Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

hej Wam moje drogie pytanko.. macie moonwalka w wersji ang?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej ksiazce Fox`a tez widzialam foty; ale ksiazka ogolnie fatalnie wydana... bosheeeeeeeeee:o ja sobie nie wyobrazam co Michael musial przezyc wtedy... to jak pieklo na ziemi... :o madra ta lawa przysieglych... dzieki bogu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pozostawil po sobie 40letnia spuscizne; piosenki i widowiska, ktore nigdy nie zostana zapomniane" o tak! :o :( dobrze, ze juz koniec tego koszmaru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman... w tej ksiazce FoXa... Jest fota RANDIEGO a podpisane,że to MIKE:-D Cześć ADEN! A ja mam w uszach własnie tę cudną wersje Stranger in Moscow od Ciebie:-D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman moja Babcia świętej pamięci zawsze mawiała, że dobrzy ludzie zawsze mają cięzkie życie tutaj na tym świecie i patrząc na loś Mike'a idealnie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden 🖐️ no wiem Smooth, pamietam jak pisalyscie... zenada... a poza tym jak pisalam- autor bazuje na tych zrodlach, co my... no po prostu ludzka chciwosc nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul a wyslalabys mi?? krolowaelfow@vp.pl chociaz pewnie bede to czytac rok, zanim zrozumiem calosc a moze to i dobrze .. ehh wogole jakiegos dolka mam ostatnio, stwierdzilam dzis ze jestem brzydka i beznadziejna i wogoleeee :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman rozdaje angielskie Moonwalki:D:D podoba mi się, że tekst jest tak podzielony, przejrzyście to wygląda i fajnie się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech mi ktoras wysle , bd vardzo wdziecznaaa sec, ide zmyc maseczke z twarzy bo ostatnio wyskoczylo mi pelno roznych swinstw na niej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden, czyżby pms?:classic_cool: ja dzisiaj ufarbowałam włosy, miał być czekoladowy brąz, a wyszło tradycyjnie na czarno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra farbujesz czekoladowym brązek z palette XXL? bo ja tego koloru wlasnie uzywam i tez mi czarny wychodzi, ale pod sloncem jest taki wlasnie czekoladowy, bardzo mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden...napewno jestes sliczna dziewczyną... Zapewniam Cię ,że niejedna z nas... dojrzałych już delikatnie mówiąc:-D Pań... zamieniłybysmy sie z Toba na enmłody wiek...nawet z dobrodziejstwem inwentarza w postaci pryszczy na twarzy!:-D Pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------
womaninthemirror ,jaki film :( też bym obejrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam garniera jakiegos 100% cos tam... nie pamietam nazyw nawet:D takie czerwone cos na opakowaniu .... :D od loreala skora mnie swedziala.... a paletta wiem, ze farbuje ciemniej niz na opakowaniu pokazuja... :o poza tym kolezankom wlosy wypadaly po tym garsciami!!!!!! :o wlaczylam halo, zeby sie pognebic do konca... coz jeszcze? without you M.C. ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×