Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Smooth dziekuje:D ale wiecie co.. dzis mnie w robocie taka baba objechala z gory na dol ze sie obijam a ja normalnie robilam! co mam robic jak popierdolona za przeproszeniem, za 5zl/h ?! i tak mnie to dobiło , ze kazdy ma w nosie moje zdanie i tratuje jak gowniare:o aa dziekuje za Moonwalka 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do farb... Dziewczyny kazdy fryzjer wam powie, ze palett to najgorszy wybor... ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z loeala , choc kosztuja ok 10 zl wiecej to mi warto bylo wydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden ja slyszalam o palette same zle opinie, ale po wszystkich innych farbach mam beznadziejne wlosy, po palette najlepsze :o wiec wychodze z zalozenia,ze raz sie zyje co mi tam najwyzej sobie peruke sprawie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul.. ja kiedys zrobilam patett, chwycilo mi tylko odrosty i wlosy staly sie totalnym sianem:o wogole co ja z nimi wyprawiaalm juz ehh... a najgorsze ze mam je cienkie.. teraz przyciemnilam i wracam do swojego koloru = koniec farbowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penorak
ale zajebiście że on nie zyje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul farbowałam Palette wcześniej właśnie tym kolorkiem teraz zdradziłam go dla Joanny, ale spoko też jest, zobaczymy jak będą dalej się włosy zachowywać...w sumie po Palette były spoko, nie zniszczone ani nic...ale akurat w sklepie w którym byłam z Palette była bida więc skusiłam się na Joannę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qewqwe
majkel umarł od obciągania małym chłopcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no linki zajebiste dalyscie soul i Smooth:D ta muza Smooth w tym linku Twoim to mnie niezle rozbawila:D a Sloncu troszke naklamalam:o dla dobra sprawy... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie na wiki o MJ...napisali że do they don't care about us nakręcono 4 teledyski... a Thriller sprzedał się w 107 mln egzemplarzy na świecie, ta liczba pewnie po jego śmierci wzrosła... niewiarygodne...107 mln płyt...siet:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smooth, woman tam jest kilka czesci ja kolejne oglądam swietne są :D woman moje slonce tez pisalo sms z pytaniem co robie to odp. ze ogladam sopot, lepiej zeby nie wiedzial do konca jak sie ma u mnie sprawa z Michaelem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dziewczyny, kim trzeba byc, by umiec zyc z przeswiadczeniem, ze zlamalo sie zycie dobremu, niewinnemu czlowiekowi? ktory kiedys wyciagnal do nas reke... mam nadzieje, ze pan bog faktycznie bywa nierychliwy, ale ze jest zawsze sprawiedliwy... :o 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman - solidaryzuje sie z Tobą... Ktos kiedys powiedział ,że piekło to jest tu na ziemi... Michael zaznał tego piekła bardzo dotkliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz842
Kara śmierci dla takich "ludzi"! Gdyby media nie promowały różnych filmów, gier czy programów z taką ilością przemocy, na pewno liczba przestępstw by zmalała. Polska młodzież traci całkowicie jakiekolwiek poczucie moralności - trzeba to koniecznie zmienić, bo właśnie widzimy tego skutki. Młodzi czują się bezkarni, a zaczyna się od błahych rzeczy - piwo, papierosy, narkotyki. Brak szacunku dla rodziców i niepodrządkowanie się im - są dzisiaj codziennością. Nie chcę oceniać rodziców tego chłopaka, ale czy przypadkiem nie pozwalali mu na prawie wszystko, czy wprowadzali jakieś ograniczenia np. w wychodzeniu na imprezy. Dzieci trzeba wychowywać konserwatywnie, ale z miłością, i dawać im przykład swoim postępowaniem. Zacznijmy promować moralny tryb życia, a nie pieniądze, seks i głupotę ludzką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrazam jak musial sie czuc Mike wykorzystany w tak podly sposob przez np. bashira... otworzyl mu drzwi do swojego domu, do swojego serca, zaufał mu a tu taki cios :( ja wierzę, że jest sprawiedliwość i ci ludzie odpowiedzą za swoje czyny, tutaj pewnie nie, ale tam z pewnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ja tak kochane na chwilke..no ten tydzien i 29 bedzie ciezki..zamiast swietowac urodziny Mj...kto by sie spodziewal,ze w tych dniach bedzie pochowany..:( a tak dla zmainy smutnego tematu foteczki, nie widzialam ich wczesniej - w okularkach: http://www.facebook.com/photo.php?pid=8365167&op=1&o=global&view=global&subj=131923836512&id=842915272 http://www.facebook.com/photo.php?pid=607848&op=1&o=global&view=global&subj=131923836512&id=1032609219 ja sie zakochalam w tym pierwszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×