy. tytul - MJ blame,not doctors.czy jakos tak. co oni pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulelele
Tam pisza ze on sam jest winien swojej smierci a lekarze moga sie wywinac?:o niech ktos przetlumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulelele
Tam pisza ze on sam jest winien swojej smierci a lekarze moga sie wywinac?:o niech ktos przetlumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ukelele, w zasadzie cały sens juz podałas pan Geragos (prawnik, ktory o ile pamietam reprezentował kiedys MJ) twierdzi, ze prawnik murraya moze wysnuc teze, ze to Michael jest winien swojej smierci (ze bedzie jakby o to oskarzony) narazie to hipoteza, ale jasne, ze murray bedzie mail dobrego adwokata, ktory bedzie tak twierdzil zreszta niestety, moim zdaniem..chyba jedna i druga strona jest winna murray bo podawal propofol i jeszcze moze inne niedozwolone substancje a Michael...on od lat naklaniał lekarzy, aby mu je przepisywali takie piekne cialo, umsyl, dusza i talent zmarnowane... wielki zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
oj się czepnełyscie tych "problemów fizjologicznych" ;p widziałam, że zwracacie uwage na zawartość goldengaci to żem napisała co ja widziałam :D:D zwał jak zwał, ale wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ LIBERIAL-GIRL tutaj jest napisane wyraźnie to, czego mozna było sie domyslac wracaja jeszcze do dnia smierci Michaela i pisza o 2 kobietach, ktore rano w houston weszły do magazynu murraya i cos stamtad wynosily wtedy pytane kobiety powiedziały, ze czesto wchodza i cos przynosza, przestawiaja, wynosza ze nie dzwonil do nich murray a teraz wujek tych dziewczyn mówi, ze jednak był telefon od murraya, albo od jego pracownika telefon był o godzinie 7 rano, czasu los angeles policja ma swoja wersje, ktorej narazie nie moga jeszcze udowodnic mysla, ze Michale dostał propofol wieczorem, doktor zostawił go, poszedł spac, wrocił rano, Michael juz nie zył i doktor czyścił miejsce, zanim zadzwonil na 911 ten telefon do kobiet wykonany byl 5 godzin przed telefonem na 911 własnie jzu pisalam wczesniej, ze Michael nie zył, dlatego ta reanimacja tak przebiegała, dlatego karetki tak jechały itd tak przy okazji rozwazan, dlaczego samochod ustepuje innemu, dlaczego reanimowal go na lozku itd zaraz- ktos widział erekcje Michaela w tych złotych ? nie wierze, 'cmon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest Lawn
Hey, guys. As you might already know, member V placed a phonecall at Forest Lawn and recorded it. She sent it to some members who asked but there are too many members on the site to send it individually. I took the liberty to transcribe it so people could see what it was about – I won't upload it though. If V wants to do it, that's fine, but it's not my phonecall. If V doesn't want me to transcribe the phonecall, she can PM me and I'll delete the thread immediately. So here's the phonecall transcript : V : Hello ? FL receptionist : Yes ? V : Yeah, I'm sorry to bother you ; I'm hoping you might be able to give me some information on, um, I would like to send some flowers for Michael Jackson's site but I was told that you don't have any information on that. FL receptionist : That's right. V : So he… I would not be able to send him flowers at that location – is he perhaps at another location ? FL receptionist : No, he's not at Forest Lawn, period. He's not here at Forest Lawn. V : Alright, well thank you very much. We've all been speculating on that – now, the Forest Lawn employees might very well be forbidden to talk about MJ or disclose any kind on information on him whatsoever. Just like the family might not want to disclose where his body is ; on account of crazy fans or grave-robbers perhaps. However, couldn't they just say they're not at liberty to say anything on that ? Or would saying they can't say anything confirm that he was actually at Forest Lawn so they just want to deter people from trying to find him there ? http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/hoax-death/vs-phone-call-to-forest-lawn-transcript ...................................................................... czyli zdjęcie z karetki to fake, skoro juz nie żył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
P.Y.T. no widziałam :D:D jak znajdę to tu puszcze :D:D a może to w tej drugiej karetce, którą widać na filmiku był Michael Jackson... może w ten sposób chcieli uniknąć dzienniakrzy, którzy mogli utrudnić dojazd ambulansu do szpitala (wiecie jakie to są hieny, żeby strzelić fotkę mogą dopuścić się wszystkiego)?? podobnie mogło być z helikopterem ;/ a czytałyście, o tym że Jackson chciał mieć idelane dziecko (Blanketa), czego to nie wymyślą ;/ ponoć szukał kilka lat poprzez casting odpowiedniego jajeczka :D:D :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest Lawn
bez jaj narCOMAnka:D nie wierzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Wczoraj w nocy pewna "życzliwa" osoba odłączyła mi Intenrnet Pierwszy raz nie mogłam tu nic napisać 😭 Dzisiaj zapewne doświadczę powtórki z rozywki Mam ochote komuś przywalić Aden - zostały dwa tygodnie wakacji a Ty idziesz do pracy? Jestem pod wrażeniem :) Podana przez Was wersja "Stranger In Moscow" niezwykle porusza... Połączenie subtelnych w brzmieniu zwrotek (cudowne piano) z cięższym refrenem (czyżbym oprócz gitar słyszała tam również instrumenty smyczkowe?) + pełen emocji głos Michela + piekne video = dreszcze i łzy w oczach :( Boże, Michael taki samotny wśród tłumu :( I na końcu śpiewa: "cold inside", po czym opuszcza głowę i znika :( Taki samotny znika już na zawsze :( A pokazująca się na początku tablica z wyrytymi literami kojarzy mi się teraz jednoznacznie :( Z płytą nagrobną :( Dziewczyny, wiecie może co Michael sądził o takich przeróbkach swoich utworów? Podobało mu się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj38
Jermaine talks about Michael Jackson - Celeb BB 2007 otworzcie to na yutube o czym oni rozmawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
NIE WIEM O JAKIE ZDJECIE CHODZI- O TO, GDZIE GO REANIMUJA? dlaczego fake? juz wiele razy pisałąm to, co zródla, ze reanimowali go na polecenie murraya, ale on juz nie zył oni chcieli stwierdzic zgon na miejscu, ale murray sie przeciwstawił, a ze ma wieksze papiery, musieli go posłuchac potem w szpitalu jeszcze rodzina wrzeszczała, naciskala- mowili- musicie go uratowac, ale on juz nie zyl narokomanka, znajdz- nie wierze w takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
dzieki P.Y.T za tlumaczenie.. ja cos kumam angielskiego, ale widac czasem nie wystarcza :P Jednak ogolny sens jest taki jak sobie "przetlumaczylam ".. narCOMAnka: nie wiem gdzie widzialas ta erekcje, ale zastanawia mnie czym ona by byla spowodowana..nie wydaje mi sie. zeby na scenie miao cos takiego miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
JERMAINE TO ODSZCZEPIEniec wiele mówi kiedys nagrał piosenke anty michaelowa- pamietacie???? mialam wkle[pic tu tekst, ale darowałam sobie Community- Michael zrobil swoje remixy, mysle, ze artysci nie słuchaja tych zrobionych przez kogos i jesli jest to zwiazane z tym, ze ci zarabiaja- tego nie weim- to napewno im sie to nie podoba te remixy to sa takie zabawy internautów, djow- ale artysci pewnie tej całej tworczosci nie znaja Community, gdybys zajmowala sie rzeźba i wystawił ja w muzeum, a potem ktos zabiera pewnien element, inny dokleja, kładzie inny kolor, to, czy byłabys zadowolona? to, co wydal Michael ma dla mnie zanczenie, bo to jest jego tworczosc, a inne to tylko ciekawostka ale twoja recenzja remixu stranger tak mnie zachwycial, ze ide posłuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×