Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Michael był niesamowiecie dobrym człowiekiem... Myślę,że mamy teraz w niebie nasezgo Anioła Stróża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
ja też zaczynam od jutra ściąganie:P tylko niepokoi mnie jeden komentarz pod tym: "that is a wrong code to unrar the files. Can u post a proper one. i wanna watch this." osoba, która wrzuciła linki nie poprawiła się jeszcze, ale miejmy nadzieję,że to zrobi. chciałabym to mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie stało z Youtubem...część 7 i dalsze zobacze sobie chyba jutro... Youtube sie teraz nie chce otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/michael+jackson+tour+around+world/video/xe8am_bad-tour-around-the-world-4_events?hmz=746162736561726368 http://www.dailymotion.pl/relevance/search/michael+jackson+tour+around+world/video/xe8js_bad-tour-around-the-world-5?hmz=746162736561726368 http://www.dailymotion.pl/relevance/search/michael+jackson+tour+around+world/video/xe8l1_bad-tour-around-the-world-6_events?hmz=746162736561726368 nie ma tylko 2 części. przepraszam Panie, ale oddalam się chwilowo od kafeterii :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dzieki, pa jakos zlecial ten 25. a za miesiac to juz bedzie prawie rocznica urodzin ................ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam was czytać, a na pulpicie mnóstwo ikon z jutub do obejrzenia... Wiadomość o śmierci M.J. około 10 rano wstałam do netu, a tam zdjęcia i wszędzie info M.J. nie żyje, szczęka mi opadła. Coś mnie śćieło. Jechałam na siłownie i do pracy, podczas całej drogi szłam jak w amoku, nie było mnie mentalnie, zawiesiłam się. Dopiero w pracy wybuchłam płaczem, bo kumulacja uczuć zdziwienia, smutku, żalu rozrywającego niemalże serce osiągnęła szczyt. I czułam się głupio jak dziewczyny pytały ale czego ty beczysz? za J.P.II tak nei płakałaś, a ja nie wiem...i w ryk. Jeśli serce może boleć, to mnie bolało cały dzień. Swego tzn. jakieś kilka dni temu bardzo długo słuchałam http://www.youtube.com/watch?v=cm-cTvviMRQ&feature=related bardzo podobał mi się początek i pierwsza zwrotka zwłaszcza \"there be no darkness tonight lady our love will shine\" tak mnie jakoś obejmował i tulił ten jego głos i słowa, kiedy płakałam wieczorami za nim. Jest trochę smutna, ale tak koiła mi duszę. Teraz usłyszłam http://www.youtube.com/watch?v=lPMrApaHNfY jest taka słodka i urocza...M.J. wygląda cudnie, ale przede wszytskim, oczywiście popłakałam się, jestm pod wrażeniem przyjaźni między M.J. a Elizabeth Taylor. Jak trzeba mieć cudowne serce by napisać piosenke i zadedykować ją przyjaciółce, śpiewać do niej, do milionów ludzi, że ją kocha i chciałby by jak ona. Jak silna i magiczna musiała być miedzy nimi wieź. Ona też zawsze go chwaliła. Rozumieli się pewnie bez słów. Jakie on ma wielkie serce!!! To nie pojęte. Tyle do napisania, wpadnę jutro i zrobię świeży przegląd jutuba. Apropo M.J. - jest teraz szczęśliwy, bardziej niż na ziemi, tam na górze myslicie ze nie ma swoich fanów, że nie czekali na niego? Tam może robić to co zawsze chciał - pomagać dzieciom. My tutaj w tej wędrówce powinniśmy tylko brać z niego przykład, jak kochać i jak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty Diana napisała: Apropo M.J. - jest teraz szczęśliwy, bardziej niż na ziemi, tam na górze myslicie ze nie ma swoich fanów, że nie czekali na niego? Tam może robić to co zawsze chciał - pomagać dzieciom. My tutaj w tej wędrówce powinniśmy tylko brać z niego przykład, jak kochać i jak żyć. Nic dodać ,nic ujać... Chciał nas nauczyć czym jest trudna sztuka życia...Pokazać nam ,że życie jest sztuką odnajdywania radości i piękna w tym wszystkim co jest trudne, szare i codzienne... Sztuką jest zachować uśmiech mimo wszystko... Sztuką jest być silnym, nie poddawać się... Sztuka jest kochać mimo, że ktoś rani... Sztuką jest... wierzyć mimo ,że ktoś zawiódł...Michael był artystą w szerokim znaczeniu tego słowa... We wszystkim widział WARTOŚĆ! Nawet w tym co złe...dostrzegał dobre strony... Mówią, że był infantylny i dziecinny... Nie! On tylko nie chciał ,żeby dotkneło go to co wszystkich innych dorosłych, którzy zapomnieli co to znaczy przyjemność życia! Którzy zatracili w sobie już dawno te cudowne czyste uczucia jakimi są bezwarunkowa miłość, przyjaźń, szczerość, bezinteresowny uśmiech, wspólne przeżywanie radości... W opini dorosłych to jest DZIECINNE! W opini Michaela to było czyste i piękne! Świat dorosłych Go zawiódł... Powiedział kiedyś ,że Dorośli zawiedli ... jego i dzieci...,że zawiedli siebie samych , że zawiedli świat! Ciekawa refleksja o naszym postrzeganiu Świata...Ostatnio w gronie koleżanek powiedziałam o Michaelu , że był pięknym człowiekiem... Usłyszałam w odpowiedzi głośny protest i oburzenie: - No, co Ty???? Piekny? On wygladał jak monstrum!!! Hm... tak ...tak... Dziwny jest ten świat - płytcy i puści żyją na nim ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie śmierci Michaela to ok 24 czerwca oglądałam film o nim, właśnie ten słodki filmik drugiej kategorii gdzie przedstawili go bardzo infantylnie. Na drugi dzień siedziałam w nocy przed netem bo nie mogę bardzo często zasnąć ponieważ stresuje się pracą.Pracuję cały dzień, czasami w nocy i robię przerwy, wypijam dużo kawy Zauważułam wtedy topik że właśnie teraz Michael umiera.Zrobiło mi sie gorąco, napisałam w tym topiku że to bardzo nieładnie stroić sobie takie żarty i że Michael będzie żył, zawsze będzie żył. Później śledziłam portale i już wiedziałam że Michael nie żyje albo jest w śpiączce, informacje były różne. Obejrzenie filmu o Michaelu w przeddzień jego śmierci był niezwykłym zbiegiem okoliczności. Dzisiaj minął miesiąc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich z wyjątkiem antyfanów MJ,bo widzę że tacy też tu zaglądają. Cieszę się że jestescie,bo szczerze mówiąc nie mam z kim opłakiwać Jego śmierć. Miesiąc temu siedziałam długo na necie i niezależnie od tego zerkalam na tv i na pasku szybkich wiadomości pojawiła sie i ta,że MJ jest w szpitalu a lekarze walczą o Jego życie. Zamarłam! Weszłam na onet a tam już wiadomość,że zmarł,w innerii że jeszcze nie zmarl,lecę na satelitę TVN 24 -reanimują,CNN-zmarł! Poszłam spać bo bym tego nerwowo nie wytrzymała. Na nastepny dzień bałam się właczyć net,ręce telepały mi się jak nie wiem co,wchodzę na onet iiiiii dziękuję. Ma nadzieję,że kiedyś i ja przytulę się do Niego-w tym życiu nie było to możliwe,a nawet gdyby była taka okazja pewnie padłabym tam z emocji zanim doszłabym do Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaa
Ja też strasznie przeżyłam śmierc Michaela,minął miesiac,nie moge słuchać Jego piosenek,bo zaraz płacze :(.On potrzebował miłosci,takiej bezinteresownej,przyjaciela,który wyciągnałby Go z nałogu,nawet na rodzine nie mógł liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam an angel comes to me...tylko nie mam jak tego wgrać bo raz ze w polsce zostało a dwa ze mam to na kasecie bodajze jesli dbrze pamietam i t przegrywanej z [przegrywanej ale we wrzesniu stane na głowie zeby to wrzucic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był przesympatycznym człowiekiem,mega gwiazdą a pozostał skromnym do końca,taki całuśny,zawsze uśmiechnięty. Teraz ma już gdzieś wszystkie pomówienia,problemy zdrowotne,finansowe,nałogowe,jest wolny i szczęsliwy!! Widziałam gdzieś w necie materiał jak przykryte prześcieradłem ciało Michaela transportowano helikopterem i z drugiego helikoptera ktoś to filmował. Drzwi były otwarte,w drzwiach stał jakiś facet i nagle ciało się poryszyło jakkby próbował wstać i opadł. Być może odzyskał na moment przytomność-może gdyby był wówczas jakiś obok Niego ratownik medyczny... jesli to znajdę to podam linka A tu coś z ciekawostek. http://pokazywarka.pl/zhxwdy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham Fall Again M.J. Smutno mi, że odszedł. Smutno mi, że na Ziemi nie spotkało go tyle szczęścia na ile zasługiwał. Że tak go zawiedliśmy, my jako ludzie. Że społeczenstwo jest takie ograniczone, tak łatwo wydaje osądy, jest tak przekupne. Wstyd mi, że jestem jedną z nich, i że czasem postępuję w sposób, którego M.J. by nie pochwalił. Tak bardzoe chciałabym się zmienić. Jestem podbnie jak M.J. wrażliwa, niesmiała, dobra itd, uwielbiam zwierzęta nie potrafię zrobić nikomu krzywdy, nawet zabić pająka :O bo mi szkoda, serce mi sie kraje jak widzę wzruszające momenty i od razu płaczę. Kiedyś byłam idealistką, ale w obliczu życia \"dorosłego\" zaczełęam sie przeistaczać w \"dorosłego\". Próbuję zabić te dobre uczucia i cechy we mnie, bo wiem jak ciężko z nimi żyć na codzień, gdzie każdy oszukuje, wykorzystuje, nic praktycznie nie ma wartości. Jak ciężko być po prostu dobrym człowiekiem. Zawsze ktoś cie wykorzysta, opluje, wbije szpile, wyśmieje...Jaką trzeba miec odwagę by być sobą, taką jak pan Bóg stworzył. Chciaałabym być jak M.J., spóbuję się zmienić i być lepszym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledze topik i cieszę się ,że prawdziwi fani istnieją. Jackson od początku czuł w jakimś stopniu ból istnienia, niemoc, żal, wielki artysta, tragiczna postać, dla ludzi ważniejsze są pieniądze od uczuć człowieka, schemat się pogłębia.Ten człowiek znajdował ukojenie w momencie zabawy z dziećmi ( chora mentalność wziela to za pedofilie) śmieszne, proponuje zobaczyć szereg filmów dokumentalnych(choć myślę, że już je widzieliście) jak on rozmawia z swoimi dziećmi i jak potrafi bawić się jak mało który ojciec, zabawa, nauka itp.O twórczośći pisać nie będę, bo Wy wiecie o co chodzi, tu chodzi o tą gęsią skórkę słuchając jego słów.Pozdrawiam fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnet witaj dzieki za pozdrowienia dołącz do nas pwiedz co myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
rzeczywiście gdzieś na torrentach to znalazłam,ale chyba trzeba założyć konto i zapłacić żeby pobrać tę piosenkę. w ogóle to z którego to roku może być? słowa mi się spodobaly ja też słucham teraz Fall again. to video jest piękne http://www.youtube.com/watch?v=22owaGE4FUI&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×