Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość dscac
w łasnie na rmf maxxx leci jakas jego piosenka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego musiało to spotkac własnie jego...? Nie rozumiem tego całego dochodzenia... nawet Michael Jordan zeznawal,że rodzina Chandlerów to naciągacze..ze od niego tez chcieli pieniedzy!!!Dlaczego sąd potrzebował takich dowodów! Po co? Dlaczego dali wiare zeznaniom gówniarza...Opadam z sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanal E! no teraz akurat jest to oswiadczenie z 1993 dramatyczne:( wczesniej byla mowa o uzaleznieniu od srodkow przeciwbolowych; i o tym, ze odwolal kilka koncertow w ramach dangerous; teraz reklamy sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podczytuję was od kilku godzin, ale jakoś nie chce mi się pisać.. chciałam się tylko przywitać;) nie mam kablówki więc nie pooglądam sobie, a szkoda, bo nie mam co ze sobą zrobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman a nie wiem, zaraz sprawdzę:D na śmierć zapomniałam, wybacz🌻 pół dnia nie miałam dzisiaj neta, więc zajęłam się pierdołami na studia, a później po prostu zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten materiał na E! leci na okrągło od smierci M,ciągle go powtarzają. Kiedy oglądałam go po raz pierwszy 25 czerwca była u mnie akurat burza,satelita wariowała i przerywala co chwilę-myślalam że z nerwów wyrzucę telewizor,bo nie dość że stres w dniu śmierci M,to jeszcze taki program i nie do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra! Woman widziałam juz kiedyś to oświadczenie... Boże ... co Oni z nim zrobili! Podejrzewam że to był początek jego konca...to wtedy zaczął brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Też nie mam tego kanału a szkoda ;/;/ Co do tego przesłuchania, yhhh chyba nawet była jakaś inscenizacja w filmie dokumentalnym o Jacksonie, ale już nie pamiętam tytułu, bo tyle tego jest. Ponoć policja doskonale zdawała sobie sprawę, że dzieciak kłamie mówiąc o molestowaniu przez Michaela, ale wiecie kasa robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NarCOMAnka...kasa i ciekawość i ludzka zawiść... Wcale nie musieli go tak poniżać! Ani bić-przeciez przy aresztowaniu nie stawiał oporu... Nie musieli go przerzymywac w smierdzącej toalecie, ani nie musieli robic mu tak intymnych fot!ponizajacych godność kazdego człowieka ! Wiem,że pisze tu o wydarzeniach które miały miejsce w różnych etapach tych spraw o molestowanie... ale chodzi mi ogólnie o działanie policji... I teraz ta sama policja ma przeprowadzić rzetelne sledztwo w sprawie jego śmierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie looknęłam na pierwszy rozdział... jaram się:D:D fajnie mieć słowo pisane MJ'a:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG bashir:o :o powiem Wam, ze moze lepiej tego nie ogladac... :o w sumie sa tutaj prezentowane te historie z tabolidow, te , ktore znamy... niby sa tez wypowiedzi "za" MJ- braci i jakiejs fanki.... ale jednak moim zdaniem ten film nie stara sie pokazac go obiektywnie... dominuje nuta, ze jest nienormalny, ze jest nieodpowiedzialny, dziwny i w sumie nie wiadomo co z tymi dziecmi robil.... a moze to ja nie potrafie zlapac dystansu do MJ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze,ze tego nie oglądam... z takich wlasnie filmow "bashirowych" biorą się negatywne opinie ludzi, ktorzy nie wiedza nic o Michaelu, nie znają Go, a osądzają i uwazają za najgorszego... smutne to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×