Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

FENIX29 witaj to fajnie, że ktoś nas tu wesprze no i my też spróbujemy Cie wspierać :) ja już po bieganiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FENIX29 witamy! Nie jeść już od 16.30 to dla mnie niemożliwe. O której Ty chodzisz spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej zaczęłam dzień od omleta z dwóch jajek, posmarowałam go serkiem wiejskim wypiłam kawe z mlekiem i zjadłam do tego batonika musli na obiad będzie grillowane mięsko i potem bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oponka5---> chodze spac tak okolo 23-24, dam rade brzuszek maleje po takim czyms ale pozniej trzeba uwarzac i nie nawpychac sie od razu wszystkiego tylko spokojnie np zaczac od marchewki, a konczac na np kanapce---> ale to juz jak schudne ;p co do dzisiejszego dnia poszlo dobrze, juz poranne cwiczonka mam za soba, jeszcze tylko wieczorne...;/ szczerze to strasznie mi sie nie chce!!! do _ladybird_ tak 3maj, bedzie dobrze, tym razem na pewno uda sie z nami wszytskimi!!! xD do nastepnego pisania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze co do tego niejedzenia po 16,30 to czytalam ze pewna kobieta nie jadla po 16,00 i tez to polecala, stwierdzila ze najgorszy jest pierwszy tydzien ale powoli widac efekty i pozniej odechciewa sie jesc. tylko jest to zastrzezenie ze pozniej nie mozna zjesc zalozmy 3 dni pod rzad porzadnej kolacji, bo zaladek sie odzwyczail i po prostu brzuszek rosnie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po dzisiejszej dawce biegu też chodzę poźno spać tak ok. 1-ej w nocy i na pewno nie wytrzymałabym tak, żeby nie jeść już po 16-ej bo chodzę biegać wieczorkiem i potem jestem bardzo głodna i muszę coś zjeść i zazwyczaj ostatni posiłek jest o 21-ej i potem tylko jakieś jabłko albo inny owoc nie mogę dopuścic do napadów głodu bo zdarza mi sie nie panować nad apetytem i zjadam w jednym momencie zdecydowanie za dużo dlatego staram się jeść mało ale często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, coś mi nie idzie...jem to na co mam ochotę i nie mam konkretnej motywacji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ładnie Ci szło - widać po stopce nie daj się opanować przez jedzenie bo te kilogramy wrócą z nawiązką i będzie jeszcze trudniej je zgubić potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wszystko wiem ale ciężko :-( Za Was trzymam kciuki :-) i za siebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze!!! tak jakos wczoraj tez nie za dobrze mi poszlo... ;/ najgorsze jest to ze teraz jeszcze nie jem regularnie[ nie pozwala mi na to czas] np dzis juz nie spie a jutro wstane np o 10... ale na szczescie wszystko sie unormuje w przyszlym tygodniu... moze bedziemi latwiej. 3majcie sie dziewczeta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi za to idzie bardzo dobrze :D jeszcze tak długo nie wytrzymałam z ćwiczeniami i dietką wczoraj zamiast biegania zrobiłam szóstkę Weidera i pare innych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1właśnie gratulacje ;] mi poszlo do d**y, zaczynam juz w siebie nie wierzyc ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz masz szansę na bardzo duży spadek wagi za pierwszym razem organizm nie jest przyzwyczajony do małej podaży kalorii i szybko można zrzucić kilogramy gorzej jak zaczynasz dietę i szybko kończysz im częściej tak się robi tym trudniej później schudnąć teraz jak dobrze sobie zaplanujesz dietkę i wytrzymasz, utrata wagi gwarantowana i w dość szybkim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie dość, że marne szanse po tylu dietach to jeszcze motywacji brak...Pomóżcie!!! Help!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
startuj od dzisiaj i nie czekaj na poniedzialek ja mam zakwasy od szóstki Weidera, na razie nie biegam bo pogoda jest okropna, oponka5 jezeli pracujesz i masz rodzinkę na głowie to rozumiem ze mozesz nie miec czasu i sily na dietę i ćwiczenia ale zawsze mozesz pozostac przy MŻ :) i to też wiele daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę o czymś ale od poniedziału. Dzisiaj mam na podwieczorek gofry z bitą śmietaną i owocami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAMY RADE!!! ja to czuje xD mialam ostatnio takie a'la napady poniewaz zwykle mam tak w okresie poprzedzajacym 'te dni' odkad pamietam ... staram sie to kontrolowac ale zadko mi wychodzi ;p teraz jest juz spokojnie tzn od 17 i mam nadzieje ze przez koooooooooolejne dni rowniez ;p powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczoraj trochę zaszalałam z jedzeniem bo byłam u znajomych i teraz muszę zacisnąć pasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oponka5 tak szczerze to nie jestem na zadnej diecie, poprostu zmienilam styl odzywiania, czasem zjem cos slodkiego, jem duzo warzyw i owocow, zastepuje np ziemniaki kasza lub ryzem, i staram sie jesc 'zdrowiej' niz jadlam, no i nie jem po 16:30 a do tego ruch. co do dzisiejszego dnia jest dobrze, dzis jeszcze tylko brzoskwinie zjem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikee11 szkieletorze!!!! :-D FENIX29 ta 16.30 to u mnie odpada :-( Ja myślę jak to od jutra zacząć i co?...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, od dzisiaj zabieram się za siebie :-) i za Was też trzymam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oponka5 najlepiej postanowic cos 'od dzis' i zoobaczysz to najlepszy sposob, tyle udalo ci sie schudnac nie mozesz sie poddawac i to wlasnie teraz!!! lepszy gniew od bezsilności ;] co do mnie to jestem zadowolona z dzisiejszego dnia teraz jeszcze zjem tylko obiad i spoko na dzis ;p 3majcieeeeeeee sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi ciężko będzie bo: uwielbiam chleb, owoce i wszelkiego rodzaju musli i płatki i nie mam też pomysłów na białkowe przekąski, posiłki o wiele łatwiej przyrządzić bo bazą jest mięso i ryby na razie ograniczę węgle jak tylko sie da nie będę jeść np. batoników musli do kawy, tak jak zawsze to robiłam z makaronami, ziemniakami nie mam problemu ale z chlebem będzie cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×