Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Szecherezada ja tez tak własnie mysle jak ty , zeby zwiekszyc białko:-) a jednoczesnie pozwolic sobie na odrobine wegli z jogurtów, warzyw, ja mało jem owoców . No ta omay podobne plany super :-) Ja dzisiejszego dnia nie spisuje na straty ! nie daj sie ! tak nie mozna! To najgorsze co mozesz teraz zrobic . Napisz mi co zjadłas dzisiaj i ocenimy . Ja tobie tez napiszeOk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
no dobra napiszze,ale sama zobaczysz ze juz nie warto : 4 kromki z maslem,szynka i pomidorem ok.40 g chałwy- na 100g ma 43g wegli i chyba z 38 tluszczy ok.20 g zelkow- na 100g maja 16 g wegli,wiec to jeszcze do przezycia.... banan to na razie tyle,na obiad mam lazanki..... najgorsze to te kromki chleba.... a startujesz tez z a6w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje dzisiejsze jedzonko jak do tej pory: 9.00 ogórek małosolny duzy, 2 plasterki wedliny drobiowej , serek wiejski 200g, hawa 3 w 1 pozniej garsc słonecznika, czarna kawa przed chwila łyzka serka wiejskiego i łyzeczka serka danio. stały otwarte w lodówce i nie mogłam sie powstrzymac! Dlaczego oni nie dojadaja do konca tego????!!! tylko zostawiaja na pokuse otwarte! ehhh O 13.00 zjem jogurt odtłuszczony taki diet z lidla 250g ( ma 0.3 tł na 100g i 58 kcal) o 16 zjem obiad piers z kurczaka z gotowana cukinia o 20 jeszcze pomysle ale cos lekkiego i pocwicze na skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie waga bez zmian (całe szczęście!!), ale po kilku dniach jedzenia wyłącznie chlebka Wasa napadł mnie dziś taki apetyt na zwykły chleb, że na śniadanie poszły 3 kromeczki :/ Za to już wróciłam z rowerku, na razie tylko 8 km, ale idę wieczorem z chłopakiem znowu się troszkę pojeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Dziewczyno murzynka- u Ciebie nie ma zadnej tragedii. dalej trzymasz sie dietki!!! To super!!! a ja co?!?!?!?! obzeram sie chlebem jak koń!!!!! naparwde zebyh sie odchudzac trzeba byc bardzo silnym i konsekwentnym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Goshua -3 kromeczki to jeszcze mozna przymknac na to oko. a ile czasu zajmuje ci przejechanie tych 8 km? takim srednim tempem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
Ja tez uwielbiam chleb!! Moglabym na wszystkie 3 posilki jesc kanapki:) Ale powiedzcie mi czy ciemne pieczywo tez ma duzo kalorii i nie powinno sie go jesc?? Nie znam sie w ogole na tym jakie skladniki zawieraja duzo weglowodanow itd. nigdy na to nie zwracalam uwagi. I mam do was pytanie jesli na kolacje( ktora zwykle jem o 18stej ) zjadam 2 kromki ciemnego pieczywa z bieluchem albo innym biagym serkiem i do tego pomidora i ogorka, to czy powinnam ta kolacje zaskatpic, czyms nie "pieczywowym"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Dziewczyno murzynka= nie martw, taki niski skok wagi jest do zaakceptowania- tez tak mialam jak bylam na Atkinsie a potem duzo *duzo jak na mnie mi zlecialo.... jutro albo za 2 dni na pewno bedzie lepiej.a ten jogurt z lidla to ile ma wegli na 100g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viera viera mam tylko 160cm wzrostu :-( Ja kupiłam sobie Aqua Slim i jestem na niskowęglowodanowej (jak nie jem węgli) :-D *szeherezada* Ty same węgle jesz? A ten chleb to chociaż ciemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia_21 kalorie tak samo ale ciemny chleb jest zdrowszi i dłużej czujesz się po nim syta. Chodzi mi o prawdziwe ciemne chleby a nie barwione karmelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szecherezada 8 km takim średnim tempem zajmuje mi jakieś 30-35 min :) Może nie jestem najszybsza, ale mam naprawdę beznadziejny rower :/ Z tym chlebem to nie tragedia, ja wiem.. ale ja się teraz tak rozochociłam, że mogłabym zjeść dzisiaj chyba cały bochenek! Uwielbiam chlebek.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na niskowęglowodanowej jogurty owocowe odpadają bo mają kupę cukru :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
oponka- no wlasnie mialam zamair byc na niskowegl. ,ale kompletnie mi to nie wychodzi...... a chlebek jest bialy ...... i to nawet nie byl az tak smaczny bo wczorajszy ...... Dziewczyna murzynka- no to fajne te jogurciki, nawet ujda na niskowegl. Goshua- 30min jazdy to zawsze cos, ja wcozrja bylam na 1.5 godziny to myslalm ze w polowie sie powiesze bo tak sie zmeczylam,ale nie mialam wyjscia bo czy bym wrocial czy kontynuowala *bo robie takie duze kiolko wokol mojej wioski ) no to musialam dalej pedalowac zeby wrocic do domu....a poza tym to nie mialam akurat przy sobie zadnej liny zeby sie powiesic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
no to na bank dzisiaj sie poddaje-moja mam wlasnie dzownila,ze jest w cukierni i zaraz przywiezie rozne ciasta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
no juz jej to powiedzialam: ze jak bede gruba to tylko pzrez nia!!!! ;-D :-D bo to ona przywozi swieze pieczywo itd.... no i jak mam tego nie jesc jak tak to ladnie pachnie- zwlaszcza takie cieple buleczki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera viera
przyznam ,ze czytam po lebkach :( ale widze ,ze dopadly panie chwile slabosci? eh kazdemu sie zdarza..tez czasem wymiekam :D widze takze ,ze dokladnie myslicie panie co jecie...ja dzis zjadlam sucha bulke i arbuza :( ot caly moj posilek...no i koffi :D kupilam skakanke...dorzuce ja do rowerku...moze pomoze? mi waga stanela w miejscu...ale to chyba przez okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonivj
Witam . Schudłem 51 kg . Mam sprawdzony sposób aby się odchudzić , ale także na szczupłe uda , ładne biodra i pośladki , oraz jak pozbyć się pomarańczowej skórki . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
viera viera- bardzo mozliwe ze przez okres,jak minie to pewnie ci waga spadnie. ja tak z 1.5 kg moge przybrac przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastoo.... U mnie jest tak, że jak jadę do domu to zapominam o tym, że mam jakąś dietę :) Moja mama bombowo gotuje i zawsze robimy jakieś ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera viera
mam nadzieje. w zeszlym tygodniu schudlam 2 kg...i tak ciagle mam...na szczescie nie przytylam...ale mysle...ze powinnam wazyc mniej :P dobrze ,ze juz koniec.. zreszta walka z tym ogromnym apetytem...katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonivj
Witam . Mam sposób na to aby nie tylko bez przeszkód uzyskac i zachować wymarzoną wagę , ale także s na zczupłe uda , ładne biodra i pośladki oraz pozbycie się pomarańczowej skórki . Mój rekord to 51 kg. w 8 miesięcy i 18 kg w 10 dni . www.pomocwchorobie.eu http://nasza-klasa.pl/profile/26642233/gallery/album/2/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera viera
a jedzieci dziewczyny lody? jesli tak to jakie???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera viera
jecie mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
no wlasnie czy tlam wczorja o lodach- najmniej kaloryczny deser- np. rozek z algidy ma 140kcal.... i chyba 17 g wegli- wiec tez nie jest az tak zle.... ja w sumie lubie lody ale od kilku lat jakos rzadko je jem,a pamietam jak bylam mlodsza to zawsze jak byly jakies imprezy rodzinne to rodzice jechali do sklepu i przyowzili chyba z 50 lodow Sniezka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×