Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

HopeU a powiedz mi jak ty robisz te krokiety ? tylko tak napisz jak krowie na rowie ;) bo ja straszna gula jestem jesli chodzi o gotowanie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika27 to dobrze, że można mrożony dac bo ja mam problemy żeby świeży gdzieś dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie a odnosnie dań z makaronem to mojemu M zrobiłam ostatnio pyszne i proste danie :) Kupiłam pół kg pieczarek, pokroiłam je i podsmazyłam na oliwie z oliwek, potem dodałam 3 łyżki przecieru pomidorowego i pół kieliszka białego wina, i to wszystko dusiłam tak z 15 min, i na koniec dodałam wczesniej ugitowne rurki al dente :) szybkie i smaczne :D mój M był zachywycony :D ja tez nie bardzo lubie polska kuchnie , za tłusta jak dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem tych krokietów hope ciekawa :D A do tego makaronu o którym pisałam to można jeszcze kurczaka dodać , tez jest smaczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tłusta na nasza polska kuchnia :( i ciągle tylko ziemniaki i róznego rodzaju kotlety na stołach a ja nie za bardzo przepadam, tzn może raz na jakis czas to czemu nie, ale nie codziennie, żeby ziemniaki jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za tymi ziemniakami i kotletami nie przepadam :O tzn lubie je zjesć od czasu do czasu :D Lubię lekka kuchnie, a nie tłuste miecho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale miałam śpiączkę po południu :o położyłam się "na 5 minut" a zasnęłam jak niedźwiedź :o O ile fajnych przepisów :) trzeba bedzie wypróbować. Dobrze bo je też tych kotletów i innych ciężkich mięch to nie za bardzo... wole coś innego. Teraz w sezonie to lubie zjeść czasem pierogi z owcami :) HopeU a ta sałatka z tuńczyka to nie jest warstwowa tylko wszystko razem się miesza tak? Bo ja czasem robię sałatkę z tuńczykiem ale znam warstwową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 gdzie ty się dziś ukrywasz? ;) Goga to teraz bedziesz miała problemy żeby w nocy zasnąć a ja się spadam relaksować przy winku :) a co tam ! jedną lampkę można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ze spaniem to akurat problemów nie mam ;) :) Lampka wina na odstresowanie to jak najbardziej :) będziesz miała lepsze spanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jako i ja :)mój M się często dziwni jak można tak długo spać :)ale latka spędzone na studiach jednak czegoś ucza i we wszystkim mozna zostać mistrzem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie a już myślałam że u Ciebie też wczoraj była paskudna pogoda i spałaś cały dzień ;) U mnie dzisiaj już słoneczko świeci i samopoczucie od razu lepsze :) miłego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na topik a tu ślinka mi od razu zaczyna lecieć mniam mniam. Aż się głodna zrobiłam, przez te wasze przepisy :classic_cool: Dziewczyny a nie znacie czasem przepisu na sałatkę z tuńczyka ze szczypiorkiem i jajkiem? Raz ja jadłam u kogoś i normalnie pyszota! To jest taka papka. Nie wiem niestety co tam jeszcze innego jest ze składników. Jak któraś z was zna ten przepis to napiszcie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mam przepis na sałatkę z tuńczykiem tą co wspominałam wcześniej, nie wiem czy o tą Ci akurat chodzi ale są tam jajka i jest pyszna :) Teraz jestem w pracy ale wrócę do domu to ją tu wrzucę bo tak z pamięci to mogła bym coś pochrzanić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 ja ma przepis na sałatkę z tuńczyka ale warstwową zresztą to nie jest mój tylko na necie go kiedyś znalazłam i strasznie mi podpasował ;) Składniki: 1 puszka tuńczyka ser żółty 5 jajek ugotowanych mała cebula lub por i tutaj właśnie myślę, że można by szczypiorek dać ogórek kiszony majonez i układamy warstwowo ( podam to co powinno się znaleźć od dołu): -białko z jajka starte na tarce ( te większe oczka) -ogórek kiszony drobno pokrojony -ser żółty starty na tarce ( większe oczka) -majonez -tuńczyk -cebula lub por lub szczypiorek ;) -ser żółty starty na tarce (większe oczka) -majonez -żółtka z jajek starte na tarce ( te takie malutkie oczka co to taki pyłek jakby wychodzi ;) ) reasumując na dole miski ma się znaleźć białko na górze żółtko :) sałatka mojemu M smakuje, początkowy przepis był bez ogórka kiszonego ale ja dorzucam bo wtedy nie jest taka mdła, ale to według uznania :) zreszta można tez wcisnąć gdzieś kukurydzę jak ktoś lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 to całkiem zrozumiałe, że z M trzeba czas sobie umilać ;) jeszcze tylko 9 dni ci zostało trzymam kciuki w takim razie za to, że udało się wam :) goga kiedy robisz test? tak jak marika27 po weekendzie? trzymam za was kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon teściora jakby co zrobie po weekendzie bo w sumie to @ może mi się troche spóźnić. Miałam wczoraj już kupić test ale stwierdziłam że może lepiej nie, bo znając siebie to jak go będe miała w domu to nie wytrzymam i zrobie wcześniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też korci żeby sobie zrobić ale muszę dać na wstrzymanie :) stwierdziliśmy właśnie z M, że jedziemy do Krakowa na jedną nockę, także do usłyszenia jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dzien spoznienia dziewczynki:) moze cos z tego bedzie:) kilka dni mnie nie bylo i znowu mam tylee do czytania. Mialam wczoraj dostaca@ ale nie ma...troche mnie przed wczoraj brzch bolal a dzis zero piersi mnie tylko przy dotyku bola...wiec moze przyjdzie ta wredna...oby nie:):):) jak do pon nie przyjdzie to robie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Ale pysznie sie tu zrobilo :-) fajne przepisy napewno cos zrobie no wiec Goga moja salatka z tunczyka wg przepisu jest warstwowa ale ja wszystko wymieszalam i bylo pycha. A moje krokieciki bardzo latwe: smaze nalesniki niezbyt grube, farsz: 500g kapusty kiszonej cebula, 500g pieczarek -Kapuste gotuje zeby zmiekla, -na patelni podsmazam cebulke pokrojona i peczarki pokrojone w kostke. Jak ugotowana kapusta wystygnie to kroje ja troche i dodaje do pieczarek z cebula. Wszystko doprawiam vegeta i maggi do smaku i 5 min smaze razem. Pozniej zawijam to w nalesniki i obtaczam je w jajku i bulce tartej i smaze chwilke na zloty kolor. Ostatnio z 1/2 kg kapusty i pieczarek wyszlo mi 6 krokietow wiec jak chcecie zrobic wiecej to dajcie 1 kg kapusty i 1 kg pieczarek bo farsz szybko schodzi. marzenka 3mam kciuki zeby byly 2 kreski, moze bedziesz druga w dolnej tabelce. A wlasnie Almeria nic nie pisze jak tam ciaza U mnie dzis leje a ja ostatnio okna mylam. Mam nadzieje ze jutro bedzie pogoda bo mam wolne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane :) Przepisów coraz więcej jest :D podonba mi się ta sałtaka warstwowa banmon :) ja mam cały czas taki biały śluz i czasem podbrzusze pobolewa, a piersi nic a nic ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie moze to znaczy ze zaciazylas skoro sutki cie bola :-) bol piersi jest jednym z pierwszych objawow podobno ale wiesz jak to jest kazda ma inaczej. ja jutro chce gdzies pojechac, pozwiedzac, mam pare miejsc na oku mam nadzieje ze nie bedzie lac a teraz robie sobie fajny wieczorek z moim, poogladamy cos i pozniej moze sie poprzytulamy :-p lece papapapapa milego weekendu wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mam nadzieje ze jest ok ze pisze tez na innym topiku.No i jak sie nic nie dzieje i jest wam nudno to wam powiem ze badali mi we wtorek bete i jest podwyzszona,na drugi wynik czekam do poniedzialku.Lekarz powiedzial mi ze jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy.To jeszcze bardzo wczesnie bo jestem przed @ poczekamy,zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha to SUPER oby ta beta rosla w gore a ty bedzies druga w tabelce na dole :-D ale fajnie..... 🌻 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktos w to wierzy ale tonacy brzytwy sie lapie. Na spelnienie waszego marzenia polecam Test osobowości wg Dalai Lamy. Bo moje marzenie byc moze po tym tescie sie spelnilo.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×