Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
a to jeszcze cos z ksiazki la toi, mimo, ze ja skresliłyscie, ale mi sie bardzo podoba :) ' kiedy Michael przyszedł na świat, matka często powtarzała, ze jest jakis inny. szybko zaczął mówic i chodzic. byl niezwykle rozwiniety, jak an swój wiek. starała sie nigdy nie chwalic zadnym z nas, ale o michaelu powiedziała- nie chce twierdzic, ze jest utalentowany, ale jest w nim cos szczególnego. ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Ostra, własnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się z niego m. in. że MJ w 2000 roku został wpisany do księgi rekordów guinessa jako najbardziej charytatywna gwiazda... dlaczego o tym nikt nigdzie nie pisał w tych tabloidach itp.?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Ja napisze tylko tak... szkoda człowieka i tyle w temacie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Miał takie dobre serce,chciał pomagać, uleczyć świat...a ten świat go zniszczył...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Charlize19- możesz znalezc smile na History i witaj w gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry to nie ty pytałas ale sie pogubiłam kto he he juz wiem kamelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NataliaDg moze ty sie zaczernisz...tak jest bezpieczniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika skarpeta
moze wkrótce sie osmile...nadal czytam i ogladam wszystko co wklejacie i che nadal czytac wiedziec. Ciebie Abraja juz poznałam na innych forach cie czytam.Ładnie piszesz,tak poetycko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
abaraja moze masz rację:) Skorzystam z mojego starego konta...zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe abaraja :D Nie uzywałam juz tego konta bo jest stare i wiek się nie zgadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ktoss mi tu wczesniej napisal, ze w kolko od 2tygodni slucham man in the mirror - i wcale nie zamierzam przestac!! :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I'm starting with the man in the mirror I'm asking him to change his ways..." :) Na na na na na na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
'i'm gonna make that change, it's gonna feel real good, come on'' :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 6 dni minie miesiąc....tak szybko a ja nadal sie czuje jakby to było wczoraj....życie nadal szaro-bure a Birmingham spływa deszcze tez jakby sie solidaryzował ze mna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteś cennym kąskiem dla podszywaczy :D Ja mam pytanie,które nie dotyczy Michaela( niech sobie odpocznie Piotruś Pan od nas na chwilkę:)) Macie problem z wypadaniem włosów dziewczyny?Bo ja już od dłuzszego czasu mam ten problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz za malo witamin?albo bierzesz nowe tabletki anty?albo szampon poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
natala, ja mialam (od miesiaca szczesliwie juz nie). ale masakrycznie mi wypadaly, po prostu garsciami. wszystkie wyniki badan mialam dobre (krew, mocz, cukier) i niewiadomo skad to wypadanie sie wzielo. intensywna kuracja capivitem a+e (3tabl dziennie) i skrzypem polnym (2xdziennie). po 2tyg przestaly wypadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...brałam juz rózne specyfiki Belisse, Skrzyp,Sillice i efektów nie widziałam,anty nie biorę,bo juz wogóle bym miała problem z włosami a fajnego szamponu cały czas szukam:(Takiego co by nie wysuszał włosów i w miarę mozliwości regenerował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorową porą:classic_cool: a ja jutro mam rozmowę w sprawie pracy....moja pierwsza w życiu:classic_cool: generalnie idę na żywioł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Your givin me true love And everyday I thank the lord For a feeling that's so new So inviting so exciting Whenever your near I hear a symphony A tender melody Pulling me closer, closer to your arms Then suddenly your lips are touching mine A feeling so divine, still I need a path because I'm lost in a world Made for you and me Oooh... Baby, Baby I hear a symphony Ooooh... baby Whenever your near I hear a symphony Played sweet and tenderly Everytime your lips meet mine, my baby Baby, baby I feel the joy begin Don't let this feeling end Let it go on and on and on now baby Baby, baby Those tears that filled my eyes I cried not for myself But for those who have never felt the joy of love Baby, baby Whenever your near I hear a symphony Each time you speak of me I hear a tender note so sweet of love Baby, baby As you stand there holding me Whispering how much you care A thousand violins fill the air, now Baby, baby Don't let this moment end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.S.T.R_a t jutro wchodziśz...robisz Moonwalka i pytasz...jestem przyjęta?Bo jak nie to koleżanki przyśle he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz uciekam,bo spać mi sie chce:P Miłej pogawędki życzę,jutro nadrobie wpisy;) Dobranoc, śnijcie o pięknym Piotrusiu Panu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tez juz spadam ale jutro cała noc tylko z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×