Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Rademeness
Natala20, pytalas o dobry szampon. Polecam Vichy z aminexilem przeciw wypadaniu wlosow. Dodatkowo mozesz z tej samej serii dokupic ampulki z aminexilem. Sa silnie skoncentrowane i naprawde dzialaja. Poczytaj na wizazu, satysfakcja 100% . Podobna kuracje serwuje labolatorium L'oreal Sa to drogie produkty, ale we wlosy warto zainwestowac. Pozdrawiam PS: Sorry ze nie uzywam polskich liter, niestety nie mieszkam w Polsce i nie mam polskiej klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afmbia 1997
co to znaczy "the final curtain call"??? nie znam angielskiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcikis
pomozcie..mam ochote sie zabic, nie mam już siły, nie dam rady..bez Michaela :(:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaa
mi też ciężko. nikt mnie nie rozumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosłownie to oznacza
ostatnie wezwanie kurtyny, ale na polski lepiej chyba jest: ostatnia odsłona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaa
oj dziewczynki mnie też strasznie cięzko,z nikim o tym nie rozmawiam,boje sie że nikt mnie nie zrozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme kreche
wpada tu cichaczem... też slucham MJ, ostatnio wkólko man in the mirror :classic_cool: nie chce Was czytac, bo za bardzo się wciągam i emocjonuje, a tu trzeba normalnym życiem żyć:o wystarczy, ze mimochodem na yt ogladam cos codziennie zw. z Jacksonem... to wszystko jest dziwne:o moja pierwsza i ostatnia wypowiedź tu. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny... obadam jutro co pislyscie.. dzis nie mam siły nastroju:( pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Charlize 🖐️ wiecie co wam powiem.. ja nie mam juz ochoty rozpatrywac dokladnie zycia MJ, czy byl homo, czy dzieci byly jego, ile miał operacji, od ilu tabletek dziennie byl uzalezniony... rzygam juz tym powoli szczerze:o ja chce zapamietac Michaela takiego jakiego zobaczylam z filmie 'historia Krola Popu', bowiem wlasnie od tego filmu zaczela sie moja pasja Jego osobą..i jakiego na tej podstawie go sobie wyobrazilam.. wrazliwego, dobrego czlowieka, infantylnego ale za to z przeogromnym talentem:) ktory ufał bezgranicznie ludziom i kochał dzieci. chcialabym przeczytac ksiazke o nim, ale nie koniecznie La Toyi bowiem do jej informacji jakos nie mam zaufania. mysle ze przeczytam ksiazkie Michaela, wiecie kiedy bedzie w ksiegarniach moze czy cos? Peter Pan ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tuż przed jego śmiercią tydzień niecały zamówiłam jego książke, a 25 czerwca listonosz mi ją doręczył ... Aden mam tak samo, te wszystkie "makabryczne, szokujące itp itd" fakty z jego życia mnie męczą ... ja i tak go zapmiętam takiego jak go zobaczyłam poraz pierwszy ... w teledysku Black or White ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara nie Chcica
Boże, jak ja bym chciała tę książkę po polsku...albo skany jakieś ceny astronomiczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlize za ile ją kupilas? no dokladnie.. teraz to juz kazda wiadomosc na jego temat mnie nie zaszokuje, bo na poczatku tak w sumie bylo.. czytalam z otwartymi ustami wszelkie informacje z pudla o MJ. wiem zenujace.. a teraz jak to widze to jedynie czuje niesmak... daliby mu wrescie swiety spokoj, w komentarzach co druga osoba juz tam pisze,zeby sie od niego od**** a oni dalej to wszystko wałkują.. czy Michael kiedykolwiek zazna spokoju?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w j.ang ale nawet mi to nie przeszkadza ... za nim odszedł to te książke można było nabyć za 40 złoty ja za tyle kupiłam a teraz to nawet 300 wołają ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesco mi to sie nie da sciagnąc niewiem czemu :o pisze 404-es hiba. Az oldal nem található. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden ja czytam i kozaczka i pudla wp.pl yahoo.com ... i wszystko co się praktycznie da ale już nie mam siły ręce mi opadają ... TMZ.com to najbardziej czytam bo w sumie z tego polskie stornki biorą "newsy" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Barbara dzieki;] moj ang jest taki sredni jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja mykam.. zly nastroj dzis mam :( milej nocy... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nieba mi spadłyście, mam nadzieję, że to forum nie zniknie szybko, zdołałam przeczytać tylko kilka pierwszych stron, ale już padam. Jutro z rana wchodzę i czytam od deski do deski. Jeju, takie forum to miód na moje serce, które wciąż płacze po MJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne fotki Michaela J.
Dziendobry dziewczynki ... :D Ja właśnie słucham Smooth Criminala w radiu ... ^^ Ale mam radoche ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na onecie pisze ze Janet w razie w. zapiekuje sie dziecmi Michaela.. niewiem czemu ale mam zaufanie do onetu, lubie ten portal.. i lubie ta Janet.. napewno wole ją od La Toyi:o ja slucham Dangerous... heh wiecie ze glos MJ w tej piosence zadziwiajaco przypomina mi Iglesiasa.. tez jest taki lamiąco-słodki :) ale ofc MJ byl pierwszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
wczoraj plakalam i dzis tez czytajac wyklad Michaela, jaki dal w Oxfordzie uz o nim pisałam wczesniej, ale na mjj polish team jest zapisany, po anglesku i po polsku mam nadzieje, ze znajdziecie chwile, aby przeczytac, moim zdaniem powinni to przeczytac wszyscy ludzie traktuje o koniecznosci miłosci pomiedzy dziecmi a rodzicami, jest w nim wiele refleksji dot. dziecinstwa Michaela oraz jego ojca. jest pokazana transformacja uczuc Michaela do swojego ojca piekne, jesli nie macie narazie moonwalka, to musicie przeczytac to daje linka, nie wiem, czy zadziala, jak nie to jest na mjj polish team i powiedzice czy czytalyscie a na yuotube jest wersja audio, tylko jeszcze nie słuchalam pamietam w informacjach była wzmianka o tym, ze Michael mial wyklad na Oxfordzie, ale mogliby gdzies puscic w tv caly....tak dla równowagi, jesli 20, 30 lat wypisywali o nim takie gupoty, to mogliby mu dac 20 minut na to, zeby pokazac go takim, jakim byl naprawde on niekoniecznie byl infantylny, on pielegnował beztroske dziecinstwa, ale czytajac to i widzac go wsród tak madrych osobistosci, widze w nim raczej intelektualiste, niz infantylna osobe ogladalam sobie równiez jesgo spotkania z Nelsonem Mandela, jego wylad w NY, spotkanie z ksiezna Diana, oraz innymi vipami tego swaita i Michael był zawsze pelen gracji i intelektu. Jestem z niego dumna Michael to nie tylko przekazdzki karuzelami, szkoda, ze ogół tego nie wie http://www.forum.mjpolishteam.pl/viewtopic.php?t=933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×